Студія FDG Mobile Games встигла випустити дуже багато успішних продуктів, деякі з яких навіть зайняли лідируючі позиції в топі безкоштовних. Для прикладу можна взяти Banana Kong або Bloody Harry. Все це, розуміється, простенькі аркади, але тим не менше факт залишається фактом. Серед своїх проектів розробники явно виділяють «Red Ball». Зараз в App Store доступна 4-та частина цієї чудової гри.

Незважаючи на те, що перед нами цілком класичний платформер, розробники не полінилися створити для гри досить цікаву сюжетну лінію. Головний герой гри – червоний колобок, а вороги – злі квадрати, головне завдання яких – зробити планету квадратною. Ваше завдання – протистояти цьому.

Red Ball 4 — це чудовий приклад любові та добросовісності розробників по відношенню до своїх продуктів. Хлопці зі студії FDG пропонують достатньо простий ігровий процес. Все, що є у розпорядженні – кнопка стрибка, та ще дві кнопки для вибору вектору руху. Однак, незважаючи на такий тривіальний інструментарій управління, ігровий процес набуває необхідних забарвлень завдяки великій кількості ігрових елементів.

У цій грі ви зможете знайти величезну кількість різноманітних механізмів, взаємодія з якими дозволить вам успішно вирішувати проблеми та рухатися далі. Серед складних механізмів можна виділити дерев’яні люльки, мельниці, ящики з колесами та інше.

Всього у грі є 4 локації, кожна з яких містить по 15 рівнів. Ви будете приємно здивовані ігровій різноманітності, оскільки завдяки цьому тривіальний платформер зумів вмістити в себе деякі елементи головоломки. Однак, ще більше вас має порадувати наявність різноманітних босів, яких треба знищувати.

Придбати цю надзвичайно цікаву гру, і при цьому ж недорогу (вартість – лише 99 центів) можна за цим посланням:

https://itunes.apple.com/us/app/red-ball-4/id852197796?mt=8

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Сервіс Apple Pay готується до запуску в Росії

Не так давно по мережі прокотився слух, що в середині 2016 року в Росії може заробити мобільна платіжна система Samsung Pay. Виявляється, аналогічний сервіс – Apple Pay – планує запустити і компанія Apple. Зараз ведуться переговори з великими банками, в тому числі Ощадбанком, Альфа-банком, Райффайзенбанком, Бінбанку, Тінькофф банком і ВТБ24. Оплата покупок за допомогою смартфона […]

Гринпис поддерживает Apple

В последнее время руководство компании Apple уделяет большое внимание безопасности внешней среды, и эти усилия не могли остаться не отмеченными. Так, в своем очередном рейтинге Greenpeace, который охватывает IT-сферу, и относится к возобновляемым источникам энергии, «яблочная компания» заняла лидирующую позицию по «экологичности» – набрала наивысшие баллы практически во всех имеющихся категориях. Apple присвоили оценку «А» […]

MacBook з процесором 1,3 ГГц демонструє продуктивність на рівні торішнього MacBook Air

На цьому тижні Apple почала перші поставки 12-дюймового MacBook в максимальній конфігурації, і на сайті компанії Primate Labs, що є розробником кроссплатформенного бенчмарка Geekbench, з'явилися результати тестування його продуктивності. Мова йде про моделі ноутбука з процесором 1,3 ГГц. Тест проводився в двох режимах – для одного ядра і для всіх. У першому випадку топовий MacBook […]