Компанія MacPaw оголосила про запуск магазину додатків для macOS, в якому всього за $9,99 на місяць користувачі отримають повний доступ до всіх програм. Сервіс тестувався з грудня минулого року.

"1"

На момент загальнодоступного релізу каталог Setapp налічує 61 різноманітних програм. Основний акцент творці «вбивці Mac App Store» роблять на якості: в планах MacPaw розмістити не більше 300 додатків, але кращих на ринку. При цьому на сервісі відсутня реклама, платні оновлення або внутрішні покупки.

"2"

У числі додатків, доступних користувачам за підпискою – MoneyWiz, Remote Mouse, iMazing, CleanMyMac, CodeRunner, Hype, Elmedia Player, Gemini, HazeOver, iStat Menus, Xmind та інші.

"3"

Для того, щоб почати користуватися Setapp, потрібно зареєструватися та завантажити додаток магазину. Після цього користувач зможе використовувати будь-які додатки з каталогу подвійним кліком.

«Setapp – менш ризикований і більш гнучкий спосіб купувати, продавати і користуватися програмним забезпеченням для Mac, який забезпечує кращий досвід як користувачам, так і розробникам», – йдеться на сайті розробників.

У MacPaw вважають, що на платформі Mac не завадить здорова конкуренція. Причому Setapp надає куди більш якісний інтерфейс, ніж Mac App Store, вважають українські розробники: «Він витонченіший. Він швидший. І в ньому вже є вражаюча колекція преміальних додатків, які ви захочете завантажити».

Отримати доступ до Setapp можна на офіційному сайті проекту.

Дізнайтеся також про іншу цікаву новинку українських розробників – про гарнітуру Hushme для розмов у людних місцях, щоб ніхто не підслухав користувача під час відповіді на дзвінок.

Коментарі закрито.

Поділитися

LG G6 провів добу в брилі льоду

Представлений раніше в цьому місяці на виставці MWC 2017 в Барселоні LG G6 став першим флагманським смартфоном компанії з нерозбірним корпусом, а також із захистом від води за стандартом IP68. Це означає, що девайс повинен витримувати тривалі занурення у воду на глибину більше одного метра. Крім цього, LG G6 також має військовий сертифікат міцності MIL-STD-810. Відеоблогер […]

Як швидко видалити всю музику з вашого iPhone

Поява Apple Music позбавила нас від необхідності носити на своєму iPhone велику кількість пісень і альбомів. Але якщо ви несподівано згадали, що, передплативши сервіс, забули видалити музичні твори з офлайнової медіатеки, ми розповімо вам, як зробити це максимально швидко і просто. Для початку заходимо в Налаштування, подорожуємо у розділ «Основні» – «Сховище і iCloud» і знаходимо там […]

iOS 10 перетворила деякі пристрої в «цеглини»

Apple пообіцяла випустити релізну версію iOS 10 восени. На нещодавній презентації компанія сказала, що всі зможуть оновитися 13 вересня. Компанія не обманула, але це число не стало щасливим для iOS 10 і деяких користувачів, які захотіли першими оновити свої пристрої. Багато користувачів поскаржилися на те, що під час оновлення по повітрю їх пристрої видали помилку і […]