Припустимо вам трапилося попасти в гори, в тайгу або в африканську пустелю. Стільникових веж немає – зв'язку немає, ніяких Фейсбуків, Інстаграмів та подібних нісенітниць.  В такому випадку вам зможе допомогти супутниковий телефон, який має доступ до голосових викликів і повідомленнями незалежно від погодних умов та місця розташування. Практично по всій планеті.

Декілька днів тому розробники з GTNT, презентували один дуже цікавий гаджет і довели, що якісний супутниковий зв'язок може бути за невеликою ціною. Смартфон фіксується в універсальний напів-чохол, встановлюється додаток SatSleeve Hotspot. Потім синхронізуємо девайси по Wi-Fi. Все, більше нічого робити не потрібно. Тепер, коли ми підключилися до супутника, можна здійснювати дзвінки, відправляти повідомлення і користуватися інтернетом.
Якість голосу співрозмовника дуже добра.
Єдиний мінус – затримка приблизно 0,5-1 сек. Але це не сильно заважає спілкуванню. SMS-повідомлення відправляються в один момент. Швидкість Інтернету нажаль вистачає максимум на iMessage, WhatsApp, або перевірку пошти.

Фірмовий додаток має багато функцій та просте налаштування, зручний інтерфейс в стилі iOS 6, синхронізується з контактами – загалом, є все, що потрібно.

SatSleeve має вбудовані динаміки, мікрофон і кнопку SOS. Її можна запрограмувати на певний номер і в екстреному випадку здійснити виклик без підключення смартфона.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Компанія Ілона Маска SpaceX з третьої спроби успішно запустила в космос ракету Falcon 9

16 березня ракета-носій Falcon 9 з комерційним телекомунікаційним супутником EchoStar 23 успішно стартувала з космодрому на мисі Канаверал у Флориді. Таким чином компанія Ілона Маска SpaceX успішно здійснила черговий космічний запуск. Старт був даний о 08.00 по Києву зі стартового майданчика 39А. Falcon 9 вивела на геостаціонарну орбіту супутник, призначений для передачі телевізійного сигналу країнам […]

Соціальну мережу Facebook викрили в стеженні за користувачами

Соціальна мережа Facebook для iOS відстежує місце розташування пристрою, на яке воно встановлено, запам’ятовуючи всі пересування його власника. Про це у вівторок, 28 червня, повідомив журнал Business Insider з посиланням на видання Fusion. Спочатку прийнята журналістами за вразливість, функція призначалася для пошуку ваших друзів і знайомих, які перебувають поблизу. За словами представників Facebook, додаток соціальної […]

Хакеру вдалося зламати Apple TV та запустити повноцінний браузер

Розробник програмного забезпечення Стівен Тронтон-Сміт зміг зламати нову телевізійну приставку Apple TV та запустив на цьому пристрої повноцінний браузер, яким можна користуватися. Ні для кого не секрет, що Apple зараз активно позбавляється від традиційних браузерів. На їх думку, споживачі мають використовувати лише спеціальні додатки. Так, «яблучна» компанія не стала встановлювати їх ні на свій смарт-годинник, […]