Цього року емодзі були всюди. Так, компанія EmojiWorks випустила власну клавіатуру з емодзі, яких настільки багато, що навіть всіх і не згадати. Так, окрім оновлення «стандартного» пакету, з’явились, наприклад, «зіркові» смайлики та спеціальна лінійка від Twitter до нью-йоркського тижня моди.

Телезірка Кім Кардаш’ян не змогла також пройти мимо. У неї вже є своя гра для мобільних гаджетів під назвою «Kim Kardashian: Hollywood», а нещодавно вона заявила про запуск власних смайликів на iPhone. Зірка реаліті-шоу випустила іменну серію емодзі, що отримали назву «кімодзі». Скриншот із зображенням всіх доступних в наборі зображень вона опублікувала в особистому блозі в Instagram. Кімодзі можуть використовувати ті, хто завантажить однойменний мобільний додаток, що доступний в магазині App Store за 2 долари.

Серед запропонованих зображень, яких налічується більше 250 – є посмішка знаменитості, стилізовані зображення її тіла в купальнику та платті, зображення знаменитих ягодиць телезірки. Також є пончик, кросівки, фен, колекції аксесуарів для волосся та багато іншого.  

Фірмові іконки Кардаш’ян мають неймовірний успіх. Їх завантажують 9000 чоловік в секунду, що навіть призвело до тимчасового зависання магазину App Store. Про це кім написала у своєму Twitter. Правда, сервіс App Store швидко відновили, і вже зараз він працює.

Відзначимо, що Кардаш'ян отримала популярність завдяки американським реаліті-шоу. Акаунт зірки є одним із найпопулярніших в Instagram. Декілька днів тому кількість підписаних на кінозірку людей перевищила відмітку в 55 мільйонів.

Завантажити набір смайликів Kimoji ви можете за цим посиланням: 

https://itunes.apple.com/us/app/kimoji/id1068019093?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iTunes погано впливає на батарею MacBook

iTunes – один з додатків, що у багатьох користувачів завжди знаходиться у відкритому стані. Для прослуховування музики, управління iPhone, скачування нового софту. Журналіст MacWorld Кірк МакЕлхерн з'ясував, що цей корисний сервіс аж ніяк не економить акамулятор MacBook і сильно завантажує процесор, навіть працюючи в фоновому режимі. Найбільш негативно на автономність Mac впливає один з найпопулярніших […]

Etcher – безкоштовна кроссплатформенна утиліта для створення завантажувальних USB-дисків

У кожного з нас свої уявлення про безкоштовне ПО. Одні сприймають його в штики і вважають за краще мати справу тільки з поширюваними на комерційній основі рішеннями, до вартості яких входять в тому числі послуги технічної підтримки. Інші впевнені, що на голому ентузіазмі далеко не заїдеш, пророкують free- і opensource-рішень сумне майбутнє і намагаються обходити […]

Третя поспіль успішна посадка SpaceX Falcon 9 в океан

Цими вихідними компанії SpaceX вдалося втретє поспіль успішно посадити перший ступінь ракети-носія Falcon 9 на посадковий майданчик з дивною назвою «Of Course I Still Love You» в Атлантичному океані. Перша успішна посадка (після низки невдач) відбулася на початку квітня, друга поспіль – на початку травня, так що вже можна говорити про якісь закономірності: схоже, що SpaceX […]