Apple покладала великі надії на свій новий планшет, однак на даний час він особливою популярністю не користується. За інформацією зарубіжних ресурсів, за перший місяць продажів цих планшетів у Китаї компанії Apple вдалося реалізувати лише 49 тисяч iPad Pro.  

Головною причиною слабких продажів є висока ціна. Так, в КНР придбати новий iPad Pro можна за ціною від 908 доларів США.

Зазначимо, що китайці з задоволенням купували інші моделі iPad. Так, за перші 30 днів поставок iPad Air 2 було розкуплено 557 тисяч пристроїв, а iPad mini 4 – 92 тисячі. На фоні своїх «менших» братів продажі iPad Pro виглядають сумно.

Зазначимо, що Китай – це далеко не єдиний ринок на якому продається планшет iPad Pro, однак найважливіший для Apple. Раніше глава «яблучної» компанії, Тім Кук, вже неодноразово відзначав, що найближчими роками КНР стане потенційно одним із найбільш перспективних ринків для його компанії. Клієнтам із Піднебесної приділяється особлива увага. Тім Кук раніше говорив, що дизайнери під час роботи над своїми новими смартфонами та планшетами завжди беруть до уваги побажання потенційних клієнтів з Китаю.

Песимізм відносно продажів планшета iPad Pro розділяють далеко не всі аналітики. Частина експертів впевнена, що за три перших місяці «великому» планшету Apple під силу подолати планку в 3 мільйони проданих пристроїв. Для Apple це могло б означати виручку в розмірі 2,4 мільярдів доларів США.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Возвращение iPhone 5s

Прошло около полу года после выхода в свет iPhone 6, iOhone 6 Plus, но самое примечательное то, что более ранняя версия двухлетней давности iPhone 5s до сих пор популярна и её продажи до сих пор растут. Что подтверждают статистические данные Societe Generale. При подсчете своих результатов, аналитики пользовались данными заказов, которые отсылали Apple на свои […]

Старі iPhone працюють швидше на iOS 9.2.1

Ще до презентації iOS 9 представники Apple обіцяли істотний приріст продуктивності в новій системі на старих пристроях. Довгоочікувана оптимізація почала з’являтися лише в останньому оновленні. iOS 9.2.1, яка стала доступна для завантаження кілька днів тому, добре зарекомендувала себе на iPhone 4S і iPhone 5. Оглядачі з iAppleBytes порівняли швидкість роботи останнього 3,5-дюймового iPhone на iOS 8.4.1 та останньої версії прошивки.  iOS 9.2.1 після довшого завантаження […]

Олімпійська збірна США з бігу використовує навушники, що стимулюють мізкові центри

Літні Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро стартують буквально через кілька тижнів. І поки весь світ чекає відкриття і робить ставки на те, чия ж збірна візьме найбільше золотих медалей, деякі спортсмени розкривають секрети своєї підготовки. Згідно зі звітом Engadget, цікавий девайс для спортсменів, що зовні нагадує звичайні навушники, носить назву Halo Sport, а розробила його компанія […]