Студія FDG Mobile Games встигла випустити дуже багато успішних продуктів, деякі з яких навіть зайняли лідируючі позиції в топі безкоштовних. Для прикладу можна взяти Banana Kong або Bloody Harry. Все це, розуміється, простенькі аркади, але тим не менше факт залишається фактом. Серед своїх проектів розробники явно виділяють «Red Ball». Зараз в App Store доступна 4-та частина цієї чудової гри.

Незважаючи на те, що перед нами цілком класичний платформер, розробники не полінилися створити для гри досить цікаву сюжетну лінію. Головний герой гри – червоний колобок, а вороги – злі квадрати, головне завдання яких – зробити планету квадратною. Ваше завдання – протистояти цьому.

Red Ball 4 — це чудовий приклад любові та добросовісності розробників по відношенню до своїх продуктів. Хлопці зі студії FDG пропонують достатньо простий ігровий процес. Все, що є у розпорядженні – кнопка стрибка, та ще дві кнопки для вибору вектору руху. Однак, незважаючи на такий тривіальний інструментарій управління, ігровий процес набуває необхідних забарвлень завдяки великій кількості ігрових елементів.

У цій грі ви зможете знайти величезну кількість різноманітних механізмів, взаємодія з якими дозволить вам успішно вирішувати проблеми та рухатися далі. Серед складних механізмів можна виділити дерев’яні люльки, мельниці, ящики з колесами та інше.

Всього у грі є 4 локації, кожна з яких містить по 15 рівнів. Ви будете приємно здивовані ігровій різноманітності, оскільки завдяки цьому тривіальний платформер зумів вмістити в себе деякі елементи головоломки. Однак, ще більше вас має порадувати наявність різноманітних босів, яких треба знищувати.

Придбати цю надзвичайно цікаву гру, і при цьому ж недорогу (вартість – лише 99 центів) можна за цим посланням:

https://itunes.apple.com/us/app/red-ball-4/id852197796?mt=8

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

App Analytics отримав підтримку tvOS-додатків

На WWDC 2014 був представлений новий сервіс для учасників Apple Developer Program, що дозволяє переглядати докладну інформацію про своїх мобільних додатках – App Analytics. Аналітичний сервіс був запущений в квітні 2014, однак повноцінно працювати почав лише в травні. Сьогодні ж Apple оголосила, що тепер App Analytics працює і з додатками для tvOS. Розробники отримали можливість […]

Apple Music за кількістю передплатників став майже половиною Spotify

Серед багатьох питань, що обговорювалися на телеконференції Apple для інвесторів, була і тема сервісів. Показники роботи Apple Music однозначно хороші. Музична платформа привернула 2 млн користувачів за останні два місяці. Минулого разу про роботу Apple Music Едді Кью звітував у лютому. Тоді у сервісу було 11 млн платних користувачів. Причому в той період всього за […]

SpaceX перенесла перший політ на Марс на 2020 рік

Елон Маск не збирається розлучатися з мрією про Марс, але плани SpaceX з колонізації цього світу виявилися занадто амбіційними. Компанія відклала безпілотну місію на Червону планету на два роки – космічний апарат Red Dragon не буде готовий до польоту в 2018 році і відправиться в свою подорож тільки в 2020-му. «Ми були націлені на 2018 рік, […]