Всесвітньо відома автомобільна компанія Bentley нещодавно анонсувала мобільний додаток Inspirator, який пропонує потенційному покупцю унікальну комплектацію автомобіля в залежності від його емоцій. Про це заявила прес-служба компанії. За допомогою вбудованої в смартфони iPhone та планшети iPad камери людині демонструється відеоконтент, а також вивчається обличчя людини для того, щоб виявити, яка саме конфігурація їй сподобалась найбільше. 

Програма вже зараз здатна проаналізувати 34 точки на обличчі користувача, реєструючи найменші зміни 15 разів на секунду. Отримана інформація співставляється з базою даних, яка на сьогоднішній день включає більше 12 мільярдів комбінацій виразів обличчя. 

Зміст відеоконтенту, що демонструється, змінюється в залежності від того, яким чином на нього реагує людина. Якщо зафіксована велика кількість позитивних емоцій, то в такому разі додаток Inspirator формує персоналізовану пропозицію, яка з великою долею ймовірності буде відповідати вимогам людини. 

Розробники додатку впевнені, що підібраний за його допомогою автомобіль буде ідеально відповідати потребам та стилю життя покупця в плані кольору кузова, матеріалів, а також обраних опцій. 

Зараз додаток працює лише на iOS-пристроях та лише з кросовером Bentayga, однак в найближчі місяці в конфігуратор будуть включені також інші моделі. Додаток вже переведено на російську мову, а тому з ним може ознайомитись кожен бажаючий. Завантажити його можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/id1026942999

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Продовження iPhone SE не буде

З анонсом iPhone SE прихильники 4-дюймових смартфонів зраділи: це ж старий добрий дизайн від улюбленої компанії, та ще й з топовим залізом! Але, схоже, дні iPhone SE полічені. Apple не збирається розвивати його далі. Якщо в першому кварталі року продаж iPhone SE був ще прийнятним, то в третьому помітно скоротився. Швидше за все, користувачі просто […]

TCL випустить три смартфони BlackBerry в 2017 році

Китайська компанія TCL планує випустити три смартфони під брендом BlackBerry в 2017 році. Про це повідомив Ніколас Зібель, виконавчий директор TCL Communications, в інтерв’ю ресурсу CNET на виставці MWC 2017, яка проходить в Барселоні з 27 лютого по 2 березня. Відзначимо, що одним з цих трьох смартфонів, ймовірно, стане BlackBerry KeyOne з QWERTY-клавіатурою, анонсований на […]

У новому рейтингу найбільш продуктивних смартфонів за версією AnTuTu iPhone 6s опинився на сьомому місці

На початку другого півріччя 2016 року творці популярного тесту AnTuTu вирішили з’ясувати, які смартфони є на даний момент найбільш продуктивними. Вони опублікували список з 10 моделей, які набрали максимальний результат в бенчмарку. При складанні рейтингу враховувалися результати, отримані в Antutu Benchmark 6.0. У компанії підходять до тестування дуже серйозно. По-перше, повністю виключені підроблені результати. По-друге, […]