Практично жоден день не обходиться без чуток про iPhone 8, флагманський смартфон Apple 2017 року. Іноді інформація надходить з неперевірених джерел, іноді – від заслуговуючих на довіру експертів.

"1"

Черговою порцією відомостей поділився авторитетний аналітик Мін-Чі Куо, чиї прогнози щодо «яблучної» техніки зазвичай відрізняються точністю. За інформацією аналітика, для iPhone 8 Apple серйозно переробить систему розпізнавання сили натискання на дисплей 3D Touch.

У новому флагмані Apple буде встановлено загнутий на торці корпусу OLED-дисплей, що не дозволить застосувати вже існуючу версію 3D Touch. Нова система стане значно чутливішою за нинішню, і ця особливість відкриє нові можливості для управління смартфоном. Як найпростіший приклад можна привести регулювання швидкості перемотування відеоролика або аудіотрека при зміні сили тиску на екран.

Напевно в Apple придумають й інші сценарії застосування нової версії 3D Touch. Підтягнуться і розробники сторонніх додатків. Можливо, якщо всі прогнози збудуться, iPhone 8 дійсно виявиться вкрай цікавим смартфоном.

Нагадаємо, на днях в Мережі з’явилася інформація про те, що iPhone 8 з 5,8-дюймовим дисплеєм зможе ідентифікувати свого власника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Vodafone Україна купує 3Mob

Укртелеком вирішив позбутися проблемного мобільного бренду. Компанія попередньо домовилася з Vodafone про продаж активу. Операцію повинні закрити в першій половині 2016 року. За інформацією ЛIГА.net, угода обійдеться в 3 мільярди гривень. Цікаво, що в 2011 році подібні переговори вже проходили, цифра звучала точно така ж. Тепер же Vodafone України явно заощаджує в доларах. Але є й […]

У WhatsApp тепер можна ділитися файлами будь-якого типу

WhatsApp викотила нове оновлення свого месенджера (поки не для всіх). Додаток обзавівся декількома корисними функціями. Тепер власники смартфонів на iOS і Android можуть ділитися один з одним файлами будь-якого типу. Правда, рано радіти: є обмеження в 100 МБ на файл. Попрацювали і над передачею зображень – тепер без втрати якості і стиснення. Також покращили редагування […]

Шахраї підписують користувачів WhatsApp на платні SMS-сервіси

Шахраї придумали новий спосіб збагачення: вони пропонують користувачам WhatsApp активувати функцію відеодзвінків в додатку шляхом вказівки свого номера на сторонньому сайті. Після цього з рахунку жертви списуються великі суми за платну SMS-розсилку.   Жертвою шахраїв стали користувачі популярного сервісу для обміну повідомленнями WhatsApp. Про нову схему обману розповіли експерти лабораторії ESET. В компанії, користувачам месенджера пропонують […]