Йому пред’явлені звинувачення в корупції, привласненні коштів і наданні неправдивих свідчень; розслідування щодо віце-голови Samsung пов’язано зі справою проти президента Південної Кореї Пак Кин Хе, якому загрожує імпічмент.

"1"

Арешт повинен бути затверджений судом, судове слухання у цій справі відбудеться в середу 18 січня.

Чи Чже-Ен є сином голови концерну Samsung Лі Гонхі і вважається його майбутнім наступником і фактичним главою корпорації. Його звинуватили в дачі хабарів на загальну суму в 43 млрд вон (близько $36 млн) подрузі президента Цой Сун Сіль, яка знаходиться під вартою. За версією слідства, в обмін на хабар вона сприяла тому, що державний пенсійний фонд підтримав злиття двох компаній-підрядників Samsung.

У серпні 2015 року Samsung підписала контракт на $18,3 млн з компанією, що базується в Німеччині, і яка належить Цой Сун Сіль. За даними слідчих, подруга президента витрачала мільйони, що знаходяться на рахунках компанії, на свою дочку і її заняття верховою їздою.

"2"

Ще більше $17 млн Samsung Group перерахувала двом некомерційним фондам, які також пов’язують з Цой Сун Сіль. Прокурори розглядають ці гроші – а це найбільша в історії сума, перерахована корпорацією на рахунку якої-небудь організації, – як хабар.

Сам спадкоємець концерну Samsung в ході парламентських слухань категорично відкинув всі звинувачення.

Розслідування ведеться відносно ще трьох топ-менеджерів Samsung, а також стосовно колишнього глави південнокорейського міністерства охорони здоров’я, який в даний час керує національним пенсійним фондом країни.

Samsung раніше визнала, що перераховувала великі суми в кілька фондів, але відкидає підозри в тому, що це пов’язано з держпідтримкою злиття двох компаній-підрядників.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple проведе підсумки кварталу 31 січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iOS 8.3 beta №2 уже доступна для разработчиков

Разработчики теперь смогут простестировать вторую iOS 8.3 beta. Это оказался сюрприз для общественности, поскольку тестировании предыдущей версии (со встроенным WatchKit SDK) ещё не закончены.  Бета-версия включает в себя Xcode 6.3, обновление нового языка программирования Swift и бета-версию Apple TV для устройств третьего поколения.  В отличии от iOS 8.2, в которой добавили поддержку Apple Watch с […]

Як відключити видалення додатків на iOS

Уяви, що ти батько. Або ти вже батько і представляти нічого не потрібно. Як варіант, уяви, що твій iOS пристрій знаходиться в громадському користуванні. Завжди знайдеться один негідник (або дитина), якому захочеться «оптимізувати» робочий екран або просто почистити гаджет від сміття. Звісно, помітити пропажу надважливого додатку ти зможеш тільки тоді, коли не буде мережі, а тобі кров з носа […]

Коли річна презентація Apple? Siri знає

І не приховує відповідь.  Щорічно власникам своєї продукції Apple робить маленький, але приємний сюрприз. Компанія вчить відповідати голосового асистента Siri на деякі «специфічний питання», які стосуються діяльності самого виробника. Давайте запитаємо у Apple «Коли відбудеться WWDC». І Siri чесно зізнається, що сама не може дочекатися коли ж настане день презентації. Отже, орієнтовна дата презентації WWDC […]