Відповідно до інформації, що була надана прес-службою прокуратури республіки Удмуртії (Російська Федерація), судом було винесено обвинувальний вирок жителю, який намагався дати хабара інспектору дорожньо-патрульної служби смартфоном «яблучної» компанії.

Встановлено, що житель села Дебес, керуючи автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, був затриманий працівником автомобільної інспекції. Зазначимо, що раніше він уже позбавлявся прав за водіння в нетверезому вигляді.

Довго не думаючи, винахідливий водій придумав оригінальний спосіб для того, щоб запобігти покаранню. Росіянин вирішив передати інспектору свій iPhone, як хабар. На жаль, поки що достовірно невідомо, iPhone якої саме моделі передавався працівнику правоохоронних органів. В будь-якому разі, злочинні дії були зупинені стражами порядку на місці.

В результаті цього інциденту житель Удмуртії був визнаний винним не лише в порушенні правил дорожнього руху, а й також в спробі дати хабар працівнику дорожньо-патрульної служби. На громадянина Росії було накладено штраф у розмірі 263 тисяч рублів, позбавлено права керувати транспортними засобами на два роки, а також призначено 2 роки позбавлення волі умовно.  

Відзначимо, що це далеко не перший випадок в Росії, коли iPhone намагались використати, як хабар. Ще в минулому році адміністрація одного з підприємств намагалась підкупити працівників пожежної служби новеньким iPhone 5s, однак вони також були викриті та притягнуті до відповідальності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 6с разочарует почтенную публику

В этом году под гордым знаменем Apple мир увидит несколько модификаций iPhone 6s, 6s+ и 6c. Дизайн первых двух гаджетов аналогичен нынешнему флагману, а третий сможет удовлетворить вкусы пользователей, отдающих предпочтение 4-дюймовым дисплеям.  Интернет-ресурс Future Supplier раскрыл карты Тима Кука и опубликовал фото нового iPhone 6c. Ранее ожидалось, что дизайн нового телефона схожий с линейкой […]

Змінити оператора і зберегти номер: коли послугу запустять в Україні?

Українцям знову не дозволили зберігати мобільний номер при переході на іншого оператора. Впровадження в Україні послуги повного перенесення номера при зміні мобільного оператора (MNP) знову затягується – Український державний центр радіочастот (УДЦР) вчасно не підписав відповідний договір з компанією-переможцем тендеру “SI Center”. Про це розповів виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько. Так, на укладення відповідного договору […]

iOS 10 встановлена ​​на 43% всіх iPhone, iPad і iPod touch

З моменту релізу публічної версії iOS 10 пройшло два тижні і зараз нова мобільна операційна система від компанії Apple встановлена на 43% всіх яблучних пристроїв. Такими даними поділилися аналітики з Mixpanel. Експерти відзначають, що за темпами адаптації «десятка» відстає від своєї попередниці. iOS 9 була встановлена на 50% всіх сумісних пристроїв вже через тиждень після […]