До 2023 року технології мобільного зв’язку дозволять створити 22 млн нових робочих місць і виробити товарів і послуг на суму до 12,3 трлн дол.

"1"

Компанія Qualcomm представила результати дослідження, де йдеться про вплив 5G на світову економіку і соціальні аспекти. Результати дослідження показують, наскільки сильно 5G вплине на світову економіку, і що представники компаній зі сфери технологій або інших галузей, які приймають бізнес-рішення, в переважній більшості вірять в трансформуючу природу 5G.

Дослідження показує, що з приходом 5G мобільні технології стануть основою для споживчого сектора і базових інфраструктур, таких як електроенергетика і автомобілебудування, що є основою для інновацій, приведуть до виникнення абсолютно нових галузей. 5G дозволить створити поєднання технологій, що дозволяють з’єднувати не тільки людей з людьми і з інформацією, але і створити єдину мережу, що підключає людей до всього.

Згідно з результатами дослідження, в 2035 році, коли економічний потенціал 5G буде повністю реалізований по всьому світу, широкий спектр галузей – від роздрібної торгівлі до освіти, від транспорту до сфери розваг зможе зробити товари і послуги на 12,3 трлн дол., які стануть реальністю завдяки 5G. 5G буде джерелом доходу, який до 2035 року буде дорівнює приблизно 3,5 трлн дол., створивши при цьому цілих 22 млн робочих місць. З плином часу, з 2020-го до 2035 року 5G стимулюватиме реальне зростання світового ВВП на 3 трлн дол. в сукупності.

Доповнююче економічне дослідження опитування підтвердило, що представники бізнес-сфери, які приймають рішення, та лідери громадської думки по всьому світу очікують, що 5G посприяє вигідним перетворенням для суспільства і економіки в цілому, дозволяючи створювати нові продукти і послуги, підвищуючи продуктивність і роблячи можливим поява нових галузей промисловості. Більше 90% опитаних погодилися з тим, що 5G уможливить появу нових продуктів, послуг і варіантів використання, яких поки ще не було.

Дослідження проводилося спільно з компаніями IHS Markit, PSB і провідним економістом, професором Девідом Тісом.

Нагадаємо, що Україна також хоче взяти участь в розробці 5G.

Коментарі закрито.

Поділитися

Американський мільярдер продав всі свої акції Apple

Біржа тут же відреагувала на подію. Американський мільярдер Карл Целіан Айкан продав всі свої акції Apple, після чого вартість паперів на біржі впала на 3%. Таким чином, за тиждень акції компанії з Купертіно обвалилися вже на 9%. Айкан володів трохи менше відсотком акцій американського IT-гіганта. «У нас більше немає позицій в Apple», – зазначив Айкан […]

Fantastic Plastic Squad – гра, що викликає ностальгію

Студія DropForge Games при створенні свого нового продукту відважилась на вкрай сумнівну авантюру – ці хлопці намагаються вселити в кожного користувача люту ностальгію за допомогою пластикових солдатиків, які, напевно були у кожного, хто родився у 80-х роках. Гра носить назву «Fantastic Plastic Squad» та представляє собою якісний аркадний екшн від третьої особи. Гра починається з […]

Американець витратив $2 млн на покупки в грі для iPhone

Як багато ви готові витратити на внутрішньоігрові покупки, на продовження доступу до гри і таке інше? А ось один американець вклався в Modern War по-крупному. І в підсумку він вплинув на розробників. Стівен Барнс, бізнесмен, довгий час грав в Modern War і встиг вкласти в неї на умовно-безкоштовній основі $2 млн. Паралельно він став главою […]