Вважається, що продукція американської компанії Apple користується найбільшою популярністю на місцевому ринку. Однак останні дослідження компанії Nielsen свідчать, що й тут iOS відстає за розповсюдженням від Android. Статистика дослідницької фірми говорить про долю в 42,7% в третьому кварталі. 

В даний момент Android займає лідируюче положення з показником в 52,6%. Разом з платформою від Apple вони зібрали на своїх пристроях 95,3% власників смартфонів. А от операційна система від Microsoft заслужено зайняла третє місце з показником в 2,8%. На четвертому місці розташувалась BlackBerry з результатом 0,7%. 

Дана статистика була отримана в період з липня по вересень, тому в звіті лише частково враховується статистика флагманських смартфонів від Apple, що дебютували восени. 
В дані за 4 квартал потрапить статистика смартфонів iPhone 6s та iPhone 6s Plus. Відзначимо, що всього за три дні нових "яблучних" смартфонів було продано більше 13 мільйонів. 

За прогнозами експертів з IDC, до кінця року доля пристроїв, які працюють на Android, у всьому світі може скласти 81,2%, що в абсолютних цифрах становить 1,16 мільярдів гаджетів. Доугою за популярністю є iOS. Її доля на глобальному ринку становить 15,8% або 226 мільйонів пристроїв. 

Аналітики прогнозують, що до кінця 2019 року доля платформи Android виросте ще на 1,4% до 82,6%, а iOS навпаки – знизиться до 14,1%. Експерти вже зараз констатують сповільнення росту кількості смартфонів у світі: за результатами 2015 року він очікується на рівні 9,8%, а до 2019 – знизиться до 4,7%. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новий iPad Pro отримає безкоштовну передплату на Office 365, на відміну від «старої» моделі

Раніше ми вже інформували вас про найбільш примітні особливості компактного iPad Pro, що відрізняють його в кращу сторону від 12,9-дюймової версії. Відкриті ж подробиці про «урізане» апаратне забезпечення стали причиною ряду негативних відгуків з боку наших читачів, що повідали про своє розчарування новинкою. Можливо, подарунок від Microsoft скрасить переживання потенційних власників. Згідно з принципами офіційної стратегії Microsoft, […]

Samsung, Google і Microsoft попросили не забороняти продаж iPhone в США

Судова тяжба між Apple і Qualcomm продовжується вже півроку. За цей час сторони встигли обмінятися кількома позовами, а також зробити кілька заяв. Нагадаємо, що в одному з позовів Qualcomm навіть просила Комісію з міжнародної торгівлі (ITC) заборонити ввезення і продаж яблучних мобільних пристроїв на територію США. Однак, на думку представників організації Computer & Communications Industry Association, […]

Бомба в магазині Apple в Токіо

У магазин Apple в Японії прийшло повідомлення про загрозу підриву будівлі, якщо не буде скасована зустріч японського режисера з глядачами, передають місцеві ЗМІ. Правоохоронці шукали бомбу протягом двох годин, проте пошуки були безрезультатними. Apple Store на центральній торговій вулиці Токіо Гіндза був тимчасово закритий через загрозу теракту. У магазині планувався захід за участю японського режисера […]