В квітні цього року розпочалися офіційні продажі перших розумних годинників від компанії Apple. Для багатьох людей цей аксесуар був мрією, а от деякі споживачі говорять, що гаджет є неоднозначним.

Аналітики називають цифри від 11 до 13 мільйонів проданих екземплярів та говорять про високий рівень вдоволеності покупців. Цей показник значно перевищує аналогічний, що стосується продажів iPhone та iPad. Блогер Олександр Пацай, який придбав годинник Apple Watch ще вісім місяців тому і активно користувався пристроєм увесь цей час, поділився своїми враженням від пристрою.

В цілому Apple Watch йому сподобались і відмовлятися від пристрою немає причин. Блогер постійно користується функцією перегляду часу, а також підрахунку фізичної активності. «Наручний комп’ютер від Apple однозначно стимулює рухатися більше» – говорить Олександр. За його словами, після насиченого дня до вечора індикатор заряду батареї показує вже 30-35%.

За 8 місяців користування скарг накопичилось хоч і не багато, проте вони є. Незважаючи на випуск операційної системи watchOS2, розробники Apple не усунули цілий ряд проблем та обмежень пристрою.

Однією з таких скарг є постійні «підгальмовування». Затримки спостерігаються не лише при завантаженні даних з iPhone, а й також в інтерфейсі Apple Watch. Так, наприклад, в додатку спорт натискати на тип спортивної активності доводиться по декілька разів, тому що перший раз додаток не розпізнає натискання. Також інколи «гальмує» і голосовий асистент Siri.

Ще одна скарга стосується точності вимірювання пульсу. Для показу коректних даних необхідно, щоб годинник щільно прилягав до руки. В реальних ситуаціях цього добитися складно, а тому годинник часто відображає недостовірні відомості.

Блогер впевнений, що вказані недоліки жодним чином не роблять Apple Watch непридатними для використання. Пристрій повністю справляється зі своїми щоденними завданнями. Олександр сподівається, що Apple виправить всі ці недоліки в наступній версії «смарт-годинника».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У США робот підірвав підозрюваного в розстрілі поліцейських

На офіційному сайті департаменту поліції Далласа з’явилося повідомлення про робота, який підірвав одного з підозрюваних у розстрілі поліцейських під час акції протесту проти свавілля правоохоронців. Жертвами снайперів стали п’ятеро людей, ще дев’ять отримали поранення. Троє тих, хто стріляв були затримані, а ось для знешкодження четвертого влада вирішила застосувати спеціального робота-сапера Remotec F-5, на маніпуляторі якого […]

Apple може випустити iPhone з 6-дюймовим дисплеєм

Відповідно до джерел південнокорейського ресурсу ETNews, компанія Apple може випустити iPhone з екраном діагоналлю 6 дюймів. За виробництво OLED матриць буде відповідати компанія Samsung. Якщо вірити авторам ресурсу ETNews, то не так давно купертінівці замовили у корейського гіганта матриці двох розмірів – 5,8 і 6 дюймів. Є припущення, що останні будуть використовуватися для збільшеної версії нового […]

Apple працює над власним графічним процесором

Зазвичай, для забезпечення своїх гаджетів найсучаснішим апаратним забезпеченням Apple змушена просити допомоги у сторонніх виробників. Однак, останнім часом, ситуація з деталями для пристроїв починає значно змінюватися. Якщо вірити даним про ситуацію від видавців порталу Fudzilla, в Apple ведеться підготовка до відмови від оснащення своїх товарів графічними процесорами PowerVR і переходу на пропрієтарні розробки. Однак, яблучні […]