Глава компанії Apple, Тім Кук, в своєму інтерв’ю програмі «60 minutes» відкинув обвинувачення в несплаті податків, особливо податку на доходи, які отримані від продажу продукції за кордоном. Кук назвав подібні заяви «політичною брехнею», яка виходить від політиків, що не бажають змінювати застарілий податковий кодекс.

Телеведучий Чарлі Роуз нагадав Тіму Куку, що в Конгресі багато людей вважають, що Apple намагається платити менше або ж взагалі не платити податків з продажів продукції за кордоном. На сьогоднішній день цей прибуток становить 74 мільярди доларів.

Генеральний директор «яблучної» компанії підтвердив, що дві третини від прибутку компанії Apple припадають на продажі продукції за кордоном. Однак, як і інші транснаціональні корпорації, компанія залишає прибутки в місцевих філіях. Кук додав, що хотів би збільшити доходи державного бюджету США, однак не стане цього робити через втрати 40% прибутку Apple. На його думку, таке рішення було б не розсудливим та несправедливим по відношенню до акціонерів Apple.

«Цей податковий кодекс було розроблено для індустріальної епохи, а не для цифрової», – підкреслив глава Apple та додав, що кодекс варто було оновити ще багато років тому.

Нагадаємо, що майже півтисячі американських компаній зараз тримають за межами країни більше 2 трильйонів накопичених прибутків для того, щоб запобігти оподаткуванню в США. Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на дані ряду некомерційних організацій.

Повернувши ці гроші в Штати, корпорації повинні будуть заплатити 620 мільярдів доларів податків. Більше всього коштів, як відмічають експерти, вивела за кордон компанія Apple – більше 180 мільярдів доларів. Фіскальні органи США вже декілька років намагаються боротися з подібними схемами ухилення від податків, діючи при цьому достатньо жорстко.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Фахівці навчилися зламувати iPhone 6 і iPhone 6 Plus

Днями компанія Cellebrite, що спеціалізується на зломі мобільних пристроїв, повідомила про те, що її експертам вдалося знайти спосіб обійти захист в iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Нагадаємо, що раніше співробітники Cellebrite допомогли ФБР зламати iPhone 5c стрілка зі Сан-Бернардіно. Тепер фахівці ізраїльської компанії знайшли спосіб отримання даних з пам’яті заблокованого iPhone 6 і iPhone […]

Возняк та Кадилак

Американський винахідник, програміст, інженер і співзасновник компанії Apple, Стів Возняк, вважає, що майбутнє галузі автомобілебудування належить автомобілям на автоуправлінні. Однак, чекати поки нарешті-таки всерйоз займуться Apple Car (якщо взагалі займуться колись) Возняк не дуже-то хоче і не збирається. Це все тому, що Стів Возняк вже підписав контракт з найбільшою американською автомобільною корпорацією General Motors контракт. Причому […]

15 надихаючих цитат Стіва Джобса

Стів Джобс – це людина, яка заснувала Apple і привела компанію до успіху. У кращі часи компанії саме Джобс стояв біля керма. Стів Джобс – це людина, яка своїми вчинками та ідеями змінила наш світ і життя кожного з нас. Ми пам’ятаємо його як людину з характером, людину, яка ніколи не зраджувала власні ідеали. В цьому році Стіву Джобсу […]