Йому пред’явлені звинувачення в корупції, привласненні коштів і наданні неправдивих свідчень; розслідування щодо віце-голови Samsung пов’язано зі справою проти президента Південної Кореї Пак Кин Хе, якому загрожує імпічмент.

"1"

Арешт повинен бути затверджений судом, судове слухання у цій справі відбудеться в середу 18 січня.

Чи Чже-Ен є сином голови концерну Samsung Лі Гонхі і вважається його майбутнім наступником і фактичним главою корпорації. Його звинуватили в дачі хабарів на загальну суму в 43 млрд вон (близько $36 млн) подрузі президента Цой Сун Сіль, яка знаходиться під вартою. За версією слідства, в обмін на хабар вона сприяла тому, що державний пенсійний фонд підтримав злиття двох компаній-підрядників Samsung.

У серпні 2015 року Samsung підписала контракт на $18,3 млн з компанією, що базується в Німеччині, і яка належить Цой Сун Сіль. За даними слідчих, подруга президента витрачала мільйони, що знаходяться на рахунках компанії, на свою дочку і її заняття верховою їздою.

"2"

Ще більше $17 млн Samsung Group перерахувала двом некомерційним фондам, які також пов’язують з Цой Сун Сіль. Прокурори розглядають ці гроші – а це найбільша в історії сума, перерахована корпорацією на рахунку якої-небудь організації, – як хабар.

Сам спадкоємець концерну Samsung в ході парламентських слухань категорично відкинув всі звинувачення.

Розслідування ведеться відносно ще трьох топ-менеджерів Samsung, а також стосовно колишнього глави південнокорейського міністерства охорони здоров’я, який в даний час керує національним пенсійним фондом країни.

Samsung раніше визнала, що перераховувала великі суми в кілька фондів, але відкидає підозри в тому, що це пов’язано з держпідтримкою злиття двох компаній-підрядників.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple проведе підсумки кварталу 31 січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Технологія швидкої зарядки Pump Express 3.0 від MediaTek дозволяє зарядити смартфон до 70% за 20 хвилин

  Компанія MediaTek представила нове покоління своєї технології швидкої зарядки Pump Express 3.0, яка, як стверджується, є найшвидшим рішенням для зарядки батарей сучасних смартфонів. За допомогою Pump Express 3.0 акумуляторну батарею пристрою можна зарядити від 0 до 70% всього за 20 хвилин. Найближчі конкуренти демонструють результат вдвічі гірше, а при використанні звичайної зарядки користувачеві знадобиться […]

Apple планує збільшити діагональ OLED-дисплеїв iPhone до 5,8 дюймів

Згідно з даними китайських джерел, Apple в грудні минулого року вела переговори з Samsung і LG з метою дізнатися, чи зможуть ці компанії виробляти достатню кількість OLED панелей до 2017 року для оснащення ними нового iPhone. Це дозволяє припустити, що перший iPhone з дисплеєм на органічних світлодіодах компанія має намір випустити вже в наступному році. […]

Пользователи сообщают о перегреве Surface Pro 3

Обладатели Microsoft Surface Pro 3 массово сталкиваются с проблемами – некоторые устройства нагреваются настолько, что их трудно удержать в руках. После этого планшет выдает предупреждение и отключается. Данная проблема активно обсуждается в отдельной теме на официальном форуме Microsoft, в ветке уже несколько сотен сообщений. Один из пользователей отметил, что проблема возникает, даже если отсутствует нагрузка […]