Якщо ви шукаєте казуальну та мінімалістичну гру – то вам терміново необхідно завантажити гру Вомбата. За допомогою цієї гри ви здобудете навики зупинення бомб. Попереджаємо: не варто використовувати набуті в грі навички під час реального знешкодження бомб – це може мати для вас наслідки у вигляді відірваних частин тіла.

Зупинення бомб – це на перший погляд трудомісткий процес, успішне завершення якого потребує як довгої підготовки і певних знань, так і великої долі мужності. Однак, не в мобільному ігровому сегменті, де абсолютно кожне заняття спрощується. Як підсумок, отримуємо повноцінне управління космічними суднами завдяки лише двом натисканням.

У вашому розпорядженні є бомба з годинниковим циферблатом, Відразу ж після першого натискання активується процес знешкодження, і стрілка на годиннику починає бігти в праву сторону. Також на циферблаті можна побачити спеціальний поділ, коли стрілка досягне його – необхідно повторно тапнути по дисплею – і перше бомба знешкоджена.

Однак, вищеописана схема знешкодження є справедливою лише для першої бомби. Коли до вас в руки потрапляє підривна речовина – необхідно зробити те ж саме, тільки два рази. Після того як ви вчасно натиснули в момент першого поділу, стрілка змінить вектор руху і з’явиться наступний індикатор. Таким буде процес на всіх наступних рівнях.

Варіант програшу в цій грі лише один: будь-яке неправильне натискання на дисплей призведе до вибуху. В цьому разі рівень буде програний, а бомбу доведеться знешкоджувати з самого початку. Гра розповсюджується на безкоштовній основі та монетизується за рахунок показу рекламних банерів.

Завантажити гру ви можете за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/vombata/id1063148424?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Oculus надала можливість VR-трансляцій через профіль Facebook

Дочірня компанія Facebook – Oculus, яка спеціалізується на випуску гарнітури віртуальної реальності, надає можливість закачувати прямі відеотрансляції на свій профіль в Facebook. Зараз ця опція представлена ​​лише в США. Проте 10 березня Oculus заявили, що всі апарати від Samsung, які підтримують Gear VR з ОС Android останньої генерації можуть використовувати таку можливість незабаром. У меню повинні […]

iPhone 7 змінить зовнішню антену

Гарні новини для всіх, кому не припали до душі смужки антени на корпусах iPhone. Компанія Catcher Technology, що поставляє у Apple корпуси смартфонів, для моделей наступного покоління буде використовувати новий матеріал. Його застосування дозволить подбати про водонепроникність і внести зміни в конструкцію корпусу, а саме відмовитися від антени в її поточному вигляді. Завдяки необхідності в […]

Тепер державний: ПриватБанк націоналізовано

Можлива націоналізація ПриватБанку стала однією з найбільш обговорюваних тем минулого тижня, а в ніч з неділі на понеділок на сайті Кабміну з’явилося повідомлення про перехід найбільшого банку України «в стовідсоткову власність держави». Чому це сталось Чутки про проблеми ПриватБанку викликали хвилю паніки серед клієнтів ПриватБанку. Як написав у своєму Facebook заступник голови правління Олег Гороховський, […]