Немає жодних сумнівів у тому, що Apple працює над смартфоном iPhone 7. Про те, яким буде її новий флагманський смартфон, компанія розкаже у вересні наступного року. Однак, уже зараз в нас є можливість подивитись на прототип iPhone 7, зображення якого нещодавно з'явились в мережі.

В китайському сегменті Інтернету поширили відеоролик, який був записаний на заводі Foxconn. На ньому демонструється начебто прототип смартфона iPhone 7.

Якщо вірити знімкам, то, як і раніше, новинка буде в корпусі з металу, а основна камера смартфона переміститься в центр і буде розташована над логотипом Apple. Рамки навколо корпусу смартфона iPhone 7 будуть відрізнятися від інших моделей мінімальною товщиною.

Відзначимо також, що в новому смартфоні буде відсутня кнопка Home, котра вважається візитною карткою iPhone. Судячи зі всього, сканер відбитків пальців TouchID буде вбудовано безпосередньо в дисплей.

Ще на початку цього року в мережі Інтернет розпочалось активне обговорення ідеї відмови Apple від своєї фірмової кнопки. Достатньо активно ці розмови велись в середині року, однак в результаті iPhone 6s вийшов з кнопкою Home під дисплеєм. На сьогоднішній день відомо, що у компанії є патенти на технологію, яка дозволяє кардинально змінити взаємодію з iPhone за допомогою біометричного модулю.

Якщо представлені знімки є достовірними, то мова йде саме про прототип пристрою. На це, зокрема, вказує той факт, що логотип на задній панелі смартфона без вставки виглядає неприродньо, а також дивує великий роз’єм знизу на місті Lightning.

Як би там не було, може виявитись, що новий iPhone 7 дійсно буде виглядати саме так.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Hunters 2 – лучшая игра в жанре Turn-based Tactics

У игры Hunters 2 практически нет достойных соперников в магазине App Store, поэтому геймеры утверждают, что эта игра входит в число лучших геймов, выполненных в жанре Turn-based Tactics. Чаще всего разработчики предлагают портированные на iOS геймы, которые создавались для игровых консолей. Новые игры, способные удивить геймеров, выпускаются очень редко. Это говорит в пользу игры Hunters […]

Новий троян атакує Android-пристрої, маскуючись під оновлення Adobe Flash Player

Компанія ESET зафіксувала нову кібератаку, націлену на користувачів мобільних пристроїв під управлінням операційних систем Android. Цього разу  зловмисники розповсюджують шкідливу програму Android/TrojanDownloader.Agent.JI. Цей троян призначений для завантаження і виконання інших зловредів, включаючи банківське ПЗ для крадіжки коштів в системах мобільного банкінгу. Завантажувач поширюється через веб-сайти і соціальні мережі, маскуючись під оновлення для . Проникнувши на […]

GAMES. Little Bit Evil

Наконец-то игра Little Bit Evil жанра Tower Defense получила обновление. Ее мировой релиз состоялся 26 октября 2013 года. Данное приложение настолько понравилось пользователям, что оно незамедлительно заняло высшие места рейтинга российского App Store на этапе soft launch.  Обновление приложения до версии 1.1.0 приурочили к данному событию для разработчика Crazy Panda. Сегодня скачать игру можно на […]