Вважається, що продукція американської компанії Apple користується найбільшою популярністю на місцевому ринку. Однак останні дослідження компанії Nielsen свідчать, що й тут iOS відстає за розповсюдженням від Android. Статистика дослідницької фірми говорить про долю в 42,7% в третьому кварталі. 

В даний момент Android займає лідируюче положення з показником в 52,6%. Разом з платформою від Apple вони зібрали на своїх пристроях 95,3% власників смартфонів. А от операційна система від Microsoft заслужено зайняла третє місце з показником в 2,8%. На четвертому місці розташувалась BlackBerry з результатом 0,7%. 

Дана статистика була отримана в період з липня по вересень, тому в звіті лише частково враховується статистика флагманських смартфонів від Apple, що дебютували восени. 
В дані за 4 квартал потрапить статистика смартфонів iPhone 6s та iPhone 6s Plus. Відзначимо, що всього за три дні нових "яблучних" смартфонів було продано більше 13 мільйонів. 

За прогнозами експертів з IDC, до кінця року доля пристроїв, які працюють на Android, у всьому світі може скласти 81,2%, що в абсолютних цифрах становить 1,16 мільярдів гаджетів. Доугою за популярністю є iOS. Її доля на глобальному ринку становить 15,8% або 226 мільйонів пристроїв. 

Аналітики прогнозують, що до кінця 2019 року доля платформи Android виросте ще на 1,4% до 82,6%, а iOS навпаки – знизиться до 14,1%. Експерти вже зараз констатують сповільнення росту кількості смартфонів у світі: за результатами 2015 року він очікується на рівні 9,8%, а до 2019 – знизиться до 4,7%. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Створена хвильова зарядка для гаджетів

Radient Micro-Tech запускає патент на зовсім-зовсім бездротову хвильову зарядку. Всі звикли, що бездротова зарядка – це відсутність дроту як такого, але при цьому наявність якого б не було каналу повідомлення, наприклад тандем, роз’єм чи штекер. Як повідомляє компанія, дроти не знадобляться зовсім. Смартфон можна буде заряджати навіть носячи його з собою в кишені і такий спосіб зможе […]

Cortana 2.0 принесе новий інтерфейс голосового помічника на iPhone

Microsoft раніше згадала, що не вважає Siri конкурентом Cortana і зосередилася на розвитку спеціальної версії фірмового голосового асистента для “яблучної” платформи. Тепер компанія випустила оновлення Cortana 2.0 для iPhone, яке приносить новий користувальницький інтерфейс, перероблену функцію здійснення дзвінків і відправлення повідомлень, зміни в роботі заміток та інші поліпшення. Список змін в Cortana 2.0: повністю перероблений призначений […]

У Spotify з’явилася підтримка Hi-Fi

Музичний потоковий сервіс Spotify тестує новий тип преміум-передплати під назвою «Spotify Hi-Fi», про що випливло зі звіту The Verge. Тепер за додаткову плату користувачі зможуть отримати доступ до треків у високій якості і ряду інших переваг, доступних платним передплатникам. В даний час можливість оформити такий абонемент можуть тільки окремі користувачі зі Сполучених Штатів, обраних випадковим […]