Студія DropForge Games при створенні свого нового продукту відважилась на вкрай сумнівну авантюру – ці хлопці намагаються вселити в кожного користувача люту ностальгію за допомогою пластикових солдатиків, які, напевно були у кожного, хто родився у 80-х роках. Гра носить назву «Fantastic Plastic Squad» та представляє собою якісний аркадний екшн від третьої особи.

Гра починається з вибору персонажа, і це не стандартна процедура, від якої віє нудьгою. Завдяки вдалій реалізації цей, здавалось би шаблонний, процес перетворюється на справжній ритуал. Кожен новий персонаж виходить в гру з коробки, передчасно прорвавшись через пластикове покриття. В грі є більше сотні героїв, та всі вони відкриваються по черзі.

Сам ігровий процес дуже складно назвати різноманітним. Все, що від вас потребується – це захищати свій дім від нападу різноманітних іграшкових істот, що створені доктором Демонокле. Ігрові локації виконані у вигляді кімнати підлітка з відповідним антуражем: незаправлене ліжко, розкриті ящики, комп’ютерне крісло і таке інше. В кімнаті є велика кількість дрібних предметів, які створюють чудову ігрову атмосферу. Також в грі знайшлося й місце для PvP-режиму, де у нас буде можливість помірятися силами з реальними гравцями.

В розпорядженні кожного пластикового солдатика є як стандартний тип атаки – ним персонаж користується автоматично при наведенні на ціль, так і спеціальні можливості, що обмежуються часом перезарядки. Крім цього, у нас є можливість покращувати героїв, підвищувати їх рівень, а також об’єднувати декілька солдатиків в одного, створюючи найбільш неймовірні комбінації. Все це потребує непоганих вкладень віртуальної валюти.

Незважаючи на очевидну простоту та казуальність гри, вона виглядає респектабельно, і це твердження є справедливим стосовно всіх аспектів гри.

Завантажити гру можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/sg/app/fantastic-plastic-squad/id1026042973?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple: на iOS 9 перейшло більше 70% користувачів

Компанія Apple не перестає дивувати своїх прихильників. Відносно нова платформа iOS 9 вже через півмісяці після виходу розмістилась на 57% пристроїв. Через півтора місяці після виходу iOS 9 нею вже користувалися 61% всіх користувачів Apple. А от 1 грудня Apple змогла похвалитися тим, що її ОС встановлена на 70% пристроїв. Останнє збільшення кількості користувачів iOS […]

Плеєр VLC доступний на Apple TV 4

Розробники популярного медіаплеєра для Mac і iOS погрожували випустити версію для Apple TV 4 ще у вересні, а місяць тому навіть заявили про її релізі на повному серйозі. Однак тоді не зрослося. Зате зараз, нарешті, вийшло. VideoLAN офіційно оголосила про випуск версії додатку VLC Media Player для Apple TV, яку іменує «абсолютним портом програми на телеприставку Apple […]

Apple відзвітувала за третій фінансовий квартал 2017 року

Apple опублікувала звіт, до якого потрапили результати фінансової діяльності компанії за третій квартал 2017 фінансового року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальний продаж пристроїв відчутно підріс, а загальна виручка збільшилася на 7%. Згідно з наявними даними, за минулі три місяці компанія Apple змогла реалізувати більше 41 мільйона iPhone (на 2% більше, ніж роком […]