До 2023 року технології мобільного зв’язку дозволять створити 22 млн нових робочих місць і виробити товарів і послуг на суму до 12,3 трлн дол.

"1"

Компанія Qualcomm представила результати дослідження, де йдеться про вплив 5G на світову економіку і соціальні аспекти. Результати дослідження показують, наскільки сильно 5G вплине на світову економіку, і що представники компаній зі сфери технологій або інших галузей, які приймають бізнес-рішення, в переважній більшості вірять в трансформуючу природу 5G.

Дослідження показує, що з приходом 5G мобільні технології стануть основою для споживчого сектора і базових інфраструктур, таких як електроенергетика і автомобілебудування, що є основою для інновацій, приведуть до виникнення абсолютно нових галузей. 5G дозволить створити поєднання технологій, що дозволяють з’єднувати не тільки людей з людьми і з інформацією, але і створити єдину мережу, що підключає людей до всього.

Згідно з результатами дослідження, в 2035 році, коли економічний потенціал 5G буде повністю реалізований по всьому світу, широкий спектр галузей – від роздрібної торгівлі до освіти, від транспорту до сфери розваг зможе зробити товари і послуги на 12,3 трлн дол., які стануть реальністю завдяки 5G. 5G буде джерелом доходу, який до 2035 року буде дорівнює приблизно 3,5 трлн дол., створивши при цьому цілих 22 млн робочих місць. З плином часу, з 2020-го до 2035 року 5G стимулюватиме реальне зростання світового ВВП на 3 трлн дол. в сукупності.

Доповнююче економічне дослідження опитування підтвердило, що представники бізнес-сфери, які приймають рішення, та лідери громадської думки по всьому світу очікують, що 5G посприяє вигідним перетворенням для суспільства і економіки в цілому, дозволяючи створювати нові продукти і послуги, підвищуючи продуктивність і роблячи можливим поява нових галузей промисловості. Більше 90% опитаних погодилися з тим, що 5G уможливить появу нових продуктів, послуг і варіантів використання, яких поки ще не було.

Дослідження проводилося спільно з компаніями IHS Markit, PSB і провідним економістом, професором Девідом Тісом.

Нагадаємо, що Україна також хоче взяти участь в розробці 5G.

Коментарі закрито.

Поділитися

На 3D-принтері надрукували дрон, здатний літати в екстремальних умовах

Співробітник Наньянського технологічного університету (Сінгапур) на ім’я Філліп Кін розробив і виготовив за допомогою 3D-принтера квадрокоптер з нерозбірним корпусом, придатний до експлуатації в екстремальних умовах. Як пише N+1, автор проекту використовував принтер Stratasys Fortus 450mc, на якому з термопластика ULTEM 9085 цілком виготовив корпус квадрокоптера. При цьому в процесі друку принтер три рази зупинявся, щоб […]

Блокування не страшні: Opera вбудувала безкоштовний VPN в десктопний браузер

У новій версії настільного браузера Opera для розробників з'явилася підтримка VPN. Нововведення дозволяє користувачам приховувати свою IP-адресу, місце розташування і отримувати доступ до заблокованих ресурсів і контенту. VPN-клієнт Opera повністю безкоштовний і пропонує безлімітне споживання даних. В інших популярних веб-браузерах для комп'ютерів сервіси Virtual Private Network представлені у вигляді розширень, більшість з яких працює по платній […]

Instagram вводить систему для боротьби з «тролями»

Додаток соціальної мережі Instagram отримає нову функцію, що дозволяє автоматично видаляти небажані коментарі під фото і відео. Про це написав на днях TechCrunch. За даними джерела, нова опція буде працювати за допомогою фільтру: власнику облікового запису необхідно буде вказати в налаштуваннях список небажаних слів і виразів, і система буде видаляти коментарі, в яких вони вживаються. В результаті […]