Гра, про яку ми сьогодні вам розповімо, створена спеціально для дітей. Відзначимо, що ігор для малечі в магазині додатків достатньо багато, однак більшість із них має один суттєвий недолік. Мова йде про велику кількість різноманітних дій, які треба виконувати. Дуже часто малеча не розуміє точно, що їй треба робити в таких іграх. Інакше кажучи, дитина навряд-чи зможе самостійно пройти навіть першу місію, не говорячи вже про всі інші.

Гра Dragons: Create and Fly якраз і покликана виправити цей недолік. Тут є і простота управління, і приємна графіка, і різноманітні анімації а також відсутність яких-небудь факторів, які можуть викликати стрес.

Як вже було зазначено, ігри для дітей повинні відрізнятися простотою, і саме це кидається в очі відразу після запуску Dragons. По-перше, у цій грі вам не знадобиться ніяка авторизація чи реєстрація. По-друге, в головному меню знаходяться всього три іконки, доступ до перших двох захищений математичним паролем, та, відповідно, призначений для батьків.

Відразу після тапу на велику яскраву кнопку старту дитина опиниться на ігровому полі. Останнє є аналогом будівельної площадки з невеликими відмінностями. Замість цементу тут складові частини дракона, а замість високих кранів – невеликі ємності з фарбою.

Як ви вже здогадались, мета гри – навчити дитину складати драконів. Для цього потрібно вибрати елементи, які сподобаються дитині найбільше. Тіло, голова, хвіст та крила – і дракончик готовий.

В цілому атмосфера у грі добра. Окремо варто відзначити, що в грі відсутні які-небудь деталі, що можуть розчарувати дитину. Навіть якщо дитя не справиться з управлінням драконом і відправить його в скелю – нічого страшного. Дракон продовжить свій політ.

Управління в цій грі є інтуїтивно зрозумілим. Розробники запевняють, що справитися з ним вдасться як досвідченим гравцям, так і новачкам, тому участь батьків у ігровому процесі не є обов’язковою.

Гра розповсюджується на безоплатній основі, однак є внутрішні покупки.

Завантажити гру можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/dragons-create-and-fly!/id1042584928?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Обзор фото приложения Pixlr-o-matic

Сегодня мы рассмотрим простое в использовании приложение, у которого имеется приличный арсенал для качественной обработки фотографий. Pixlr-o-matic является универсальным бесплатным фото приложением для iPhone и iPad. Кроме этого оно имеет еще online версию для возможности более комфортной работы на ПК или использования его в качестве дополнения к Google Chrom. Используя ПК версию, вы сможете себя […]

Apple офіційно представила чохол, який збільшує час автономної роботи iPhone до 25 годин

Apple офіційно представила новий Smart Battery Case, який було розроблено спеціально для збільшення часу автономної роботи та захисту смартфонів  iPhone 6s та iPhone 6. М’яка підкладка з мікроволокна надійно захищає корпус смартфону, а завдяки шарнірній конструкції з еластомірного матеріалу, чохол буде легко одягати на смартфон або знімати. Як відмітили в американській «яблучній» компанії, чохол та […]

Смартфон iPhone зупинив кулю та врятував життя чоловіку в Сан-Бернардіно

Смартфон iPhone зміг врятувати життя 24-річному Кевіну Ортізу, який постраждав під час стрільби в Сан-Бернардіно, США. Куля, яка мала пробити серце, потратила в смартфон. Чоловік сховався під столом, коли нападаючі відкрили вогонь по людям, що знаходились в приміщенні. Він отримав п’ять поранень у бедро, руки та плечі, однак остання куля, яка повинна була потрапити йому […]