Більша частина власників продукції Apple часто чує зауваження такого характеру: «за таку суму два нормальні смартфони купити можна» або «так твій MacBook як автомобіль коштує!» 

Звісно, користувач мимоволі починає замислюватися про те, чи дійсно воно того варто? Отже, чи виправдано купертіновці роблять ціни своїх продуктів такими високими, і які можуть бути причини, що виправдовують це?
Ціни на товари Apple – одні з найвищих на ринку побутової техніки. У той же час, упевнені в «Readweb», купуючи «яблучну» продукцію, користувачі отримують три переваги:

1. Якісний товар. Якість – те, що завжди славило Apple. Смартфони, планшети, ноутбуки і комп'ютери компанії можна залишати у спадок нащадкам. Насправді вони досить довговічні. Це просто не може не радувати користувачів. Набагато вигідніше купити планшет за шість сотень доларів і користуватися ним 3-5 років, ніж купувати пристрій компанії-конкурента за одну сотню доларів і змінити його на інший через рік використання з причин некоректної роботи або поломки.

2. Стабільність роботи. Операційні системи та програмне забезпечення, що випускаються Apple для своїх пристроїв, працюють швидко і без збоїв. Безпека забезпечується і без сторонніх програм по типу антивірусів, що знижує витрати. До того результату, який досягла Apple, іншим її конкурентам в особі Microsoft і Google ще потрібно рости. 

3. Дизайн. Спочатку філософія компанії, вироблена ще Стівом Джобсом, така, що дизайн при розробці нових пристроїв був більш пріоритетним, ніж їх технічна складова. В інших компаніях дизайнери підлаштовуються під інженерів. В Apple все навпаки. І такий підхід до справи дає свої плоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple назвали найвпливовішою компанією в світі в 2016 році

Вчора консалтингова компанія World Brand Lab опублікувала рейтинг впливу серед світових брендів за підсумками 2016 року. І Apple посіла перше місце, обігнавши Google і Amazon з другим і третім відповідно. Всього в топ потрапили більше двох сотень компаній з США, три десятки – з Китаю. Загальна кількість країн в рейтингу підібралася до трьох десятків. А число […]

Миші для iPhone та iPad від Citrix

Компанія Citrix закликає власників iPhone та iPad наново подивитися на своє відношення до комп’ютерних маніпуляторів. Замість сенсорного дисплею хлопці з Citrix пропонують найтрадиційніший пристрій вводу – комп’ютерну мишу з двома кнопками. Миша для iOS-пристрою отримала назву Citrix Х1. За задумкою виробника, вона має спростити користування офісними додатками та Windows-програмами під час роботи в режимі віддаленого […]

BlackBerry Privacy Shade затемнить екран смартфона щоб уникнути сторонніх поглядів

BlackBerry не тільки продовжує жити в мобільному сегменті зусиллями китайської TCL, що анонсувала в ході виставки MWC 2017 смартфон KEYone, а й випускати корисний софт для прихильників тотальної конфіденційності. Забезпечити захист персональної інформації від небажаних поглядів візьметься мобільний додаток Privacy Shade, переваги якого зможуть оцінити власники смартфонів BlackBerry під управлінням ОС Android. Алгоритм BlackBerry Privacy […]