Новорічні подарунки отримали своїх власників трохи раніше ніж потрібно. Міл’ярдер з Китаю, пан Ханга, вирішив подарувати на згадку про дружбу своїм однокласникам по смартфону iPhone 6s. Зробив бізнесмен це не зустрічі випускників.

Чоловік приніс 39 коробок з гаджетами вартістю 5288 юаня кожен. «Візьміть на пам'ять як сувенір», – заявив він. На задній панелі пристроїв була гравірування назви школи Beilun Sanshan, в якій навчався багатій, і рік випуску – 1998.

Фотографії отриманих iPhone з пам'ятним карбуванням вже потрапили в мережу, повідомляє сайт Центрального телебачення Китаю. В Інтернеті вчинок щедрого китайця викликав різноманітні дискусії. Дехто вважає, що це рекламна акція, інші ж захоплюються добрим жестом підприємця. За словами ж самих володарів iPhone 6s, Зханг не намагався таким чином розрекламувати своє багатство, а насправді він добра і хороша людина.

Але подібний вчинок Зханга далеко не перший. Не тільки він дарував своїм однокласникам iPhone. Минулого року китайський мільярдер Цянь Фен Лея презентував своїм однокласникам по золотому iPhone 6.

Щедрість Цянь Фен Лея поширюється не тільки на шкільних товаришів, а й на тих, хто потребує допомоги. ЗМІ вже згадували цього багатія, коли він зробив великі пожертви у фонд допомоги постраждалим від руйнівного землетрусу в Сичуані в 2008 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Кишеньковий злодій вкрав на рок-концерті 38 смартфонів

Тридцять вісім, Карл!? З тих пір як телефони з примітивних «дзвонилок» перетворилися на недешеві мініатюрні комп’ютери, вони стали бажаною метою для злодіїв. Смартфони, в тому числі і iPhone, щорічно крадуть десятками тисяч. Не допомагає навіть можливість віддаленої блокування гаджета, про яку подбав ряд виробників.  Але один британський карманник просто затьмарив всіх своїх «колег».  Під час […]

Низькі продажу iPhone відіб’ються на постачальниках Apple

Фірми, що поставляють Apple деталі для смартфонів, готуються до зменшення виручки. Останні моделі iPhone не отримали популярності iPhone 6 і iPhone 6 Plus, що відбилося на обсязі продажів. Про очікування фінансових змін повідомили відразу три виробника комплектуючих. До падіння виручки готуються Taiwan Semiconductor Manufacturing, Lagran Precision і Catcher Technology. Перша компанія відповідальна за мікрочіпи, другий виробник випускає камери, […]

Обмен MacBook Air на Microsoft Surface 3

В корпорации Microsoft считают, что Surface Pro 3 может составить серьезную конкуренцию iPad и MacBook Air. С этим заявлением стартовала новая промо-акция компания, задачей которой является привлечение внимания к новому гибриду планшета и ноутбука. В ходе ее проведения Microsoft предлагает совершить обмен поддержанных МacBook Air на совсем новые Surface Pro 3, тем самым сэкономив солидную […]