Google створює новий месенджер, який включатиме в собі чат-бота. Клієнт обміну мобільними повідомленнями частково матиме штучний інтелект і зможе самостійно спілкуватися з клієнтами, а також допомагати в пошуку інформації в інтернеті.

Поки що невідомо, коли Google запустить свій додаток і наскільки він буде популярним. У самій компанії ніхто не коментує нову розробку.

Якщо вірити виданню Portio Research, програми обміну повідомленнями є одними з найпопулярніших мобільних сервісів в світі, число їх клієнтів перевищує 2 млрд. Діючі зараз додатки від Google (Hangouts і Messenger) дуже відстають за популярністю від своїх конкурентів.

Google вже провела численні дослідження зі штучним інтелектом. У червні його дослідники оголосили, що розробили бота, який вчиться розмовляти з людьми, аналізуючи діалоги з фільмів. Подібні функції будуть включені в новий месенджер.

Передбачається, що новий клієнт від Google повинен буде конкурувати з аналогічними сервісами, пропонованими, зокрема, Facebook – WhatsApp і Messenger. За даними J'son & Partners Consulting, обидві згадані програми в сукупності обслуговують більше 1,3 мільярда користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Mac Pro – всегда готов!

Совсем недавно компания Transcend  заявила о том, что собирается наладить производство 128 Гб комплект, состоящий из нескольких модулей оперативки, для Mac Pro 2013. Сегодня это заявление воплощено в жизнь, и такой комплект можно приобрести за 2500 $. С ним сразу же почувствуется мощное ускорение системы, так как стандартная комплектация Mac Pro меньше вполовину. На рынке […]

У iOS 10 з’явиться новий додаток TextEdit з macOS

Створюючи мобільну платформу iOS, компанія Apple вирішила позбавити користувачів від необхідності мати справу з файловою системою, звичної для користувачів персональних ПК. У контексті смартфонів, планшетів і хмарного сервісу, за задумом Apple, не слід оперувати таким поняттям як «файл», замість цього людина повинна просто працювати документами, музичними треками, фотографіями, прозоро синхронізуючи їх між усіма своїми пристроями. З виходом […]

Apple приглашает к себе на работу топ-менеджмент Tesla Motors

Основатель и нынешний руководитель компании Tesla Motors жалуется на то, что Apple переманивает их самых ценных сотрудников. В своем интервью для издания Bloomberg бизнесмен пожаловался на то, что самая богатая в мире корпорация предлагает сотрудникам перейти работать в их компанию, предлагая им стартовый бонус в размере 250 тысяч долларов, а также повышение заработной платы, которая была […]