Apple покладала великі надії на свій новий планшет, однак на даний час він особливою популярністю не користується. За інформацією зарубіжних ресурсів, за перший місяць продажів цих планшетів у Китаї компанії Apple вдалося реалізувати лише 49 тисяч iPad Pro.  

Головною причиною слабких продажів є висока ціна. Так, в КНР придбати новий iPad Pro можна за ціною від 908 доларів США.

Зазначимо, що китайці з задоволенням купували інші моделі iPad. Так, за перші 30 днів поставок iPad Air 2 було розкуплено 557 тисяч пристроїв, а iPad mini 4 – 92 тисячі. На фоні своїх «менших» братів продажі iPad Pro виглядають сумно.

Зазначимо, що Китай – це далеко не єдиний ринок на якому продається планшет iPad Pro, однак найважливіший для Apple. Раніше глава «яблучної» компанії, Тім Кук, вже неодноразово відзначав, що найближчими роками КНР стане потенційно одним із найбільш перспективних ринків для його компанії. Клієнтам із Піднебесної приділяється особлива увага. Тім Кук раніше говорив, що дизайнери під час роботи над своїми новими смартфонами та планшетами завжди беруть до уваги побажання потенційних клієнтів з Китаю.

Песимізм відносно продажів планшета iPad Pro розділяють далеко не всі аналітики. Частина експертів впевнена, що за три перших місяці «великому» планшету Apple під силу подолати планку в 3 мільйони проданих пристроїв. Для Apple це могло б означати виручку в розмірі 2,4 мільярдів доларів США.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

WhatsApp запустив двофакторну аутентифікацію для всіх користувачів

Розробники WhatsApp анонсували появу двофакторної аутентифікації в додатках для iOS, Android і Windows.  Користувачі зможуть активувати цю опцію, додавши ступінь захисту для входу в месенджер. Пункт для включення функції знаходиться у вкладці “Аккаунт” в налаштуваннях клієнта. Власникові облікового запису необхідно придумати пароль з 6 цифр, підібравши досить складну комбінацію. Якщо PIN-код для входу буде забутий, […]

Загартоване скло BodyGuardz Pure 2 AlumiTech захистить екран iPhone

Захисна плівка – корисний і навіть необхідний аксесуар для смартфонів і планшетів. Вона захищає екран від механічних пошкоджень і подряпин. І через кілька місяців експлуатації для повернення iPhone ідеального образу буде достатньо всього лише її замінити. Компанія BodyGuardz представила захисне скло нового покоління BodyGuardz Pure 2 AlumiTech, яке характеризується підвищеною міцністю. У BodyGuardz Pure 2 […]

Сьогодні «Укрпошта» відправить першу посилку дроном!

  Amazon ще в листопаді минулого року представила світу свій перший безпілотник, основним призначенням якого є доставка товарів покупцям. Вчора, 31 травня, вже «Укрпошта» оголосила про тестування аналогічної системи, яке відбудеться 1-го червня у м Буча Київської області. Як буде проходити подія? Навіщо компанії така система? Відповіді на ці питання чекають вас всередині. Давайте спочатку згадаємо […]