Йому пред’явлені звинувачення в корупції, привласненні коштів і наданні неправдивих свідчень; розслідування щодо віце-голови Samsung пов’язано зі справою проти президента Південної Кореї Пак Кин Хе, якому загрожує імпічмент.

"1"

Арешт повинен бути затверджений судом, судове слухання у цій справі відбудеться в середу 18 січня.

Чи Чже-Ен є сином голови концерну Samsung Лі Гонхі і вважається його майбутнім наступником і фактичним главою корпорації. Його звинуватили в дачі хабарів на загальну суму в 43 млрд вон (близько $36 млн) подрузі президента Цой Сун Сіль, яка знаходиться під вартою. За версією слідства, в обмін на хабар вона сприяла тому, що державний пенсійний фонд підтримав злиття двох компаній-підрядників Samsung.

У серпні 2015 року Samsung підписала контракт на $18,3 млн з компанією, що базується в Німеччині, і яка належить Цой Сун Сіль. За даними слідчих, подруга президента витрачала мільйони, що знаходяться на рахунках компанії, на свою дочку і її заняття верховою їздою.

"2"

Ще більше $17 млн Samsung Group перерахувала двом некомерційним фондам, які також пов’язують з Цой Сун Сіль. Прокурори розглядають ці гроші – а це найбільша в історії сума, перерахована корпорацією на рахунку якої-небудь організації, – як хабар.

Сам спадкоємець концерну Samsung в ході парламентських слухань категорично відкинув всі звинувачення.

Розслідування ведеться відносно ще трьох топ-менеджерів Samsung, а також стосовно колишнього глави південнокорейського міністерства охорони здоров’я, який в даний час керує національним пенсійним фондом країни.

Samsung раніше визнала, що перераховувала великі суми в кілька фондів, але відкидає підозри в тому, що це пов’язано з держпідтримкою злиття двох компаній-підрядників.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple проведе підсумки кварталу 31 січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Представлено перший в світі дисплей з прозорістю 80%

Спроб створити прозорий екран для електронних девайсів робилося вже безліч, і нещодавно компанія Japan Display Inc представила свій варіант такого пристрою. Дисплей японської компанії має коефіцієнт прозорості 80% і може бути використаний в різних сферах: від створення вікон до девайсів доповненої реальності. Коефіцієнт прозорості дисплею нового типу майже в два рази вищий, ніж у практично […]

iPhone 5c на 8 гигабайт уже в продаже!

18 марта в продаже появился смартфон iPhone 5c, объём внутренней памяти которого составляет всего восемь гигабайт. До этого времени компания Apple выпускала лишь устройства с объёмами памяти, равными 16 и 32 ГБ. Пока яблочный гаджет с уменьшенным объёмом памяти могут купить лишь поклонники компании Apple из Франции, Германии, Великобритании, а также Китая и Австралии. Стоит […]

Instagram вводить систему для боротьби з «тролями»

Додаток соціальної мережі Instagram отримає нову функцію, що дозволяє автоматично видаляти небажані коментарі під фото і відео. Про це написав на днях TechCrunch. За даними джерела, нова опція буде працювати за допомогою фільтру: власнику облікового запису необхідно буде вказати в налаштуваннях список небажаних слів і виразів, і система буде видаляти коментарі, в яких вони вживаються. В результаті […]