Apple нещодавно подала доповнення до свого позову, що стосується порушення прав на патенти компанією  Samsung. В позові була заявлена сума в 180 мільйонів доларів. Таку інформацію повідомляє агентство Reuters, посилаючись на судові документи.

Позови американського гіганта комп’ютерної електроніки стосуються п’яти пристроїв Samsung, які порушують патенти Apple. Гаджети були продані вже після того, як в 2012 році суд визнав південнокорейську компанію винною в порушенні патентів Apple.

Нагадаємо, що у вересні цього року апеляційний суд США заборонив використання в смартфонах та планшетах Samsung ряду функцій, які, на думку суду, порушують авторські права Apple. Мова йде, зокрема, про функції розблокування пристрою, автокорекції та швидких посилань. Рішення дозволяє заборонити продажі пристроїв з такими функціями, однак, судячи зі всього, Samsung підготувалась до цього рішення.

Відзначимо, що патентні війни між двома компаніями продовжуються з 2011 року, коли компанія Apple вперше подала на Samsung в суд, стверджуючи, що остання скопіювала зовнішній вигляд iPhone. Через рік суд зобов’язав її виплатити позивачу 930 мільйонів доларів.

У травні апеляційний суд США скоротив цю суму до 382 мільйонів доларів.

В свою чергу Samsung оскаржила це рішення до Верховного суду США. В компанії заявили про те, що Apple отримала компенсацію на суму значно вищу, ніж вона заслуговує за свої патенти. При цьому відзначимо, що суд поки що не вирішив, чи приймати цю скаргу до розгляду.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung і Yamaha розробили концепт розумного вітрового скла

  Компанії Samsung і Yamaha спільно розробили концепцію лобового скла Samsung Smart, яке зможе відображати інформацію від смартфона безпосередньо в полі зору мотоцикліста. Samsung і Yamaha вже оголосили про співпрацю в розробці нової платформи для підвищення безпеки дорожнього руху. Концепція розумного вітрового скла представляє собою проекційний екран, який відображає всю необхідну інформацію безпосередньо в полі зору […]

Apple визнано другим за популярністю брендом в Азії

Днями південнокорейське агентство Yonhap з посиланням експертів аналітичних компаній Campaign Asia-Pacific і Nielsen назвало п’ятірку найпопулярніших брендів в Азії. Перший рядок рейтингу зайняла компанія Samsung. Корейський гігант вже не перший рік є лідером списку найпопулярніших брендів, що складається фахівцями Campaign Asia-Pacific. Примітно, що навіть глобальні проблеми з Galaxy Note 7, з якими в минулому році […]

У США шахраї пограбували чоловіка на $ 50 000 через iTunes

У США шахраї пограбували чоловіка на 50 000 доларів. Зловмисники представилися онуком літньої людини, а потім стали просити великі суми грошей через подарункові карти iTunes Gift. 90-річний американець переслав шахраям 50 000 доларів подарунковими картками iTunes. Справа в тому, що зловмисники прикинулися онуком літнього чоловіка, повідомляє Life. Нещодавно потерпілому зателефонував молодий чоловік, який представився його онуком. […]