Багато журналістів по всьому світу часто висловлювали думку, що 3D Touch не приносить нічого революційного та дивовижного на мобільні гаджети. Відомий журналіст Лорен Гуд, що працює у виданні The Verge, нещодавно заявив, що це неправда. 

Гуд впевнений, що 3D Touch – це дійсно інноваційна та надзвичайно цікава технологія, яка відкриває тисячі різних варіантів застосування, причому не тільки для споживачів, а й також для розробників софту. Він підготував підбірку програм, в яких було найкраще реалізовано потенціал інноваційної технології 3D Touch. Можливості цих додатків сягають набагато далі знаменитих жестів Peek та Pop. 

Одним з таких цікавих додатків є Bandit Shark Showdown, що було створено працівниками одного з медичних дослідницьких центрів. В ньому можливості знаменитої технології 3D Touch були реалізовані з метою допомаги людям, що страждають від інсульту, швидко повертатися в нормальне життя після хвороби.

Хворим пропонують покерувати віртуальним дельфіном , отримавши досвід виживання у підводному світі, де є багато хижих риб, на кшталт акул, які в будь-який момент готові поласувати дельфіном. Для того, щоб керувати персонажом – потрібно натискати на дисплей пристрою з різною силою. Це дозволить врятувати дельфіна, а також розвинути моторику хворих. 

"Чим скоріше ви навчитеся керувати персонажем, докладаючи різні зусилля – тим швидше повернуться до вас ваші вміння" пояснив пацієнтам невролог Джон Какер. 

Іншим додатком є графічний редактор Procreate, що дозволяє малювати картини з фотореалістичною точністю. Користувач може керувати товщиною ліній, натискаючи на дисплей з різною інтенсивністю. Також візначимо, що в додатку iMaschine 2 використовується фірмова технологія Apple для зміни тональності, а от в безкоштовній грі Breakneck використовуючи 3D Touch можна більш точно керувати польотом космічного апарату. 

В будь-якому разі Apple можна назвати передовою компанією, оскільки саме в її нових продуктах першою з'явилась технологія сили розпізнавання натиску на дисплей. Ми впевнені, що всі можливості застосування нової технології можуть бути розкриті вже в найближчі декілька років завдяки сумісним зусиллям розробників та компанії Apple. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла фінальна macOS Sierra 10.12.1

Протягом 41 дня Apple тестувала операційну систему macOS Sierra 10.12.1, по черзі випускаючи бета-версії для розробників і учасників публічного бета-тестування. Декілька годин тому, разом з релізом iOS 10.1 компанія представила і фінальну версію macOS Sierra 10.12.1. Оновлення складно назвати глобальним, але список змін все ж є: У додатку Фото створюється смарт-альбом для фотографій з ефектом […]

У Сколково розроблений просунутий голосовий помічник

Днями стало відомо, що компанія «Титан – інформаційний сервіс», яка є резидентом Сколково, створила інноваційний голосовий помічник під назвою SVA (Speereo Voice Assistant). За словами розробників, ключовою особливістю їхнього продукту є те, що він працює на комп’ютері користувача, а не на віддалених серверах. Таким чином, SVA може обходитися без підключення до Інтернету. Також автори зазначають, […]

iPhone стрибнув з 40-го поверху

У Мережі з'явився відеозапис ефектного падіння iPhone з 40 поверху одного з хмарочосів у Дубаї. Ролик, записаний на вбудовану камеру смартфона, переглянули на YouTube понад 100 000 разів. «У мене був невдалий ранок. Я хотів зробити кілька знімків на 40 поверсі хмарочоса, але мій iPhone вирішив подихати свіжим повітрям і полетів вниз. Він впав з […]