Практично жоден день не обходиться без чуток про iPhone 8, флагманський смартфон Apple 2017 року. Іноді інформація надходить з неперевірених джерел, іноді – від заслуговуючих на довіру експертів.

"1"

Черговою порцією відомостей поділився авторитетний аналітик Мін-Чі Куо, чиї прогнози щодо «яблучної» техніки зазвичай відрізняються точністю. За інформацією аналітика, для iPhone 8 Apple серйозно переробить систему розпізнавання сили натискання на дисплей 3D Touch.

У новому флагмані Apple буде встановлено загнутий на торці корпусу OLED-дисплей, що не дозволить застосувати вже існуючу версію 3D Touch. Нова система стане значно чутливішою за нинішню, і ця особливість відкриє нові можливості для управління смартфоном. Як найпростіший приклад можна привести регулювання швидкості перемотування відеоролика або аудіотрека при зміні сили тиску на екран.

Напевно в Apple придумають й інші сценарії застосування нової версії 3D Touch. Підтягнуться і розробники сторонніх додатків. Можливо, якщо всі прогнози збудуться, iPhone 8 дійсно виявиться вкрай цікавим смартфоном.

Нагадаємо, на днях в Мережі з’явилася інформація про те, що iPhone 8 з 5,8-дюймовим дисплеєм зможе ідентифікувати свого власника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Поставщики чипов для Apple Watch готовы к наращиванию производства

Состоявшаяся в сентябре текущего года презентация Apple оставила у пользователей по всему миру один глобальный вопрос: когда же мы сможем вживую насладиться умными часами от компании из Купертино? Последние данные подтверждают, что поставщики комплектующих «держат руку на пульсе» и полностью готовы к предстоящему году. Со ссылкой на компетентные источники отрасли DigiTimes сообщает, что поставщики Apple […]

Beats Music от Apple и другие пострадали от иска по обвинению в хищении композиций

Потоковые музыкальные сервисы, такие как Beats Music, Google Play, Rdio и другие стали целью гор исков, связанных с невыплатой отчислений за коммерческое использование песен, записанных до 1972 года. Также, в иски входит требование полностью запретить к ним доступ. Иски были поданы в Калифорнийский районный суд, в среду, от Zenbu Magazines, текущего владельца записанных треков. В […]

Дослідники IBM створили накопичувач розміром в 1 атом

Днями компанія IBM оголосила про плани створити перший універсальний квантовий комп’ютер для комерційного використання. Але це далеко не єдиний перспективний проект американської корпорації. Дослідникам IBM вдалося записати дані на носій розміром в 1 атом. Ємність найменшого в світі накопичувача складає всього 1 біт, але фахівці з IBM впевнені, що потенціал у новітньої розробки просто неймовірний. […]