Вважається, що продукція американської компанії Apple користується найбільшою популярністю на місцевому ринку. Однак останні дослідження компанії Nielsen свідчать, що й тут iOS відстає за розповсюдженням від Android. Статистика дослідницької фірми говорить про долю в 42,7% в третьому кварталі. 

В даний момент Android займає лідируюче положення з показником в 52,6%. Разом з платформою від Apple вони зібрали на своїх пристроях 95,3% власників смартфонів. А от операційна система від Microsoft заслужено зайняла третє місце з показником в 2,8%. На четвертому місці розташувалась BlackBerry з результатом 0,7%. 

Дана статистика була отримана в період з липня по вересень, тому в звіті лише частково враховується статистика флагманських смартфонів від Apple, що дебютували восени. 
В дані за 4 квартал потрапить статистика смартфонів iPhone 6s та iPhone 6s Plus. Відзначимо, що всього за три дні нових "яблучних" смартфонів було продано більше 13 мільйонів. 

За прогнозами експертів з IDC, до кінця року доля пристроїв, які працюють на Android, у всьому світі може скласти 81,2%, що в абсолютних цифрах становить 1,16 мільярдів гаджетів. Доугою за популярністю є iOS. Її доля на глобальному ринку становить 15,8% або 226 мільйонів пристроїв. 

Аналітики прогнозують, що до кінця 2019 року доля платформи Android виросте ще на 1,4% до 82,6%, а iOS навпаки – знизиться до 14,1%. Експерти вже зараз констатують сповільнення росту кількості смартфонів у світі: за результатами 2015 року він очікується на рівні 9,8%, а до 2019 – знизиться до 4,7%. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Андроїдовий клон iPhone від Coolpad

Маловідома компанія Coolpad розробила смартфон Coolpad Milano, який підозріло знайомо виглядає і в кольорі, який ми могли десь вже бачити. Розробники чесно заявляють, що новинка може стати відмінним подарунком дівчині, якщо чоловік не може собі дозволити покупку iPhone або вони полюбляють Android. Дизайн моделі дуже нагадує всім флагманський аналог від Apple, який довподоби всім шанувальникам […]

В App Store появилась легендарная игра «Сибирь»

Любимая многими фанатами игр жанра квест Syberia на прошлой неделе появилась в App Store. Продаваться легендарный квест будет по цене 119 рублей. Сюжет игры довольно интересный и запутанный. В самом начале игры девушка-юрист из города Нью-Йорк, Кейт Уолкер приезжает в городок Валадилена, который расположен в Альпах. В этом городе планируется подписание договора о покупке фабрики […]

LaCie розриває шаблони Thunderbolt 3: 96 ГБ на швидкості 2600 МБ/с

RAID-масив для шанувальників 4К. Рядовий користувач рідко вникає в усі тонкощі встановлених в комп'ютері протоколів. Є парочка USB і порт для навушників – значить все в порядку. Але у виробників професійної периферії інші цілі. Їх завдання – домогтися максимальної продуктивності і надзвичайної швидкості. Французька компанія LaCie, що спеціалізується на випуску готових рішень для організації зберігання […]