Виставка CES 2017 ознаменувалася представленням величезної кількості новинок, але найбільше уваги привернув стенд компанії Razer, де вона представила досить цікаві прототипи: геймерський ноутбук з трьома 4K-дисплеями Project Valerie і проектор для занурення в ігровий процес Project Ariana. Обидва девайси є експериментальними проектами дослідницького підрозділу Razer, і для продажу вони не призначені. Схоже, що комусь вони занадто сподобалися, і він не зміг змиритися з тим, що їх не можна буде придбати, так як в останній день виставки обидва пристрої були викрадені.

"1"

“Я тільки що був поінформований про те, що два наші прототипи були вкрадені з нашого стенду на виставці CES. Ми подали всі необхідні звіти і в даний час працюємо з керівництвом шоу, а також правоохоронними органами для вирішення цієї проблеми”, – прокоментував Мін- Лян Тан, генеральний директор Razer.

Цікаво, але це вже не перший випадок, коли компанія Razer стає жертвою злодіїв. У 2011 році з дослідницької лабораторії Razer в Сан-Франциско було викрадено два прототипи ігрових ноутбуків Blade. При цьому Мін-Лян Тан не виключає варіанту корпоративного шпигунства.

“Ми розглядаємо крадіжку/злодійство, і якщо до цієї справи має відношення промислове шпигунство, то це дуже серйозно – це обман. Покарання за такі злочини важке, і будь-хто, хто міг би зробити це, явно не дуже розумний”, – зазначив глава Razer .

Вам також може бути цікаво дізнатися список найвідоміших українських хакерів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 7 обійшов за продуктивністю навіть MacBook Air

Основні відмінності нових смартфонів iPhone 7 і iPhone 7 Plus від попереднього покоління пристроїв ховаються під їх корпусами. І, мабуть, одним з основних оновлень є новий чотирьохядерний процесор A10 Fusion. Більш ранні тести продуктивності AnTuTu показали, що нові смартфони перевершують усіх своїх конкурентів на мобільному ринку. Але наскільки хороший новий мобільний процесор Apple? Якщо вірити […]

ХАЛЯВА. Ridge Racer Slipstream

Всем Доброго здравия!! кто нибудь хочет на свой акк получить БЕСПЛАТНО ИГРУ Ridge Racer Slipstream?) Все желающие пишем в комментах!!! После получение кода, надо зайти в app store, спустится вниз, и там выбрать кнопку reedem, ввести полученый код… и начнется закачка 🙂 P.S. Надо обязательно состоять в группе и скинуть скриншот с полученной игрой!

Чохли для iPad Air 3 розкрили секрети планшета

Раніше в мережі «спливли» креслення конструкції майбутнього планшета від Apple – iPad Air 3 – на яких можна розгледіти деякі відмінності порівняно з попереднім поколінням пристрою. Такими є наявність цілих чотирьох динаміків, а також світлодіодного спалаху. Схоже, сторонні виробники аксесуарів для «яблучної» продукції володіють деякою інформацією, яка дозволяє їм вже зараз поставити на конвеєр чохли, […]