n
Є ігри, які можуть затягнути будь-кого, незважаючи на відсутність передової графіки і цікавого сюжету. Більше того, зануритися в нескладний, але захоплюючий ігровий процес можна в будь-якому місці і в будь-яку вільну хвилину. 

Такі проекти підходять будь-якому користувачеві, незалежно від його статі, віку і стажу володіння смартфоном.
Для початку швидко познайомимося з механікою гри. Весь процес фактично відбувається на одному екрані, в центрі якого зображений кадр з якогось фільму, а трохи нижче – поле для введення і якийсь набір букв, з якого ми повинні скласти назву кінострічки. 

Елементи, розташовані ліворуч, відповідають за вибір бажаних підказок, значення яких ви легко засвоїте після початкового навчання. А ось набір кнопок-помічників для підказок на протилежній стороні, як виявилося, є набагато цікавішим. 

По-перше, тут відразу видно соціальну складову проекту «Згадай фільм». Крім перегляду рейтингу гравців в «Game Center» з головного меню, за допомогою спеціальної кнопки можна поділитися загадкою зі своїми друзями в соціальних мережах, безкоштовно отримавши за це внутрішньоігрову валюту. 

По-друге, можна вивести на екран короткий текстовий опис, який допоможе відгадати назву фільму.
Нарешті, по-третє, те, що багатьом користувачам подобається найбільше – кнопка відтворення короткого фрагмента з саундтрека, часто з репліками персонажів. Здавалося б, наскільки нехитра штука, але під час перегляду кадрів з добре знайомої кінострічки дуже приємно почути її звукову тему.

Гра розділена на кілька рівнів із постійно зростаючим рівнем складності. Після переходу на кожен наступний рівень гравцеві безкоштовно видаються 1-2 підказки.

Завантажити додаток можна за цим посиланням:
https://itunes.apple.com/ru/app/id1052910939

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Обзор премьеры «Джобс. Империя соблазна»

Обзор премьеры «Джобс. Империя соблазна» 19 сентября в нескольких европейских странах состоялся премьерный показ фильма «Джобс. Империя соблазна». Не обошла эта «участь» и Украину. Одна из таких премьер происходила в кинотеатре Украина на Городецкого. В зале не оставалось ни одного свободного места, вокруг сновали репортеры и селебрити, от блеска хотелось прикрыть глаза. Сам показ был […]

Apple вирішить проблему дряпання корпусів iPhone в кольорі Jet Black

Вже досить давно в Мережі ходять чутки про перехід Apple до нових типів корпусів в майбутніх моделях iPhone. Якщо нинішні флагмани цілком виготовлені з алюмінію, то цього разу виробник віддасть перевагу склу: iPhone 8 отримає рамку з нержавіючої сталі, тоді як вся задня панель буде покрита скляною панеллю. В майбутньому ж Apple планує перейти на використання […]

Apple підтримує роз’єми в середньому 15 років, 3,5-мм порт протримався 32 роки

Як відомо, в цьому році Apple відмовиться від типового аудіоінтерфейсу в смартфонах iPhone 7, що багато хто вважає досить радикальним. Оглядач The Verge Нейл Пател, вивчив еволюцію інтерфейсів «яблучної» техніки, прийшов до висновку, що відмову від 3,5-мм джека навряд чи можна назвати поспішним. Згідно з проведеним дослідженням, Apple підтримує стандарти і порти в середньому 15 […]