Йому пред’явлені звинувачення в корупції, привласненні коштів і наданні неправдивих свідчень; розслідування щодо віце-голови Samsung пов’язано зі справою проти президента Південної Кореї Пак Кин Хе, якому загрожує імпічмент.

"1"

Арешт повинен бути затверджений судом, судове слухання у цій справі відбудеться в середу 18 січня.

Чи Чже-Ен є сином голови концерну Samsung Лі Гонхі і вважається його майбутнім наступником і фактичним главою корпорації. Його звинуватили в дачі хабарів на загальну суму в 43 млрд вон (близько $36 млн) подрузі президента Цой Сун Сіль, яка знаходиться під вартою. За версією слідства, в обмін на хабар вона сприяла тому, що державний пенсійний фонд підтримав злиття двох компаній-підрядників Samsung.

У серпні 2015 року Samsung підписала контракт на $18,3 млн з компанією, що базується в Німеччині, і яка належить Цой Сун Сіль. За даними слідчих, подруга президента витрачала мільйони, що знаходяться на рахунках компанії, на свою дочку і її заняття верховою їздою.

"2"

Ще більше $17 млн Samsung Group перерахувала двом некомерційним фондам, які також пов’язують з Цой Сун Сіль. Прокурори розглядають ці гроші – а це найбільша в історії сума, перерахована корпорацією на рахунку якої-небудь організації, – як хабар.

Сам спадкоємець концерну Samsung в ході парламентських слухань категорично відкинув всі звинувачення.

Розслідування ведеться відносно ще трьох топ-менеджерів Samsung, а також стосовно колишнього глави південнокорейського міністерства охорони здоров’я, який в даний час керує національним пенсійним фондом країни.

Samsung раніше визнала, що перераховувала великі суми в кілька фондів, але відкидає підозри в тому, що це пов’язано з держпідтримкою злиття двох компаній-підрядників.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple проведе підсумки кварталу 31 січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Pokemon Go не справився з напливом користувачів

Крім випуску оновлень ігрового додатку Pokemon Go компанія-розробник Niantic також поступово розширює список доступних регіонів. Вже вчора мешканці з 26 країн Європи змогли б насолодитися грою, яка за кілька днів «підірвала» Інтернет, однак сервери Pokemon Go не впоралися з величезним навантаженням, пов’язаним з напливом нових користувачів, і тепер при вході в додаток геймери незалежно від місця розташування […]

Mozilla готує до випуску нові пристрої на Firefox OS

До сьогодні нам вже було відомо, що компанія Mozilla прийняла рішення відмовитися від виробництва смартфонів під управлінням власної мобільної ОС. Однак, як виявилося, вогняні ліси зовсім не мають наміру припиняти випуск мобільних пристроїв. Якщо вірити інформації з офіційного прес-релізу Mozilla, то зовсім скоро ми матимемо можливість побачити ряд нових пристроїв на базі Firefox OS. Серед […]

В Apple Music – більше 20 млн передплатників

Віце-президент Apple з програмного забезпечення Едді Кью поділився оновленою статистикою стрімінгового сервісу Apple Music. За інформацією, наданою Едді Кью, на даний час в Apple Music зареєстровано вже понад 20 млн передплатників, які платять за використання сервісу гроші. Попередній звіт, представлений у вересні цього року, повідомляв про 17 млн користувачів «яблучного» музичного сервісу. Таким чином, за два з […]