В Купертіно заявили про те, що Apple готується до відкриття іранського ринку для західних товарів після відміни американських та міжнародних санкцій проти Ірану. Відкриття іранського ринку передбачає великі можливості для виробника iPhone та Mac. Американська корпорація вже веде переговори з іранськими дистриб’юторами.

Apple зараз активно опрацьовує сценарії для входу на іранський ринок, складає проекти договорів, посилає в Іран своїх представників для погодження умов роботи. На даний час прямі операції в Ісламській республіці все ще заборонені для більшості американських компанії, крім постачальників продовольства, товарів медичного призначення та авіакомпонентів.

Представники Apple вже провели декілька зустрічей з потенційними партнерами в регіональній штаб-квартирі у Лондоні. Мова йшла про відкриття в Ірані магазинів, які б продавали iPhone на умовах франшизи. Apple розглядає варіант продажу своєї продукції через преміальних реселлерів, а не у власних магазинах. Саме таку модель бізнесу компанія Apple зараз використовує у Європі та Азії.

Бурхливому росту іранського ринку, як очікується, буде сприяти висока чисельність населення – близько 80 мільйонів чоловік, більшості з яких менше 30 років.

Однак компанії Apple треба бути терплячою. Поки що зняття санкцій є лише законопроектом, а тому варто зачекати до моменту його офіційного прийняття та набрання ним законної сили.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple продовжує переманювати фахівців з Tesla

Інсайдери повідомляють про перехід в Apple фахівця з прототипів деталей Девіда Масюкіевіча, який раніше працював в Tesla. У Tesla Масюкіевіч займався розробкою цифрових моделей деталей і створенням програм для виготовлення прототипів для верстатів з ЧПУ. Очевидно, перехід в Apple такого фахівця означає, що компанія готується випускати перші прототипи свого автомобіля, що розробляється в рамках проекту […]

O6: «розумна» таблетка для управління iPhone і iPad

Стартап Fingertips Lab представив пристрій ПРО6, призначений для дистанційного керування смартфоном. Пристрій з кнопкою, що обертається кільцем, акселерометром і мікрофоном дозволяє виконати ряд завдань на смартфоні, не дивлячись на дисплей. Розробники пропонують носити ПРО6 на руці як браслет або кріпити за допомогою магнітної кліпси на одяг або в машину. Управляти аксесуаром можна за допомогою голосу, крім цього […]

В 2015 году Apple продаст 23 миллиона компьютеров

Согласно сообщениям экспертов, рынок компьютеров постепенно сокращается. Кризис в продажах переживают все компьютерные компании, за исключением Apple. Так, в 2014 году купертинская корпорация не только сохранила уровень продаж прошлого года, но и также смогла повысить продажи на 14% (за год было продано 19,6 миллионов устройств). В текущем году специалисты прогнозируют дальнейший рост количества проданных устройств […]