Мешканка США протаранила на позашляховику вітрину магазину T-Mobile після того, як їй відмовили в заміні пошкодженого iPhone. Інцидент стався в штаті Флорида.

"1"

26-річна мешканка США звернулася в салон оператора T-Mobile, пред’явивши свій смартфон. Так як iPhone знаходиться на гарантії, дівчина попросила замінити їй пристрій. Співробітник компанії оглянув пристрій і прийшов до висновку, що це не гарантійний випадок. Хоча терміни не були порушені, поломка смартфона не була визнана гарантійною.

"2"

Після відмови співробітника американка впала в лють. Вона заявила, що компанія повинна піти на поступки в її день народження і зажадала надати їй якісний сервіс. Отримавши чергову відмову, американка вийшла з магазину, сіла в свій позашляховик і протаранила вітрину магазину. Очевидці зняли те, що відбувається на відео.

Поліція, що прибула на місце події, затримала дівчину. Продавець T-Mobile припустив, що неадекватність відвідувачки була викликана алкоголем або іншими наркотиками. Тепер порушниці загрожує штраф в розмірі $300 000.

Нагадаємо про цікавий випадок, що трапився в фірмовому магазині Apple у Грузыъ, коли танцюючий чоловік в костюмі Санта-Клауса викрав 12-дюймовий MacBook з магазину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Windows 10 буде боротися з шифрувальником за допомогою Controlled Folder Access

Останнім часом шифрувальники стали по-справжньому масовою загрозою, і справа навіть не в таких масштабних кампаніях, як WannaCry і Petya. Справа в тому, що активних вимагачів налічуються сотні, а представники кримінального світу давно зрозуміли, що шифрувальники приносять хороші гроші, і почали не просто «штампувати» нових шкідників, але й продавати їх за схемою Ransomware-as-a-Service (RaaS), тобто «вимагач […]

Прощай, «Slide to unlock»: в iOS 10 для розблокування iPhone використовується кнопка Home

Через дев'ять версій операційної системи iOS прийшов час попрощатися з однією з найбільш часто використовуваних функцій iPhone і iPad. Приготуйтеся відмовитися від «Slide to unlock» для розблокування гаджета: тепер це «Press Home to Open». У iOS 10 Apple повністю переробила екран блокування. Знайомий жест гортання вправо поступився місцем новій команді для розблокування – натисканню кнопки Home. […]

Facebook сможет определять местонахождение друзей

На прошлой неделе популярной соцсетью Facebook были обнародованы ее планы относительно скорого запуска своей новой функции для мобильников. Новая функция сможет предоставлять пользователям возможность получения уведомлений о друзьях, находящихся поблизости. Заметим, что подобный функционал уже реализовался в приложении другой известной соцсети Foursquare. Facebook поясняет, что местоположение своих друзей   пользователь сможет отследить только при наличии их […]