Всесвітньо відома автомобільна компанія Bentley нещодавно анонсувала мобільний додаток Inspirator, який пропонує потенційному покупцю унікальну комплектацію автомобіля в залежності від його емоцій. Про це заявила прес-служба компанії. За допомогою вбудованої в смартфони iPhone та планшети iPad камери людині демонструється відеоконтент, а також вивчається обличчя людини для того, щоб виявити, яка саме конфігурація їй сподобалась найбільше. 

Програма вже зараз здатна проаналізувати 34 точки на обличчі користувача, реєструючи найменші зміни 15 разів на секунду. Отримана інформація співставляється з базою даних, яка на сьогоднішній день включає більше 12 мільярдів комбінацій виразів обличчя. 

Зміст відеоконтенту, що демонструється, змінюється в залежності від того, яким чином на нього реагує людина. Якщо зафіксована велика кількість позитивних емоцій, то в такому разі додаток Inspirator формує персоналізовану пропозицію, яка з великою долею ймовірності буде відповідати вимогам людини. 

Розробники додатку впевнені, що підібраний за його допомогою автомобіль буде ідеально відповідати потребам та стилю життя покупця в плані кольору кузова, матеріалів, а також обраних опцій. 

Зараз додаток працює лише на iOS-пристроях та лише з кросовером Bentayga, однак в найближчі місяці в конфігуратор будуть включені також інші моделі. Додаток вже переведено на російську мову, а тому з ним може ознайомитись кожен бажаючий. Завантажити його можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/id1026942999

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Cisco виявила небезпечний троян, що маскується під TIFF-зображення

Apple приділяє безпрецедентну увагу питанням безпеки, тому зазвичай скандали з розповсюдженням вірусного ПЗ обходять компанію стороною. Але в цей раз сталося інакше. Дослідники компанії Cisco виявили, що хакери можуть отримувати несанкціонований доступ до пам’яті пристрою, запакувавши вірус в зображення формату TIFF. Найгірше те, що уразливість працює практично на всіх версіях операційних систем. Tagged Image File […]

Windows 10 буде боротися з шифрувальником за допомогою Controlled Folder Access

Останнім часом шифрувальники стали по-справжньому масовою загрозою, і справа навіть не в таких масштабних кампаніях, як WannaCry і Petya. Справа в тому, що активних вимагачів налічуються сотні, а представники кримінального світу давно зрозуміли, що шифрувальники приносять хороші гроші, і почали не просто «штампувати» нових шкідників, але й продавати їх за схемою Ransomware-as-a-Service (RaaS), тобто «вимагач […]

Чем можно дополнить стандартный видеоплеер на IOS 7?

   Несмотря на красивый и оригинальный дизайн и удобство, в стандартном видеоплеере IOS имеются недостатки. Самыми большими неудобствами можно назвать его полную зависимость от iTunes и возможность воспроизведения музыкальных файлов исключительно в формате MP4. Такие ограничения создают некоторые неудобства для любителей видео, поэтому аналитики опубликовали список из нескольких альтернативных программ и приложений для просмотра фильмов […]