Глава компанії Apple, Тім Кук, в своєму інтерв’ю програмі «60 minutes» відкинув обвинувачення в несплаті податків, особливо податку на доходи, які отримані від продажу продукції за кордоном. Кук назвав подібні заяви «політичною брехнею», яка виходить від політиків, що не бажають змінювати застарілий податковий кодекс.

Телеведучий Чарлі Роуз нагадав Тіму Куку, що в Конгресі багато людей вважають, що Apple намагається платити менше або ж взагалі не платити податків з продажів продукції за кордоном. На сьогоднішній день цей прибуток становить 74 мільярди доларів.

Генеральний директор «яблучної» компанії підтвердив, що дві третини від прибутку компанії Apple припадають на продажі продукції за кордоном. Однак, як і інші транснаціональні корпорації, компанія залишає прибутки в місцевих філіях. Кук додав, що хотів би збільшити доходи державного бюджету США, однак не стане цього робити через втрати 40% прибутку Apple. На його думку, таке рішення було б не розсудливим та несправедливим по відношенню до акціонерів Apple.

«Цей податковий кодекс було розроблено для індустріальної епохи, а не для цифрової», – підкреслив глава Apple та додав, що кодекс варто було оновити ще багато років тому.

Нагадаємо, що майже півтисячі американських компаній зараз тримають за межами країни більше 2 трильйонів накопичених прибутків для того, щоб запобігти оподаткуванню в США. Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на дані ряду некомерційних організацій.

Повернувши ці гроші в Штати, корпорації повинні будуть заплатити 620 мільярдів доларів податків. Більше всього коштів, як відмічають експерти, вивела за кордон компанія Apple – більше 180 мільярдів доларів. Фіскальні органи США вже декілька років намагаються боротися з подібними схемами ухилення від податків, діючи при цьому достатньо жорстко.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Фортепіано з сотні планшетів Samsung

Хори людей з мобільними пристроями збиралися вже неодноразово, а от щоб зібрати з смартфонів цілий музичний інструмент – такого ще не відбувалося. Але лише до недавнього часу, адже кілька днів тому Samsung розмістила на ринку Лондона фортепіано, зліплене із сотні з гаком планшетів Galaxy Tab S2. Дати дебютний виступ на такому інструменті довірили відомій британській […]

Огляд Priіme – фоторедактор від професіоналів

За останній час в App Store з'явилося чимало додатків для обробки фотографій, програм-фільтрів і різного шлаку, але всі вони або схожі один на одного і відрізняються тільки назвою, або пропонують навіть базові функції за гроші. Ситуацію має намір виправити Priime – додаток, здатний надати фотографіям особливий вид і відкрити для користувача нові стилі. Особливість Priime полягає […]

Популярність Pokemon GO стала різко падати

Про це повідомило агентство Bloomberg з посиланням на дослідження компанії Axiom Capital Management. Згідно зі звітом ACM, число активних користувачів «Покемон Гоу» досягло свого пікового значення, а потім почало знижуватися: 19 липня 2016 року – 45 млн гравців 16 серпня 2016 року – 30 млн гравців Тенденція стосується ігор з доповненою реальністю в цілому, а […]