Компанія Apple вже давно заслужила репутацію виробника продуктів, якими найбільш зручно користуватися людям з обмеженими можливостями.

Свого часу співак Стіві Уандер навіть зі сцени подякував Стіву Джобсу за те, що завдяки функції «Універсальний доступ» в iPhone він може користуватися ним майже з такою ж зручністю, як і зрячі люди. І от нещодавно стало відомо про те, що в Купертіно планують активізувати напрям піклування про інвалідів.

Японське видання Mac Otakara повідомляє, що вже на початку 2016 року у віртуальних та фізичних магазинах компанії Apple почнуть продаватися товари, які покликані допомогти людям з обмеженими можливостями скористатися продукцією компанії.

Наприклад, дисплей Брайля (на фото), яким сліпі люди зможуть користуватися для взаємодії з контентом на дисплеї iPhone та iPad.

Заслуговує поваги прагнення компанії Apple зробити зручнішим життя не тільки тих користувачів, кого доля наділила всіма необхідними кінцівками та органами чуттів, а й також інвалідів. Піклування про таких людей – це одна з ключових цінностей компанії, якою в Купертіно пишаються.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Власники Samsung Galaxy S7 скаржаться на тріскання скла основної камери

У конструкції смартфонів Samsung Galaxy S7 присутній конструктивний недолік. За словами власників пристрою, на деяких екземплярах захисне скло, що прикриває основну камеру флагману, має властивість тріскатися навіть при звичайному використанні. На підтвердження своїх слів користувачі, які зіткнулися з проблемою, публікують знімки пошкоджених апаратів. На фотографіях зображені смартфони Galaxy S7, у яких скло камери лопнуло. Скарги […]

Новая версия OneNote доступна для скачивания на iOS

Сегодня Microsoft обновила свое приложение OneNote для iPad, включив поддержку фоновой синхронизации данных. Компания отметила, что перед апгрейдом следует синхронизировать данные внутри программы. Согласно мнению Microsoft, OneNote помогает пользователям по полной раскрыть потенциал своих мыслей, записать что-то на пике вдохновения, внести список важных дел и ничего не забыть. «Где бы вы не находились, дома, в […]

В iPhone 7 буде роз’єм USB-C з функцією швидкої зарядки

Роз'єм USB-C в новому «яблучному» смартфоні замінить звичний порт Lightning. Інформацією про це поділився китайський ресурс Anzhuo, при цьому не дуже зрозуміло, наскільки можна довіряти цим даним. До теперішнього моменту всі джерела стверджували, що iPhone 7 буде оснащений портом Lightning, на який також буде покладено роль аудіовиходу. Виробники аксесуарів вже навіть почали випуск перехідників з […]