Студія FDG Mobile Games встигла випустити дуже багато успішних продуктів, деякі з яких навіть зайняли лідируючі позиції в топі безкоштовних. Для прикладу можна взяти Banana Kong або Bloody Harry. Все це, розуміється, простенькі аркади, але тим не менше факт залишається фактом. Серед своїх проектів розробники явно виділяють «Red Ball». Зараз в App Store доступна 4-та частина цієї чудової гри.

Незважаючи на те, що перед нами цілком класичний платформер, розробники не полінилися створити для гри досить цікаву сюжетну лінію. Головний герой гри – червоний колобок, а вороги – злі квадрати, головне завдання яких – зробити планету квадратною. Ваше завдання – протистояти цьому.

Red Ball 4 — це чудовий приклад любові та добросовісності розробників по відношенню до своїх продуктів. Хлопці зі студії FDG пропонують достатньо простий ігровий процес. Все, що є у розпорядженні – кнопка стрибка, та ще дві кнопки для вибору вектору руху. Однак, незважаючи на такий тривіальний інструментарій управління, ігровий процес набуває необхідних забарвлень завдяки великій кількості ігрових елементів.

У цій грі ви зможете знайти величезну кількість різноманітних механізмів, взаємодія з якими дозволить вам успішно вирішувати проблеми та рухатися далі. Серед складних механізмів можна виділити дерев’яні люльки, мельниці, ящики з колесами та інше.

Всього у грі є 4 локації, кожна з яких містить по 15 рівнів. Ви будете приємно здивовані ігровій різноманітності, оскільки завдяки цьому тривіальний платформер зумів вмістити в себе деякі елементи головоломки. Однак, ще більше вас має порадувати наявність різноманітних босів, яких треба знищувати.

Придбати цю надзвичайно цікаву гру, і при цьому ж недорогу (вартість – лише 99 центів) можна за цим посланням:

https://itunes.apple.com/us/app/red-ball-4/id852197796?mt=8

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Тім Кук вірить в доповнену реальність

Останнім часом компанія Apple проявляє все більший інтерес до технологій доповненої реальності. Крім своїх напрацювань купертінівці також активно купують стартапи, які працюють в цьому напрямку. За словами Тіма Кука, доповнена реальність є дуже перспективним напрямком. Раніше глава яблучної компанії вже говорив про те, що віртуальна реальність також має свої цікаві особливості, і в перспективі вона […]

Magic Mouse третього покоління отримає підтримку Force Touch

Патентне бюро США сьогодні видало Apple патент на новий пристрій введення, яке є подальшим розвитком Magic Mouse. У документі йдеться про нове покоління комп'ютерної миші, що підтримує технологію Force Touch. У жовтні минулого року разом з оновленими моделями настільних систем iMac компанія Apple представила Magic Mouse 2. Миша Magic Mouse з індексом «2» в порівнянні […]

Браузер Chrome отримав підтримку повідомлень в OS X

У браузері Chrome підтримка повідомлень існує вже декілька років. При черговому оповіщенні всередині програми відкривався моторошний прямокутний блок з огидним дизайном, який дуже часто перекривав потрібну інформацію. Тепер Google дозріла на повну інтеграцію браузеру з Центром повідомлень операційної системи OS X. Включаються повідомлення через розширене меню налаштувань, потрапити в яке можна наступним чином: В адресний […]