Компанія MacPaw оголосила про запуск магазину додатків для macOS, в якому всього за $9,99 на місяць користувачі отримають повний доступ до всіх програм. Сервіс тестувався з грудня минулого року.

"1"

На момент загальнодоступного релізу каталог Setapp налічує 61 різноманітних програм. Основний акцент творці «вбивці Mac App Store» роблять на якості: в планах MacPaw розмістити не більше 300 додатків, але кращих на ринку. При цьому на сервісі відсутня реклама, платні оновлення або внутрішні покупки.

"2"

У числі додатків, доступних користувачам за підпискою – MoneyWiz, Remote Mouse, iMazing, CleanMyMac, CodeRunner, Hype, Elmedia Player, Gemini, HazeOver, iStat Menus, Xmind та інші.

"3"

Для того, щоб почати користуватися Setapp, потрібно зареєструватися та завантажити додаток магазину. Після цього користувач зможе використовувати будь-які додатки з каталогу подвійним кліком.

«Setapp – менш ризикований і більш гнучкий спосіб купувати, продавати і користуватися програмним забезпеченням для Mac, який забезпечує кращий досвід як користувачам, так і розробникам», – йдеться на сайті розробників.

У MacPaw вважають, що на платформі Mac не завадить здорова конкуренція. Причому Setapp надає куди більш якісний інтерфейс, ніж Mac App Store, вважають українські розробники: «Він витонченіший. Він швидший. І в ньому вже є вражаюча колекція преміальних додатків, які ви захочете завантажити».

Отримати доступ до Setapp можна на офіційному сайті проекту.

Дізнайтеся також про іншу цікаву новинку українських розробників – про гарнітуру Hushme для розмов у людних місцях, щоб ніхто не підслухав користувача під час відповіді на дзвінок.

Коментарі закрито.

Поділитися

Пользователи OS X Yosemite 10.10.1 столкнулись с проблемами сервиса YouTube

За последние несколько дней на сайтах техподдержки Apple и Google появились многочисленные сообщения от пользователей OS X Yosemite 10.10.1, свидетельствующие о появлении проблем в воспроизведении видео YouTube. Примечательно, что юзеры бета-версии OS X Yosemite 10.10.2 также подтверждают эту информацию. OS X Yosemite 10.10.1 была призвана исправить многочисленные багги предыдущей версии прошивки, но, как мы видим, […]

З’явилася якісна фотографія задньої панелі iPhone 8

Анонс наступного покоління iPhone з кожним днем ​​все ближче, і, відповідно, витоків теж більшає. З’явилася якісна фотографія задньої панелі новинки. Мабуть, рендер Мартіна Хайєка виявився досить точним. Сканера відбитків зі зворотного боку «вісімки» немає. Досі незрозуміло, яким чином Apple реалізує ідентифікацію користувачів. Є три варіанти: вбудований в дисплей Touch ID, сканер відбитків пальців в кнопці Power […]

Доступні треті бета-версії iOS 10, tvOS 10 і watchOS

Багато користувачів iPhone і iPad чекають осені, для того щоб оновитися на iOS 10. Ті, хто не може дочекатися з різних причин, вже використовують бета-версії для розробників і тестерів. Вчора стала доступна третя бета-версія iOS 10 для розробників, і вони вже можуть її встановити і знайти щось нове, наприклад, нові функції або нові баги. Разом з […]