Герої match3-ігор виступали в різноманітних образах: у вигляді самоцвітів, кристалів, смайликів, льодяників тощо. Не було, здається, тільки кульок – хоча, стоп! – ось же гра «Ballony Land»! Чого-чого, а кульок та куль тут знайдеться вдосталь.

Зав'язка гри не є складною: перед гравцем з’являється ігрове поле з кульками  різних кольорів – сині, зелені, жовті, червоні, сині. Ці яскраві кульки потрібно зібрати в рядочок. Коли це вдається – вони видають кумедні звуки, здуваються та відлітають в скарбничку.

Кінцева мета пов'язана з необхідністю набирати очки – наприклад, дві тисячі або три тисячі (залежно від рівня). Іноді задача може ускладнюватися – то по полю розсиплються льодяники, що всіляко заважають складати кульки в потрібні нам комбінації, то з’явиться солодка вата. Вона ніби скріплює кульки, не даючи їм рухатися; доводиться підлаштовуватися – підтаскувати колірних компаньйонів з боку, щоб витягнути кульку з солодкого полону.
Звичайно ж, кулі можна збирати не тільки по три штуки і не тільки в ряд – тут безліч комбінацій. Можна скрутити кульку-ракету, кулю-бомбу – таку кульку, яка дістане всі кульки в лінії з ним. 

Взагалі, слово «ефектність» добре підходить до гри «Ballony Land» – тут все яскраве, неначе потрапив в цирк або парк атракціонів: кулі літають, вибухають, плещуть; періодично в кадрі з'являється веселий власник парку містер Вірко. Гра переконливо намагається імітувати атмосферу свята, і їй це вдається.

Завдяки цьому «Ballony Land» не хочеться покидати, та й немає потреби – рівні пролітають швидко, як вогник феєрверку, але гаснуть не настільки стрімко: всього в грі налічується більше 100 різних завдань.

Завантажити гру Ballony Land можна за цим посиланням:
https://itunes.apple.com/ca/app/balloony-land/id972643174?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Найпопулярніші запити в пошуковій системі «Яндекс» в 2015 році: iPhone 6s та iOS 9

За інформацією, яку опублікувала компанія «Яндекс», в її пошуковій системі найчастішими запитами виявились iPhone 6s та iOS 9. Відзначимо, що рейтинги «Яндекса» були розділені за рубриками. Так, новий флагман Apple виявився в топі найбільш запитуваних тем в розділі «Прем’єри». В цій категорії виявилось два продукти «яблучної» компанії – iPhone 6s та iOS 9. На першому місті виявився корейський смартфон GalaxyS6. За ним слідують операційна система Windows 10, а також телеканал «Матч ТВ». В […]

Постачальники акумуляторів для Apple і Samsung використовують дитячу працю

Amnesty International стверджує, що для видобутку кобальту в Демократичній Республіці Конго постачальники матеріалу незаконно використовують дитячу працю. Заяву підкріплюють 87 інтерв’ю з робітниками, серед яких 17 дітей віком від 9 до 17 років. Кобальт, що видобувається на рудниках в Конго, поставляється в Китай для подальшої переробки на заводах і є одним з основних елементів в акумуляторах таких виробників техніки, як […]

Опубліковані перші шпигунські фото прототипу Apple Car

Відомо, що Apple організувала в центрі Берліна «секретну лабораторію», де буде продовжена розробка першого автомобіля американського виробника комп'ютерів і мобільних гаджетів. За попередніми даними, машина буде готова до 2020 року, а її виробництво налагодять на потужностях австрійської корпорації Magna Steyr. Сьогодні в Мережі з'явилися фотографії, на яких, як стверджується, фігурує прототип автомобіля Apple. Опублікували шпигунські […]