До 2023 року технології мобільного зв’язку дозволять створити 22 млн нових робочих місць і виробити товарів і послуг на суму до 12,3 трлн дол.

"1"

Компанія Qualcomm представила результати дослідження, де йдеться про вплив 5G на світову економіку і соціальні аспекти. Результати дослідження показують, наскільки сильно 5G вплине на світову економіку, і що представники компаній зі сфери технологій або інших галузей, які приймають бізнес-рішення, в переважній більшості вірять в трансформуючу природу 5G.

Дослідження показує, що з приходом 5G мобільні технології стануть основою для споживчого сектора і базових інфраструктур, таких як електроенергетика і автомобілебудування, що є основою для інновацій, приведуть до виникнення абсолютно нових галузей. 5G дозволить створити поєднання технологій, що дозволяють з’єднувати не тільки людей з людьми і з інформацією, але і створити єдину мережу, що підключає людей до всього.

Згідно з результатами дослідження, в 2035 році, коли економічний потенціал 5G буде повністю реалізований по всьому світу, широкий спектр галузей – від роздрібної торгівлі до освіти, від транспорту до сфери розваг зможе зробити товари і послуги на 12,3 трлн дол., які стануть реальністю завдяки 5G. 5G буде джерелом доходу, який до 2035 року буде дорівнює приблизно 3,5 трлн дол., створивши при цьому цілих 22 млн робочих місць. З плином часу, з 2020-го до 2035 року 5G стимулюватиме реальне зростання світового ВВП на 3 трлн дол. в сукупності.

Доповнююче економічне дослідження опитування підтвердило, що представники бізнес-сфери, які приймають рішення, та лідери громадської думки по всьому світу очікують, що 5G посприяє вигідним перетворенням для суспільства і економіки в цілому, дозволяючи створювати нові продукти і послуги, підвищуючи продуктивність і роблячи можливим поява нових галузей промисловості. Більше 90% опитаних погодилися з тим, що 5G уможливить появу нових продуктів, послуг і варіантів використання, яких поки ще не було.

Дослідження проводилося спільно з компаніями IHS Markit, PSB і провідним економістом, професором Девідом Тісом.

Нагадаємо, що Україна також хоче взяти участь в розробці 5G.

Коментарі закриті.

Поділитися

«Луски ДРАКОНА» – гнучка сонячна батарея товщиною з лист паперу

Американська компанія mPower Technology розробила тонку, гнучку і легку сонячну батарею, якою можна легко обліпити, наприклад, дрон або який-небудь гаджет, істотно підвищивши функціональність будь-якої поверхні. Розробка називається «Dragon SCALE», так як її зовнішній вигляд дійсно більше нагадує луску, ніж сонячну панель. Розробники повідомляють, що їх панелі гнучкі і тонкі, як папір, а їх виготовлення обходиться […]

Intel опублікувала характеристики свого 18-ядерного процесора

Знаменитий виробник процесорів Intel наробив чимало шуму, анонсувавши на виставці Computex нове сімейство процесорів Core X. На чолі нової сім’ї стоїть монструозний 18-ядерний 36-потоковий процесор Core i9, про який, правда, до сьогоднішнього дня практично нічого не було відомо, крім його вражаючої вартості 1999 доларів. Що ж, виробник, нарешті, поділився з нами деталями прийдешніх моделей процесорів, а […]

Що робити, якщо ваш пристрій не підтримує Night Shift

Функція Night Shift, яка з'явилася в iOS 9.3, доступна тільки для iPhone 5s і новіше, iPad Air і новіше, а також iPad mini 2 і новіше. Так, власники iPhone 4s, iPhone 5, iPad mini та інших пристроїв виявилися обділені. Втім, альтернатива, нехай і не найкраща, у них є. Night Shift змінює температуру екрану iOS-пристрою, щоб у […]