Компанія MacPaw оголосила про запуск магазину додатків для macOS, в якому всього за $9,99 на місяць користувачі отримають повний доступ до всіх програм. Сервіс тестувався з грудня минулого року.

"1"

На момент загальнодоступного релізу каталог Setapp налічує 61 різноманітних програм. Основний акцент творці «вбивці Mac App Store» роблять на якості: в планах MacPaw розмістити не більше 300 додатків, але кращих на ринку. При цьому на сервісі відсутня реклама, платні оновлення або внутрішні покупки.

"2"

У числі додатків, доступних користувачам за підпискою – MoneyWiz, Remote Mouse, iMazing, CleanMyMac, CodeRunner, Hype, Elmedia Player, Gemini, HazeOver, iStat Menus, Xmind та інші.

"3"

Для того, щоб почати користуватися Setapp, потрібно зареєструватися та завантажити додаток магазину. Після цього користувач зможе використовувати будь-які додатки з каталогу подвійним кліком.

«Setapp – менш ризикований і більш гнучкий спосіб купувати, продавати і користуватися програмним забезпеченням для Mac, який забезпечує кращий досвід як користувачам, так і розробникам», – йдеться на сайті розробників.

У MacPaw вважають, що на платформі Mac не завадить здорова конкуренція. Причому Setapp надає куди більш якісний інтерфейс, ніж Mac App Store, вважають українські розробники: «Він витонченіший. Він швидший. І в ньому вже є вражаюча колекція преміальних додатків, які ви захочете завантажити».

Отримати доступ до Setapp можна на офіційному сайті проекту.

Дізнайтеся також про іншу цікаву новинку українських розробників – про гарнітуру Hushme для розмов у людних місцях, щоб ніхто не підслухав користувача під час відповіді на дзвінок.

Коментарі закриті.

Поділитися

Apple не стала шифрувати ядро ​​в iOS 10

За даними MIT Technology Review, компанія Apple не стала шифрувати ядро своєї нової операційної системи. Такий підхід повинен допомогти розробникам більш детально вивчити всі тонкощі роботи операційки, а також допомогти їм знайти різні недоробки і уразливості. Деякі вважають, що відсутність шифрування ядра в iOS 10 пов’язана з тим, що компанія Apple хоче за допомогою розробників знайти […]

Джерело в Apple підтвердило вихід безрамкового iPad в березні 2017 року

У березні наступного року Apple випустить новий iPad з безрамковим дисплеєм. Раніше про це повідомили аналітики Barclays Research, а тепер підтвердили у виданні Fortune з посиланням на власне джерело з азіатського ланцюжка поставок. Завдяки планшетам iPad Pro, які за допомогою спеціальних аксесуарів можуть перетворюватися в ноутбуки, компанія Apple змогла поліпшити свої позиції на ринку планшетних комп’ютерів. У […]

Apple готова замінити навушник AirPods в разі втрати

7 вересня пройшла презентація Apple, на якій були представлені перші за всю історію компанії бездротові навушники AirPods. У Мережі відразу ж завирували сумніви: «якщо втратити один навушник, доведеться купувати нові?!». Поспішаємо порадувати – Apple буде міняти загублений навушник на новий за деяку суму. Журналісти ресурсу Mashable поставили це питання купертінівцям на закритому інтерв’ю. На що […]