Сайт LinkedIn для настільних комп’ютерів зазнав наймасштабніших зміни за весь час з моменту появи сервісу. Як пояснюють в LinkedIn, переробка спрямована перш за все на те, щоб відобразити зміни мобільного застосування соціальної мережі.

"1"

Серед змін – всі повідомлення перенесені на окрему сторінку, система обміну повідомленнями розміщена поверх інтерфейсу і зроблена схожою на свій аналог з Facebook. А ще тепер вона може видавати контекстні підказки – наприклад, запропонувати відправити повідомлення контактам з компанії, чиї вакансії переглядає користувач. Поле пошуку стало універсальним – видаються результати за профілями, вакансіями, компаніями, групами і навчальними закладами. Пізніше обіцяна можливість пошуку за постами.

Сайт створено на базі того ж API, що і додаток, так що тепер зміни, що вносяться розробниками, будуть швидко відображатися в обох варіантах інтерфейсу. Одне із завдань змін – збільшити аудиторію сайту. За даними LinkedIn, близько 60% трафіку соціальної мережі виходить від мобільних пристроїв, а 40% – від настільних комп’ютерів.

Кілька тижнів тому Microsoft завершила операцію з придбання LinkedIn.

Вас також може зацікавити інформація про те, що у Китаї з 23 січня різко обмежені можливості вільного доступу користувачів до інформації в Інтернеті.

Коментарі закрито.

Поділитися

Доля планшетов iPad в России – всего 24 процента

Согласно информации, предоставленной аналитической компанией The Verge, доля iPad на рынке российских планшетов начинает постепенно снижаться. Сейчас в России планшетам «яблочной» компании принадлежит всего 24 процента рынка.  Если же взять планшеты на базе ОС Android, то их доля cоcтавляет 73 процента. Наименьшие показатели у редмондовской компании Microsoft, которой принадлежит всего 3 процента рынка планшетов.  Как […]

У Apple з’явилася офіційна сторінка у ВКонтакте

Apple відкрила офіційну сторінку у ВКонтакте. Вона розташовується за адресою vk.com/apple. Раніше за цим посиланням відкривалася група інтернет-магазину Apple Jesus. Паблік оформлений під стиль офіційного каналу Apple на YouTube. “Сторінка vk.com/apple належить Apple”, – підтвердили в компанії. Правда, для яких цілей буде використовуватися група (реклама, акції, поради і так далі) – поки невідомо.

Как в Гарварде догикоин добывали

Занятная история облетела страницы западной прессы в конце февраля. В ходе небольшого расследования выяснилось, что в одном из самых престижных университетов мира втихую майнили догкоины. Не то чтобы это незаконно. Просто подобного никто не ожидал. Да и ресурсы университета расходовать на подобное нельзя. Дело было в Гарварде. Там на протяжении недели неизвестный майнил криптовалюту через […]