Припустимо вам трапилося попасти в гори, в тайгу або в африканську пустелю. Стільникових веж немає – зв'язку немає, ніяких Фейсбуків, Інстаграмів та подібних нісенітниць.  В такому випадку вам зможе допомогти супутниковий телефон, який має доступ до голосових викликів і повідомленнями незалежно від погодних умов та місця розташування. Практично по всій планеті.

Декілька днів тому розробники з GTNT, презентували один дуже цікавий гаджет і довели, що якісний супутниковий зв'язок може бути за невеликою ціною. Смартфон фіксується в універсальний напів-чохол, встановлюється додаток SatSleeve Hotspot. Потім синхронізуємо девайси по Wi-Fi. Все, більше нічого робити не потрібно. Тепер, коли ми підключилися до супутника, можна здійснювати дзвінки, відправляти повідомлення і користуватися інтернетом.
Якість голосу співрозмовника дуже добра.
Єдиний мінус – затримка приблизно 0,5-1 сек. Але це не сильно заважає спілкуванню. SMS-повідомлення відправляються в один момент. Швидкість Інтернету нажаль вистачає максимум на iMessage, WhatsApp, або перевірку пошти.

Фірмовий додаток має багато функцій та просте налаштування, зручний інтерфейс в стилі iOS 6, синхронізується з контактами – загалом, є все, що потрібно.

SatSleeve має вбудовані динаміки, мікрофон і кнопку SOS. Її можна запрограмувати на певний номер і в екстреному випадку здійснити виклик без підключення смартфона.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Проблемы iOS 8.3 уже в первый день

Установив новую версию iOS 8.3, владельцы мобильных устройств принялись за диагностику системы в поисках багов и ошибок. Их поиск увенчался по меньшей мере одним успехом. Многочисленные жалобы поступают от различных iOS-юзеров с проблемами, связанными с сканером отпечатка пальца Touch ID на новой операционной системе. Данная ошибка чаще всего  выявляется при использовании функции покупки через App […]

Популярная игра Flappy Bird снова появится в App Store

Создатель игры Flappy Bird Нгуен Ха Донг из Вьетнама сообщил в своём микроблоге на Твиттере, что этот незамысловатый, но ставший очень популярным гейм снова будет размещён в App Store. Популярный игровой хит был удалён из магазина компании Apple его создателем примерно два месяца назад. Игра предназначена для смартфонов и других мобильных устройств. Она имеет простую […]

Google платить Apple за право бути пошуковою системою в iOS

Як повідомляє Bloomberg, в 2014 році компанія Google заплатила більше 1 $ млрд. За право залишитися пошуковиком за замовчуванням в стандартному браузері для iOS. Джерело зазначає, що ця інформація спливла в ході одного з судових розглядів. Однак, незважаючи на те, що дані про це не були опубліковані в жодній з компаній, подібні чутки ходять в Мережі […]