Не так давно акції американської корпорації Apple оцінювались на ринку в 134 долари, завдяки чому вона була найдорожчою компанією в світі. Однак, судячи зі всього, попереду виробника iPhone та iPad чекають непрості часи. Аналітики передбачають падіння ринку смартфонів, що негативно відобразиться на компанії Apple.

Експерти переглядають прогнози доходів Apple в сторону зменшення як на поточний квартал, так і на 1-й квартал 2016-го року. Слабкий попит на смартфони є основною причиною песимізму, оскільки саме смартфони iPhone приносять компанії Apple левову частку прибутку.

Минулого тижня цінні папери Apple виявились у червоній зоні та не поспішають з неї виходити. Акціонерів не порадує графік курсу акцій ні за цей день, ні за останнє півріччя. Найвища вартість була досягнута з лютого по липень. І з тих пір вартість акцій знижується, лише на початку листопада підвищившись до 125 доларів. Нижня точка була досягнута ще в серпні, коли акції коштували 103 долари. Зараз ціна дуже близько підібралась до мінімуму – близько 106 доларів.

При цьому в інших знаменитих технологічних компаній динаміка більш позитивна. Так, зараз зростають в ціні акції Microsoft, Amazon та Netflix.

Apple втратила на падінні акцій 160 мільярдів доларів, що перевищує вартість багатьох відомих транснаціональних корпорацій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Чохол Linkbook Pro підсилює сигнал iPhone і Android-смартфонів

Тайванська компанія Absolute Technology анонсувала випуск виробу, який, як стверджується, підвищує якість зв'язку смартфонів iPhone, а також пристроїв на Android. Новинка, що отримала назву Linkbook Pro, це чохол-книжка для смартфона з вбудованою пасивною антеною. У ній і розташований секрет аксесуара. Як стверджується, «взаємодіючи з антеною смартфона», антена Linkbook Pro, побудована на технології EMW, в середньому підсилює сигнал на […]

Apple не використовує в iPhone 7 повноцінні сапфірові стекла

Практично відразу після релізу iPhone 7 на Youtube-каналі JerryRigEverything з’явилося невелике відео, в якому автор перевіряв на міцність екран, корпус і камеру новинки. Тоді ж з’ясувалося, що Apple вирішила не використовувати сапфірове скло в новому смартфоні. Тепер же автори зробили більш грунтовне тестування, яке підтвердило минулі висновки. Після публікації відео на каналі JerryRigEverything віце-президент з […]

В первом сезоне текущего года Apple сможет продать более 50 миллионов iPhone

Согласно информационного сообщения, которое было опубликовано ресурсом DigiTimes со ссылкой на достоверные источники, за первый финансовый квартал текущего года купертинская корпорация Apple сумеет продать более, чем 50 миллионов iPhone. Следует напомнить, что по результатам предыдущего квартала продажи Apple составили рекордные 74,5 миллионов устройств (длительность предыдущего квартала – с конца сентября до конца декабря). Финансисты подсчитали, […]