Студія FDG Mobile Games встигла випустити дуже багато успішних продуктів, деякі з яких навіть зайняли лідируючі позиції в топі безкоштовних. Для прикладу можна взяти Banana Kong або Bloody Harry. Все це, розуміється, простенькі аркади, але тим не менше факт залишається фактом. Серед своїх проектів розробники явно виділяють «Red Ball». Зараз в App Store доступна 4-та частина цієї чудової гри.

Незважаючи на те, що перед нами цілком класичний платформер, розробники не полінилися створити для гри досить цікаву сюжетну лінію. Головний герой гри – червоний колобок, а вороги – злі квадрати, головне завдання яких – зробити планету квадратною. Ваше завдання – протистояти цьому.

Red Ball 4 — це чудовий приклад любові та добросовісності розробників по відношенню до своїх продуктів. Хлопці зі студії FDG пропонують достатньо простий ігровий процес. Все, що є у розпорядженні – кнопка стрибка, та ще дві кнопки для вибору вектору руху. Однак, незважаючи на такий тривіальний інструментарій управління, ігровий процес набуває необхідних забарвлень завдяки великій кількості ігрових елементів.

У цій грі ви зможете знайти величезну кількість різноманітних механізмів, взаємодія з якими дозволить вам успішно вирішувати проблеми та рухатися далі. Серед складних механізмів можна виділити дерев’яні люльки, мельниці, ящики з колесами та інше.

Всього у грі є 4 локації, кожна з яких містить по 15 рівнів. Ви будете приємно здивовані ігровій різноманітності, оскільки завдяки цьому тривіальний платформер зумів вмістити в себе деякі елементи головоломки. Однак, ще більше вас має порадувати наявність різноманітних босів, яких треба знищувати.

Придбати цю надзвичайно цікаву гру, і при цьому ж недорогу (вартість – лише 99 центів) можна за цим посланням:

https://itunes.apple.com/us/app/red-ball-4/id852197796?mt=8

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В iPhone 5se і iPad Air 3 встановлять найпотужніші процесори Apple

Apple готує одну з найпотужніших лінійок пристроїв в історії. Джон Сруджі, віце-президент по апаратним технологіям Apple, розкрив Bloomberg ключову інформацію про процесори в iPhone 5se і iPad Air 3. Сруджі розповів, що iPhone 5se буде працювати на процесорі A9. Тому самому, що встановлений в iPhone 6s і iPhone 6s Plus. iPad Air 3 обладнають A9X, […]

Apple представила перехідник USB-C – Thunderbolt 2 за $49

Представлені на позавчорашній презентації MacBook Pro назавжди втратили звичні порти. У нових моделях ви не знайдете ні USB 3.0, ні Thunderbolt 2. Замість них Apple встановила відразу чотири порти USB-C з підтримкою Thunderbolt 3. Обійтися без перехідника перший час буде непросто і Apple анонсувала новий аксесуар, виставивши його на офіційному сайті. Перехідник USB-C-Thunderbolt 2 обійдеться […]

Оновлення MacBook Pro перетвориться на кошмар для геймера

З кардинальним оновленням MacBook Pro Apple явно затягнула. Найпродуктивніша серія ноутбуків компанії залишається в звичному дизайні і лише неспішно нарощує потужність. Здавалося б, уже в жовтні-листопаді американський виробник покаже оновлені гаджети, які стануть справжнім технологічним проривом і прийдуть на зміну «класиці»… Ось тільки без процесорів Intel Apple не в силах що-небудь зробити, а чіпмейкер знову […]