Водночас із iOS 9.2.1 beta 1 вийшло також оновлення і OS X El Capitan 10.11.3, а саме його перший тестовий випуск. Дане оновлення, як і у випадку з мобільною платформою, зараз є  доступним тільки розробникам через Apple Developer Center.

Реліз має бути третім у низці програмних оновлень для актуальної десктопної платформи Apple. Нагадаємо, що друге оновлення для OS X El Capitan змогло покращити роботу користувачів завдяки покращенню стабільності системи.

Крім цього, була також покращена сумісність з комп'ютерами Apple, а також оновлення принесло покращення в галузі продуктивності, роботи Wi-Fi, Handoff і AirDrop. Реліз поліпшив роботу Bluetooth на комп’ютерах (відтепер немає проблем з підключенням сторонніх пристроїв через Bluetooth), а також було виправлено помилку, яка перешкоджала видаленню листів при відключеному акаунті Exchange.

Випускаючи OS X El Capitan 10.11.3 beta 1 американська «яблучна» корпорація говорить про усунення багатьох помилок та недоліків попереднього релізу, але не вказує яких саме. Не повідомляється і про нові функціональні можливості оновлення.

Нова версія ОС не є глобальним оновленням, оскільки Apple зосередилася на поліпшенні внутрішніх механізмів роботи системи, а значить, мова йде про підвищення швидкості роботи, підвищення стабільності системи в цілому та інші, не менш важливі речі, що стосуються коректності роботи. Тестуючи попередній випуск «Капітана» Apple просила розробників звернути увагу на графіку, електронну пошту, Wi-Fi, USB, програми «Фото», «Календар» і «Нотатки».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

NASA захищає Землю від астероїдів

Національне агентство США з аеронавтики заснувало Бюро оборони планети (PDCO). Новий орган NASA займеться координацією всієї діяльності з виявлення та відстеження об’єктів, що зближуються із Землею (NEO) і санкціонуванням контрзаходів, що вживаються іншими організаціями та урядами. У разі неминучого зіткнення з астероїдом, PDCO об’єднає свої зусилля з Федеральним агентством США з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони […]

Перші подробиці про дизайн iPhone 7

Чим ближче черговий вересень з його традиційним заходом Apple, тим більше витоків і чуток щодо новинок, які нам покажуть. А ось і перший опис зовнішності очікуваного флагмана. Нововведень небагато. iPhone 7 стане спадкоємцем традицій дизайну iPhone 6 і 6s, повідомляє Macrumors з посиланням на добре зарекомендував себе в минулому джерело. Але є два винятки. Перше: […]

Мова Swift не надто знадобилася Apple

Мова програмування Swift, яку Apple планувала використовувати для своїх додатків і на яку рекомендує переходити розробникам, досі не отримала належного застосування. До теперішнього моменту код Swift частково використовується тільки додатком «Калькулятор» в iOS 9.2. Про це у своєму блозі розповів Райан Олсон (Ryan Olson), інженер програмного забезпечення з Apple. Інша частина коду програми написана на […]