Студія FDG Mobile Games встигла випустити дуже багато успішних продуктів, деякі з яких навіть зайняли лідируючі позиції в топі безкоштовних. Для прикладу можна взяти Banana Kong або Bloody Harry. Все це, розуміється, простенькі аркади, але тим не менше факт залишається фактом. Серед своїх проектів розробники явно виділяють «Red Ball». Зараз в App Store доступна 4-та частина цієї чудової гри.

Незважаючи на те, що перед нами цілком класичний платформер, розробники не полінилися створити для гри досить цікаву сюжетну лінію. Головний герой гри – червоний колобок, а вороги – злі квадрати, головне завдання яких – зробити планету квадратною. Ваше завдання – протистояти цьому.

Red Ball 4 — це чудовий приклад любові та добросовісності розробників по відношенню до своїх продуктів. Хлопці зі студії FDG пропонують достатньо простий ігровий процес. Все, що є у розпорядженні – кнопка стрибка, та ще дві кнопки для вибору вектору руху. Однак, незважаючи на такий тривіальний інструментарій управління, ігровий процес набуває необхідних забарвлень завдяки великій кількості ігрових елементів.

У цій грі ви зможете знайти величезну кількість різноманітних механізмів, взаємодія з якими дозволить вам успішно вирішувати проблеми та рухатися далі. Серед складних механізмів можна виділити дерев’яні люльки, мельниці, ящики з колесами та інше.

Всього у грі є 4 локації, кожна з яких містить по 15 рівнів. Ви будете приємно здивовані ігровій різноманітності, оскільки завдяки цьому тривіальний платформер зумів вмістити в себе деякі елементи головоломки. Однак, ще більше вас має порадувати наявність різноманітних босів, яких треба знищувати.

Придбати цю надзвичайно цікаву гру, і при цьому ж недорогу (вартість – лише 99 центів) можна за цим посланням:

https://itunes.apple.com/us/app/red-ball-4/id852197796?mt=8

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В 2015 году Apple продаст 23 миллиона компьютеров

Согласно сообщениям экспертов, рынок компьютеров постепенно сокращается. Кризис в продажах переживают все компьютерные компании, за исключением Apple. Так, в 2014 году купертинская корпорация не только сохранила уровень продаж прошлого года, но и также смогла повысить продажи на 14% (за год было продано 19,6 миллионов устройств). В текущем году специалисты прогнозируют дальнейший рост количества проданных устройств […]

Apple розширила гарантію на Apple Watch до трьох років

Фахівці компанії встановили, що при певних умовах експлуатації задня кришка Apple Watch першого покоління може відділятися від корпусу. Це не пов’язано з механічним пошкодженнями або зануренням у воду. Найчастіше користувачі стикаються з подібною проблемою при відключенні годинника від магнітного зарядного пристрою. Було вирішено покрити гарантією подібні поломки до трьох років починаючи з дати покупки гаджета. […]

Google запустила Project Fi і тепер пропонує послуги мобільного оператора

Якщо Apple почала вкладати в комплект з новим iPad Air 2 власну сім-карту, то Google пішла ще далі і стала повноцінним мобільним оператором. Заявлена ​​підтримка 120 держав, включаючи Україну, але не поспішайте радіти. Вчора Google представила Project Fi, в рамках якого абонентам пропонується голосовий зв'язок та інтернет-трафік. Корпорація уклала угоди з американськими операторами Sprint і […]