Сучасна чоловіча мода допускає широке різномаїття стильних зачісок, оригінальних борід чи вус. Однак не завжди є можливість скористатися послугами професійного стиліста, і в такому разі вам допоможе додаток Men’s Hairstyles.

Задумка розробників додатку дуже проста – вони реалізували графічний редактор, що дозволяє накладати шаблони зачісок на фотографії користувачів. Достатньо зробити знімок і завантажити його в додаток, всі подальші дії здійснюються простими жестами. 

Для того, щоб почати роботу з додатком – нобхідно обрати категорію: коротке, середнє чи довге волосся, борода, вуса. Далі потрібно просто натиснути на варіант, що сподобався найбільше і "приклеїти" його. Масштабування та нахил шаблону відбувається звичними жестами "pinch-to-zoom". При цьому програма дозволяє накладати декілька шарів та працювати з ними окремо. 

Окремої уваги заслуговує меню інструментів. З їх допомогою можга відобразити шаблон по горизонталі, застосувати розмиття (при роботі з неякісною фотографією), обрізати зайве, змінити колір волосся та інше. 

Управління додатком реалізовано максимально просто, і працювати з інтерфейсом буде легко навіть недосвідченому користувачу. Вартість додатку в російському App Store становить 59 рублів. 

Завантажити Men’s Hairstyles можна за цим посиланням:
https://itunes.apple.com/ru/app/mens-hairstyles/id391205139?mt=8

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple представила новий додаток TV, що об’єднує Apple TV та iOS-пристрої

На вчорашній презентації Apple, крім «залізних» новинок, представила і новий додаток, покликаний дати користувачам більше зручностей при перегляді ТБ-контенту. Додаток отримав абсолютно нехитру назву – просто «TV». Поширюватися він буде безкоштовно, і вийде для iOS і tvOS в грудні цього року. У додатку TV користувачі можуть переглядати будь-який телевізійний контент на своїх iOS-гаджетах, при цьому підтримується […]

Фонарик в iPhone допоміг 11-літній дівчинці врятувати життя матері

Жителька Австралії, Лара Албан, змогла врятувати життя своєї матері за допомогою смартфону iPhone. Про цю подію, яка сталась в місті Суон Хілл, написало видання The West Australian. В той день, 11-річні дівчинка Лара заводила після прогулянки поні в загін, як раптом почула крик. Вона обернулась та побачила свою матір Шону, що лежала на землі із закривавленим […]

Додатки для Apple TV 4 отримали превью в браузері

Користувачеві доступні більше подробиць до установки. Телевізійна приставка Apple TV – одне з найбільш недружніх і примхливих пристроїв компанії. Аж до сьогоднішнього дня у користувачів не було можливості ознайомитися зі спеціально розробленими для приставки додатками безпосередньо не використовуючи сам девайс. Нарешті, Apple реалізувала можливість переглядати інформацію про додатки для Apple TV прямо в браузерній версії магазину […]