n
Є ігри, які можуть затягнути будь-кого, незважаючи на відсутність передової графіки і цікавого сюжету. Більше того, зануритися в нескладний, але захоплюючий ігровий процес можна в будь-якому місці і в будь-яку вільну хвилину. 

Такі проекти підходять будь-якому користувачеві, незалежно від його статі, віку і стажу володіння смартфоном.
Для початку швидко познайомимося з механікою гри. Весь процес фактично відбувається на одному екрані, в центрі якого зображений кадр з якогось фільму, а трохи нижче – поле для введення і якийсь набір букв, з якого ми повинні скласти назву кінострічки. 

Елементи, розташовані ліворуч, відповідають за вибір бажаних підказок, значення яких ви легко засвоїте після початкового навчання. А ось набір кнопок-помічників для підказок на протилежній стороні, як виявилося, є набагато цікавішим. 

По-перше, тут відразу видно соціальну складову проекту «Згадай фільм». Крім перегляду рейтингу гравців в «Game Center» з головного меню, за допомогою спеціальної кнопки можна поділитися загадкою зі своїми друзями в соціальних мережах, безкоштовно отримавши за це внутрішньоігрову валюту. 

По-друге, можна вивести на екран короткий текстовий опис, який допоможе відгадати назву фільму.
Нарешті, по-третє, те, що багатьом користувачам подобається найбільше – кнопка відтворення короткого фрагмента з саундтрека, часто з репліками персонажів. Здавалося б, наскільки нехитра штука, але під час перегляду кадрів з добре знайомої кінострічки дуже приємно почути її звукову тему.

Гра розділена на кілька рівнів із постійно зростаючим рівнем складності. Після переходу на кожен наступний рівень гравцеві безкоштовно видаються 1-2 підказки.

Завантажити додаток можна за цим посиланням:
https://itunes.apple.com/ru/app/id1052910939

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple відправила двох інженерів в будинок потерпілого від видалення музики

Минулого тижня Джеймс Пінкстон розмістив у своєму блозі запис про те, як iTunes знищив його музичну бібліотеку розміром 122 ГБ, яка зберігалася на комп'ютері. Пізніше проблема з'явилася і у інших користувачів, а в Apple визнали неприємний баг і випустили оновлення iTunes, покликане усунути агресивну поведінку медіа-програвачів. Виявилося, цим справа не закінчилася – Apple відправила двох інженерів на […]

Поставщики чипов для Apple Watch готовы к наращиванию производства

Состоявшаяся в сентябре текущего года презентация Apple оставила у пользователей по всему миру один глобальный вопрос: когда же мы сможем вживую насладиться умными часами от компании из Купертино? Последние данные подтверждают, что поставщики комплектующих «держат руку на пульсе» и полностью готовы к предстоящему году. Со ссылкой на компетентные источники отрасли DigiTimes сообщает, что поставщики Apple […]

Армія США випробувала прототип Ховербайк

Армія провела публічне тестування Ховербайка, призначеного для забезпечення військових припасами на полі бою. У майбутньому великий квадрокоптер прямокутної форми повинен здійснювати рейси на відстань до 200 км з вантажем в 350 кг на борту, пише Engadget. Спочатку ідея була запущена компанією Malloy Aeronautics у вигляді проекту на Kickstarter. Пізніше компанія підписала контракт з Міністерством оборони […]