Глава компанії Apple, Тім Кук, в своєму інтерв’ю програмі «60 minutes» відкинув обвинувачення в несплаті податків, особливо податку на доходи, які отримані від продажу продукції за кордоном. Кук назвав подібні заяви «політичною брехнею», яка виходить від політиків, що не бажають змінювати застарілий податковий кодекс.

Телеведучий Чарлі Роуз нагадав Тіму Куку, що в Конгресі багато людей вважають, що Apple намагається платити менше або ж взагалі не платити податків з продажів продукції за кордоном. На сьогоднішній день цей прибуток становить 74 мільярди доларів.

Генеральний директор «яблучної» компанії підтвердив, що дві третини від прибутку компанії Apple припадають на продажі продукції за кордоном. Однак, як і інші транснаціональні корпорації, компанія залишає прибутки в місцевих філіях. Кук додав, що хотів би збільшити доходи державного бюджету США, однак не стане цього робити через втрати 40% прибутку Apple. На його думку, таке рішення було б не розсудливим та несправедливим по відношенню до акціонерів Apple.

«Цей податковий кодекс було розроблено для індустріальної епохи, а не для цифрової», – підкреслив глава Apple та додав, що кодекс варто було оновити ще багато років тому.

Нагадаємо, що майже півтисячі американських компаній зараз тримають за межами країни більше 2 трильйонів накопичених прибутків для того, щоб запобігти оподаткуванню в США. Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на дані ряду некомерційних організацій.

Повернувши ці гроші в Штати, корпорації повинні будуть заплатити 620 мільярдів доларів податків. Більше всього коштів, як відмічають експерти, вивела за кордон компанія Apple – більше 180 мільярдів доларів. Фіскальні органи США вже декілька років намагаються боротися з подібними схемами ухилення від податків, діючи при цьому достатньо жорстко.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Джон Скаллі вважає, що Apple потрібно доопрацювати свої годинники

Днями колишній глава компанії Apple Джон Скаллі в інтерв'ю The Street поділився своєю думкою щодо деяких яблучних продуктів. Зокрема, він зазначив, що буквально кожен день користується iPhone, iPad і MacBook, але при цьому Скаллі зовсім не використовує Apple Watch. За словами колишнього глави Apple, зараз в розумних яблучних годинниках немає функцій, заради яких гаджет хотілося […]

Apple заблокировала устройства с бета-версией iOS 7: что делать?

    После окончания срока действия бета-версии iOS7 пользователи iPhone и iPad, которые вовремя не загрузили последнюю версию прошивки, просто не смогли получить доступ к работе на своих устройствах.     Внезапно i-гаджеты просто перестали запускаться, чем немало удивили своих обладателей, которые до этого успешно использовали их с шестой бета-версией прошивки iOS 7. Экран устройств […]

Як врятувати додатки від випадкового видалення

Припустимо, що ви поклали свій iPhone в кишеню, випадково забувши заблокувати екран. Так може випадково видалитися якийсь з додатків, при цьому буде дуже важко зрозуміти, який саме. Додатки також часто пропадають з екранів iPhone молодих батьків. Маленьким дітям дуже подобається екран iPhone і іконки, які можуть тремтіти і зникати. На щастя, ви можете врятувати свої додатки. Мало […]