Хіти всесвітньо відомої рок-групи The Beatles з’являться в музичному сервісі від «яблучної» компанії вже через декілька днів, а саме 24 грудня. За деякими відомостями, компанія The Beatles змогла укласти договір із звукозаписуючими компаніями та з Apple. Відповідно до умов цієї угоди, компанії Apple дозволяється транслювати всі пісні популярної групи через власний сервіс для відтворення потокової музики Apple Music.

На сьогоднішній день можна впевнено заявити, що музика буде екслюзивно доступна на Apple Music протягом шести місяців. Далі, можливо, пісні рок-гурту The Beatles з’являться і в інших сервісах для потокового відтворення музики.

Відзначимо, що квартет завжди запізнювався з виходом своїх пісень. Так, 6 років потрібно було їм для виходу в iTunes, 25 – для випуску документального фільму, і цілих 22 роки – для перевидання музики з CD-дисків.

Варто нагадати, що ще 5 років тому пісні всесвітньо відомого британського гурту The Beatles з'явились в магазині iTunes. Ще тоді Стів Джобс говорив, що цю подію в Apple не забудуть ніколи.

Всесвітньо популярним гурт The Beatles став ще у 1963 році. Багато років поспіль їх пісні займали перші місця не лише в британських чартах, а й також в чартах інших країн (зокрема, США).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Українські випускники ПТУ отримали в подарунок iPhone на андроїд

Не пропадати ж контрафакту. Якби вам в урочистій обстановці подарували новенький iPhone 5s/5c, а потім виявилося, що це просто китайська підробка, ви б засмутилися? Саме таке почуття довелося випробувати 34 випускникам Закарпатського ПТУ, розташованого в місті Мукачево. У тому, що це підробка, може переконатися навіть користувач, який не надто заглиблювався в особливості інтерфейсу операційної системи […]

Американка відсудила у Microsoft $ 10 000 за примусове оновлення ПК до Windows 10

Мешканка Саусаліто, Каліфорнія, відсудила у Microsoft пристойні гроші за те, що компанія не спитавшись спробувала оновити її комп’ютер до Windows 10. Це перший відомий позов, пов’язаний з примусовим оновленням операційної системи Microsoft. У 2015 році, незабаром після виходу Windows 10, комп’ютер Тері Гольдштейн без дозволу господині самостійно завантажив і спробував встановити нову ОС. Оновлення завершилося […]

Apple відремонтує iPhone 6s, що довільно вимикаються. Але далеко не всі

Вчора Apple запустила нову програму з усунення технічної несправності в iPhone 6s, що приводить до безпідставного відключення гаджета. Компанія запевняє, що проблема спостерігається виключно з обмеженою кількістю пристроїв, випущених у вересні-жовтні 2015 року. Якщо подібна ситуація спостерігається і на вашому пристрої, ви можете звернутися до авторизованого сервісного центру або до роздрібного магазину Apple для підтвердження, що ваш смартфон потрапляє […]