"1"

21-річний Закарі Шеймс був відмінником і ще в школі зумів отримати нагороду «Програміст року», а потім успішно вступив до університету Джеймса Медісона. Однак не всі використовують свої таланти на благо.

"2"

Шеймса заарештували минулого літа, коли він працював інтерном в компанії Northrop Grumman, яка до того ж була державним підрядником. Як виявилося, успіхи в навчанні і кар’єрі не завадили Шеймсу стати кіберзлочинцем. Ще в 2013 році, під час навчання, він зайнявся розробкою малварі, яку потім продавав на андеграундних форумах. Зокрема, він створив відомий кейлоггер Limitless, який продавав за ціною $35 за «довічну» підписку.

"3"

«Мені дуже цікаво розробляти нові круті програми, і я хочу розширити свої навички, ставши більш різностороннім програмістом. Я програмую вже більше шести років, у вільний час займаюся фрілансом, виконую дизайнерські замовлення і коділ для ряду програм і сайтів. Я дуже захоплений усім, що пов’язане з інтернетом і технологіями », – писав Шеймс на своєму сайті.

Згідно із судовими документами, які оприлюднило Міністерство юстиції США, Шеймс встиг продати свою малваре більш ніж 3000 покупців, які заразили кейлоггером як мінімум 16 000 користувачів. Почавши розробляти кейлоггер ще в школі, Шеймс продовжив удосконалювати Limitless в університеті.

Почавшись як невеликий проект, згодом Limitless трансформувався в потужний інструмент, який міг не тільки перехоплювати натискання клавіш, але також викрадав платіжні дані і паролі з таких додатків, як Chrome, Firefox, IE, Opera, Safari, Bitcoin Wallet, EpicBot, Spotify, Minecraft, Rarebot, RSBot, FileZilla, Core FTP, Smart FTP, DynDNS, Nimbuzz, Pigdin, Imvu, MSN і Internet Download Manager.

Кейлоггер Шеймса, поряд з іншою малваре, використовувався в ході масштабної кібершпигунської кампанії, спрямованої проти компаній зі списку Fotrune 500. І коли аналітики Trend Micro в 2014 році оприлюднили звіт, присвячений цій кампанії, Шеймсом і його діяльністю зацікавилося ФБР.

Тепер, згідно з даними Міністерства юстиції США, Шеймс визнав себе винним у створенні і розповсюдженні Limitless, і йому загрожує тюремне ув’язнення терміном до 10 років.

Дізнайтеся також про найгірші паролі 2016 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple назвали найвпливовішою компанією в світі в 2016 році

Вчора консалтингова компанія World Brand Lab опублікувала рейтинг впливу серед світових брендів за підсумками 2016 року. І Apple посіла перше місце, обігнавши Google і Amazon з другим і третім відповідно. Всього в топ потрапили більше двох сотень компаній з США, три десятки – з Китаю. Загальна кількість країн в рейтингу підібралася до трьох десятків. А число […]

Дрон, який їздить по стінах

Що буде, якщо схрестити літаючого дрона і керований іграшковий автомобіль? Вийде нова іграшка VertiGo, розробкою якої займаються компанії Disney Research і ETH Zurich. Розробники продемонстрували перший прототип іграшки, який без проблем виконує заявлені функції. Ключовою особливістю моделі є можливість пересуватися по стінах. Щоб переміщатися по вертикальних площинах, в VertiGo передбачено два повітряні гвинти, розміщених в […]

Xiaomi натякає на вихід міжнародної версії смартфону Mi Mix в білому кольорі

На офіційній сторінці компанії Xiaomi в Твіттері опублікували рекламний тизер з незрозумілими буквами. При детальному розгляді виявляється, що це перемішані літери зі слів Black і White. Вважається, що так китайська компанія натякає на вихід зміненої моделі мегапопулярного безрамкового смартфону Xiaomi Mi Mix. У жовтні 2016 року китайці випустили безрамковий апарат в керамічному корпусі Mi Mix […]