Патентне бюро США видало компанії Apple черговий патент. В ньому описано «швидкий і незалежний від мови метод аутентифікації по голосу» і систему підготовки до авторизації – калібрування.

Компанія Apple планує надати своїм користувачам ще один спосіб розблокування мобільних пристроїв. Разом зі стандартним методом з паролем або шляхом взаємодії зі сканером відбитків пальців, власники iPhone, iPad і iPod touch в майбутньому матимуть можливість дістати доступ до пристрою голосом.

Для цього необхідно дві системи. Перша дозволить «привчити» смартфон до голосу власника, для чого користувачеві доведеться кілька разів чітко і з однаковою інтонацією сказати кодове слово. Друга система, відповідає безпосередньо за надання доступу до пристрою авторизованому користувачеві.

Розроблена Apple технологія відрізняється від аналогів конкурентів. За запам'ятовування голосу пристроєм відповідає спеціальний алгоритм, який аналізує хвилі звуку, що дозволяє згодом досягти найбільш простої взаємодії.

У Apple достатньо досвіду в розробці технологій розпізнавання голосу, тому поява можливості розблокування iPhone або iPad голосом цілком можлива. Представники компанії отриманий патент не прокоментували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple купить компанію Tesla у наступному році

Apple вже досить довго працює над проектом під кодовою назвою Titan. За попередньою інформацією, електромобіль повинен бути анонсованим до 2019 року. В цьому корпорації Apple зможе допомогти компанія Tesla. За інформацією видання, Apple поглине виробника електромобілів до 2016 року. Як стверджують журналісти видання, з більш ніж 200 мільярдів готівкових коштів Apple має все необхідне для […]

Тайвань назвала Apple зразком для наслідування

Економічне чудо Тайваню продовжує вражати, незважаючи на те, що світова криза все ж таки вплинула на райський острів. В своєму інтерв’ю директор Ради національного розвитку Тайваню заявив про те, що країна буде брати приклад з компанії Apple та вражати користувачів своїми сервісами. За словами Ченга, світова криза вплинула на Тайвань більше, ніж прогнозувалося. Не так […]

Дивовижний концепт iPhone 7 від Sonitdac

Створення різноманітних концептів нових моделей iPhone і версій iOS вже не перший день є поширеною темою серед дизайнерів з усіх країн, і розпещених користувачів уже складно чимось дійсно здивувати. Але співробітникам з компанії Sonitdac, здається, вдалося виконати поставлене завдання: створений ними екземпляр дійсно допомагає знайти рішення проблеми, з якою ми частенько стикаємося. Головна ідея явно […]