Вважається, що продукція американської компанії Apple користується найбільшою популярністю на місцевому ринку. Однак останні дослідження компанії Nielsen свідчать, що й тут iOS відстає за розповсюдженням від Android. Статистика дослідницької фірми говорить про долю в 42,7% в третьому кварталі. 

В даний момент Android займає лідируюче положення з показником в 52,6%. Разом з платформою від Apple вони зібрали на своїх пристроях 95,3% власників смартфонів. А от операційна система від Microsoft заслужено зайняла третє місце з показником в 2,8%. На четвертому місці розташувалась BlackBerry з результатом 0,7%. 

Дана статистика була отримана в період з липня по вересень, тому в звіті лише частково враховується статистика флагманських смартфонів від Apple, що дебютували восени. 
В дані за 4 квартал потрапить статистика смартфонів iPhone 6s та iPhone 6s Plus. Відзначимо, що всього за три дні нових "яблучних" смартфонів було продано більше 13 мільйонів. 

За прогнозами експертів з IDC, до кінця року доля пристроїв, які працюють на Android, у всьому світі може скласти 81,2%, що в абсолютних цифрах становить 1,16 мільярдів гаджетів. Доугою за популярністю є iOS. Її доля на глобальному ринку становить 15,8% або 226 мільйонів пристроїв. 

Аналітики прогнозують, що до кінця 2019 року доля платформи Android виросте ще на 1,4% до 82,6%, а iOS навпаки – знизиться до 14,1%. Експерти вже зараз констатують сповільнення росту кількості смартфонів у світі: за результатами 2015 року він очікується на рівні 9,8%, а до 2019 – знизиться до 4,7%. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Google запустила Project Fi і тепер пропонує послуги мобільного оператора

Якщо Apple почала вкладати в комплект з новим iPad Air 2 власну сім-карту, то Google пішла ще далі і стала повноцінним мобільним оператором. Заявлена ​​підтримка 120 держав, включаючи Україну, але не поспішайте радіти. Вчора Google представила Project Fi, в рамках якого абонентам пропонується голосовий зв'язок та інтернет-трафік. Корпорація уклала угоди з американськими операторами Sprint і […]

В Інтернет потрапили зображення прототипу смартфона iPhone 7 з тонкими рамками та без кнопки Home

Немає жодних сумнівів у тому, що Apple працює над смартфоном iPhone 7. Про те, яким буде її новий флагманський смартфон, компанія розкаже у вересні наступного року. Однак, уже зараз в нас є можливість подивитись на прототип iPhone 7, зображення якого нещодавно з'явились в мережі. В китайському сегменті Інтернету поширили відеоролик, який був записаний на заводі […]

Apple розробила нову технологію управління пристроями

Один з останніх патентів, отриманих Apple, описує технологію тривимірного відображення і візуалізації, що дозволяє використовувати просунуту систему жестів для управління пристроями. Дана розробка дісталася «яблучним» від придбаної компанії PrimeSense і є частиною серії винаходів, пов'язаних з безконтактним керуванням. Новий патент заснований на технології зчитування об'єктів в трьох вимірах і його подальшому моделюванні, а також поєднанні […]