"1"

21-річний Закарі Шеймс був відмінником і ще в школі зумів отримати нагороду «Програміст року», а потім успішно вступив до університету Джеймса Медісона. Однак не всі використовують свої таланти на благо.

"2"

Шеймса заарештували минулого літа, коли він працював інтерном в компанії Northrop Grumman, яка до того ж була державним підрядником. Як виявилося, успіхи в навчанні і кар’єрі не завадили Шеймсу стати кіберзлочинцем. Ще в 2013 році, під час навчання, він зайнявся розробкою малварі, яку потім продавав на андеграундних форумах. Зокрема, він створив відомий кейлоггер Limitless, який продавав за ціною $35 за «довічну» підписку.

"3"

«Мені дуже цікаво розробляти нові круті програми, і я хочу розширити свої навички, ставши більш різностороннім програмістом. Я програмую вже більше шести років, у вільний час займаюся фрілансом, виконую дизайнерські замовлення і коділ для ряду програм і сайтів. Я дуже захоплений усім, що пов’язане з інтернетом і технологіями », – писав Шеймс на своєму сайті.

Згідно із судовими документами, які оприлюднило Міністерство юстиції США, Шеймс встиг продати свою малваре більш ніж 3000 покупців, які заразили кейлоггером як мінімум 16 000 користувачів. Почавши розробляти кейлоггер ще в школі, Шеймс продовжив удосконалювати Limitless в університеті.

Почавшись як невеликий проект, згодом Limitless трансформувався в потужний інструмент, який міг не тільки перехоплювати натискання клавіш, але також викрадав платіжні дані і паролі з таких додатків, як Chrome, Firefox, IE, Opera, Safari, Bitcoin Wallet, EpicBot, Spotify, Minecraft, Rarebot, RSBot, FileZilla, Core FTP, Smart FTP, DynDNS, Nimbuzz, Pigdin, Imvu, MSN і Internet Download Manager.

Кейлоггер Шеймса, поряд з іншою малваре, використовувався в ході масштабної кібершпигунської кампанії, спрямованої проти компаній зі списку Fotrune 500. І коли аналітики Trend Micro в 2014 році оприлюднили звіт, присвячений цій кампанії, Шеймсом і його діяльністю зацікавилося ФБР.

Тепер, згідно з даними Міністерства юстиції США, Шеймс визнав себе винним у створенні і розповсюдженні Limitless, і йому загрожує тюремне ув’язнення терміном до 10 років.

Дізнайтеся також про найгірші паролі 2016 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. King of Thieves

Не каждая студия решится отвлечься от успешного проекта в пользу новой разработки. Так разработчики от студии ZeptoLab, решились запустить новый проект. Их хорошо знают в игровом мире по серии игр Cut the Rope, приключения смешного любителя поесть сладкое. Новым проектом стала многопользовательская игра в жанре аркадной стратегии. Игра прорабатывалась последние два года, и не зря. […]

Эксперты: таинственные минивэны предназначены для улучшения сервиса Apple Maps

Согласно заявлению Пола Готсмарка, который работает в канадской компании Vehicle Centre of Ecellence, которая специализируется на автопилотах, таинственные автомобили «яблочной» корпорации, которые ранее были неоднократно замечены многими людьми, предназначены, скорее всего для того, чтобы создавать аналогичный Google Street View сервис для улучшения Apple Maps. Камеры на крышах автомобилей, которые могли наблюдать жители городов Нью-Йорк и […]

Чехлы для iPhone прошли собственный краш-тест

iPhone одно из самых популярных устройств, которое подвергают разнообразным краш-тестам. Его уже перезжали, стреляли из снайперской винтовки, мололи в миксере. В это раз, всё внимание команды тестеров из Wired приковано к его защитным чехлам. Для проверки использовали сейф весом в 22 кг.  В тесте использовались чехлы разных производителей, стоимостью от $50 до $125 за штуку.  […]