Вважається, що продукція американської компанії Apple користується найбільшою популярністю на місцевому ринку. Однак останні дослідження компанії Nielsen свідчать, що й тут iOS відстає за розповсюдженням від Android. Статистика дослідницької фірми говорить про долю в 42,7% в третьому кварталі. 

В даний момент Android займає лідируюче положення з показником в 52,6%. Разом з платформою від Apple вони зібрали на своїх пристроях 95,3% власників смартфонів. А от операційна система від Microsoft заслужено зайняла третє місце з показником в 2,8%. На четвертому місці розташувалась BlackBerry з результатом 0,7%. 

Дана статистика була отримана в період з липня по вересень, тому в звіті лише частково враховується статистика флагманських смартфонів від Apple, що дебютували восени. 
В дані за 4 квартал потрапить статистика смартфонів iPhone 6s та iPhone 6s Plus. Відзначимо, що всього за три дні нових "яблучних" смартфонів було продано більше 13 мільйонів. 

За прогнозами експертів з IDC, до кінця року доля пристроїв, які працюють на Android, у всьому світі може скласти 81,2%, що в абсолютних цифрах становить 1,16 мільярдів гаджетів. Доугою за популярністю є iOS. Її доля на глобальному ринку становить 15,8% або 226 мільйонів пристроїв. 

Аналітики прогнозують, що до кінця 2019 року доля платформи Android виросте ще на 1,4% до 82,6%, а iOS навпаки – знизиться до 14,1%. Експерти вже зараз констатують сповільнення росту кількості смартфонів у світі: за результатами 2015 року він очікується на рівні 9,8%, а до 2019 – знизиться до 4,7%. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Cazza надрукують смарт-місто на 3D-принтері

Це буде справжній прорив в будівництві. 3D-технології спочатку показували себе в чомусь більш-менш простому, невеликі предмети, прораховані до нанометра деталі, не красиві і з дуже товстими стінами будинки, тощо. Тепер 3D-друк може продемонструвати себе абсолютно з іншого боку, якщо на ньому вдасться роздрукувати смарт-місто. Компанія Cazza, яка взялася за будівництво, стверджує, що на будівництво «міста» […]

Samsung вже тестує смартфони Galaxy X1 і Galaxy X1 Plus зі складними дисплеями

Китайська соцмережа Weibo повідомила інформацію про те, як будуть називатися перші складні смартфони Samsung. За повідомленням джерел, знайомих з ходом розробки, зараз проходять випробування телефонів під назвою Samsung Galaxy X1 і Galaxy X1 Plus. Нещодавно вже повідомлялося, що смартфон Galaxy X зі складним екраном повинен бути представлений до релізу iPhone 8, тобто в другій половині 2017 року. […]

Skype вводить обмеження на обсяг переданих файлів

На офіційному сайті техпідтримки популярного VoIP-сервісу Skype повідомляється про зміни в алгоритмі обміну файлів між користувачами. Гарна новина полягає в тому, що відтепер всі передані через Skype файли будуть синхронізуватися з усіма пристроями користувача. На практиці це означає, що якщо вам, скажімо, передали файл на настільний клієнт Skype, то ви також зможете отримати до нього […]