Виконавчий директор компанії Disney, а також член ради директорів компанії Apple, Боб Айгер, вважає інтерфейс телеприставки Apple TV найбільш інтуїтивно зрозумілим телевізійним інтерфейсом в індустрії. Про це він заявив у своєму нещодавньому інтерв'ю видавництву Bloomberg. 

Представник мультиплікаційної студії вважає реліз Apple TV четвертого покоління хорошою подією для компанії Disney. За його словами, завдяки вдалому інтерфейсу пристрій є дуже простим в користуванні та відмінно підходить для розробників контенту. 

"Можливо, деякі люди вважатимуть це відвертою рекламою Apple, однак інтерфейс телевізійної приставки Apple TV дійсно є найзручнішим із усіх, що мені доводилось бачити на телевізійних пристроях", – сказав Айгер. 

Боб Айгер входить до складу директорів "яблучної" компанії з 2011 року. Він також володіє акціями компанії на суму в декілька мільйонів доларів. 

На початку осені 2015 року компанія Apple представила вже четверте покоління цього пристрою. Найбільш істотною зміною в четвертому поколінні телеприставки стала можливість встановлення додаткового програмного забезпечення, що суттєво змінило не лише набір функцій, а й також позиціонування пристрою на ринку. 

В березні цього року Айгер зізнався, що в 2006 році Стів Джобс розповів йому про повернення ракового захворювання менше, ніж за годину до того, як Apple заявила про покупку студії Pixar. Айгер більше трьох років зберігав у таємниці інформацію про стан здоров'я засновника Apple та розголосив її тільки після отримання дозволу від Джобса. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Microsoft Word з’явився штучний інтелект

Користувачі Microsoft Word з пакету Office 365 отримали можливість “познайомитися” з штучним інтелектом. Розробники додали в останню версію програми нову функцію – панель “Коректор”. В її роботі, як уточнили у компанії, застосовуються технології штучного інтелекту. Це дозволяє не просто виправляти граматичні помилки, але ще і красиво писати. ШІ дає рекомендації користувачам щодо поліпшення стилістики тексту. Панель “Коректор” […]

Хакери з GSMagic Team продемонстрували джейлбрейк для iOS 9.3.3, реліз «найближчим часом»

У той час, як гіки усього світу чекають новин про джейлбрейк від китайських умільців, маловідома хакерська група з Греції GSMagic Team вже має в своєму розпорядженні готове рішення. Однак поки лише в закритій версії. Поки знамениті хакерські команди намагаються знайти уразливості для злому і установки джейлбрейка на iOS 9, менш імениті професіонали вже показують готові рішення. […]

«Батько iPod» не має великих успіхів в Google

Чоловік, якого журналісти встигли прозвати батьком iPod і хресним батьком Nest, тепер змушений задовольнятися посадою радника в корпорації Alphabet. Легендарного Тоні Фаделла зняли з посади гендиректора компанії Nest, яка прославилася виробництвом інноваційних термостатів. Причини такого рішення не повідомляються, проте можна припустити, що це пов'язано із серією прикрих провалів, які переслідували Nest останнім часом. За словами […]