Відповідно до результатів дослідження маркетингового агентства Nielsen, клієнт сервісу потокового відтворення музики Apple Music виявився в топ-10 найбільш популярних додатків для смартфонів на iOS у 2015 році.

Експерти склали рейтинг найбільш популярних мобільних додатків року, що завершується. Як відмічають автори дослідження, додатки з першої десятки відносяться лише до трьох компаній: Facebook, Google та Apple.

Як і в 2014-му році, верхні рядки займає офіційний клієнт однієї з найпопулярніших у світі соціальних мереж. Аналітики говорять, що станом на сьогоднішній день нараховується більше 126 мільйонів активних користувачів Facebook. На другому місці розташувався додаток YouTube з аудиторією в 97,6 мільйонів людей.

Додатком, що найбільш динамічно розвивається, був визнаний Messenger, який розробила команда програмістів Марка Цукерберга. За останній рік аудиторія цього додатку збільшилась на 31% та зараз становить 96,4 мільйони людей. На рості його популярності відобразилось також і те, що в 2014 році компанія Facebook прийняла рішення відділити чат від основного додатку. З того часу користувачі вимушені переписуватися, використовуючи для цього окремий додаток-чат.

На третьому-шостому місцях розташувались різноманітні сервіси від Google (Пошук, Play, Карти, Gmail). Далі в рейтингу лідерів App Store йде соціальна мережа Instagram. І, нарешті, на дев’ятому місці сервіс Apple Music, який було випущено влітку цього року. Замикає десятку картографічний сервіс від Apple.

Як бачимо, більшість позицій в першій десятці найпопулярніших додатків займають продукти від величезних корпорацій. Журналісти впевнені, що це пов’язано зі значними ресурсами, які можуть дозволити собі великі компанії на маркетинг та підвищення рейтингу додатків.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple вклала мільярд в китайське таксі

Досить незвичайне повідомлення нещодавно передало агентство Reuters: компанія Apple інвестувала 1 мільярд доларів США в китайський сервіс приватного візництва Didi Chuxing. Більш того, сам Тім Кук підтвердив цю інформацію і навіть прокоментував її. «Ми здійснюємо цю інвестицію з ряду причин стратегічного характеру, в тому числі в якості можливості краще вивчити деякі сегменти китайського ринку, – зазначив […]

Як швидко звільнити місце в iCloud

Заповнений вщерть iCloud часте явище серед власників iPhone і iPad, які не бажають купувати додатковий простір. Сьогодні розповімо, як впорядкувати сховище і позбутися від попередження про брак місця в хмарі. Частка резервних копій У налаштуваннях iTunes на Mac або Windows можна знайти пункт, що дозволяє вибрати місце для зберігання резервної копії Вашого iPhone або iPad на комп’ютері […]

Нові MacBook Pro з сенсорною панеллю будуть представлені в кінці жовтня

За інформацією обізнаних джерел, Apple представить повністю нову лінійку ноутбуків MacBook Pro в кінці наступного місяця. Про новий MacBook Pro ходить вже багато чуток, з яких відомо, що основним нововведенням ноутбуку стане сенсорна панель, розташована на місці верхнього ряду функціональних клавіш. На цю панель будуть виводитися елементи управління різними додатками або поточна інформація. Панель, за […]