Йому пред’явлені звинувачення в корупції, привласненні коштів і наданні неправдивих свідчень; розслідування щодо віце-голови Samsung пов’язано зі справою проти президента Південної Кореї Пак Кин Хе, якому загрожує імпічмент.

"1"

Арешт повинен бути затверджений судом, судове слухання у цій справі відбудеться в середу 18 січня.

Чи Чже-Ен є сином голови концерну Samsung Лі Гонхі і вважається його майбутнім наступником і фактичним главою корпорації. Його звинуватили в дачі хабарів на загальну суму в 43 млрд вон (близько $36 млн) подрузі президента Цой Сун Сіль, яка знаходиться під вартою. За версією слідства, в обмін на хабар вона сприяла тому, що державний пенсійний фонд підтримав злиття двох компаній-підрядників Samsung.

У серпні 2015 року Samsung підписала контракт на $18,3 млн з компанією, що базується в Німеччині, і яка належить Цой Сун Сіль. За даними слідчих, подруга президента витрачала мільйони, що знаходяться на рахунках компанії, на свою дочку і її заняття верховою їздою.

"2"

Ще більше $17 млн Samsung Group перерахувала двом некомерційним фондам, які також пов’язують з Цой Сун Сіль. Прокурори розглядають ці гроші – а це найбільша в історії сума, перерахована корпорацією на рахунку якої-небудь організації, – як хабар.

Сам спадкоємець концерну Samsung в ході парламентських слухань категорично відкинув всі звинувачення.

Розслідування ведеться відносно ще трьох топ-менеджерів Samsung, а також стосовно колишнього глави південнокорейського міністерства охорони здоров’я, який в даний час керує національним пенсійним фондом країни.

Samsung раніше визнала, що перераховувала великі суми в кілька фондів, але відкидає підозри в тому, що це пов’язано з держпідтримкою злиття двох компаній-підрядників.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple проведе підсумки кварталу 31 січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Огляд Komubook — платформа фiнансування у видавництво книжок українською

Проект Komubook був створений для того, щоб ми з вами могли читати книжки улюблених зарубiжних авторiв українською мовою. Унiкальна платформа пропонує всiм бажаючим по мiрi можливостей профiнансувати друк тiєї чи iншої книги, завдяки чому романи, повiстi та збiрки, якi досi не видавалися українською, зможуть нарештi побачити свiт. Детальнiше про свой стартап розповiв його засновник — Павло Швед. Розкажiть про свой проект. […]

Apple так і не вирішила проблему з акумуляторами iPhone

Як відомо, деяким смартфонам iPhone властива проблема самовільного вимкнення. Apple визнала, що на одних моделях причиною такої поведінки є дефектні акумулятори і запустила програму з їх заміни, а на інших – є наслідком програмного збою, який вирішить оновлення. Як пише журналіст Fortune Джефф Робертс, «найбільше дратує те, що весь цей час Apple відмовляється прояснити ситуацію». […]

Nike показала кросівки HyperAdapt 1.0, які шнуруються самі

31 рік тому в прокат надійшов один з найбільш зухвалих і довгоочікуваних фільмів, присвячених майбутньому. На екрани вийшла легендарна картина «Назад в майбутнє» режисера Роберта Земекіса. Десятки всіляких пов’язаних з недалеким майбутнім пророцтв вже збулися. Тепер в скарбничку, здавалося б, божевільних ідей режисера додалися і самозавязивающіеся кросівки. Компанія Nike ще в 2011 випустила лімітовану серію взуття […]