Apple планує відкрити перший магазин фірмової роздрібної мережі в Південній Кореї – на ринку, де домінує головний конкурент «яблучного» бренду Samsung. Про це в п’ятницю пише The Wall Street Journal.

"1"

Apple заявила, що «з ентузіазмом чекає на відкриття першого магазину Apple в Південній Кореї», назвавши цю країну «лідером в сфері телекомунікацій і технологій». Представник компанії відмовився говорити про те, коли буде відкритий роздрібний магазин компанії в Південній Кореї, а також де він буде розташований.

У вересні минулого року повідомлялося, що Apple розглядає можливість відкриття магазину в районі Каннамгу на південному сході Сеулу, де розташована штаб-квартира Samsung. Одне з розглянутих виробником iPhone місць знаходиться в безпосередній близькості від штаб-квартири Samsung, де також розташований триповерховий магазин південнокорейського виробника.

"2"

Позавчора американський виробник опублікував на своєму сайті дані про відкриття 15 вакансій в Південній Кореї, в тому числі на посаду керівника роздрібного магазину.

«В даний час ми набираємо команду, яка буде пропонувати нашим клієнтам в Сеулі, послуги, освітні та розважальні сервіси, які люблять клієнти Apple по всьому світу», – повідомила представник американської компанії.

Південна Корея є складним ринком для Apple. На частку місцевих виробників – Samsung і LG Electronics – припадає близько 80% всіх смартфонів, що продаються в країні.

Apple продає свою продукцію в Південній Кореї за допомогою місцевих операторів зв’язку, а також сторонніх рітейлерів, які отримують ліцензії авторизованих представників Apple.

Нагадаємо про цікавий випадок, що стався в британському фірмовому магазині Apple, коли працівники сприйняли покупця за Саддама Хуссейна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Найбільш бажаним подарунком на Новий Рік залишається iPhone

Фахівці недавно вирішили провести дослідження і з’ясувати, який подарунок найбільше бажають отримати люди на Різдво і Новий рік. Як виявилося, улюбленцем публіки став iPhone. Дослідники також відзначають, що в цьому році охочих одержати в подарунок iPhone буде більше. Як повідомляє Piper Jaffray, в минулому році бажаючих отримати на свята продукт від Applе було 5,2%, а […]

Інвестори LG вимагають якнайшвидшої презентації G5

У LG намір нав’язати серйозну конкуренцію на ринку смартфонів в цьому році. Щоб зробити це, потрібно випустити топовий пристрій одним з перших, адже найближчим часом нас чекає поява великої кількості однотипних гаджетів з сучасними процесорами Qualcomm Snapdragon 820. Компанія LG може здивувати користувачів несподіваною реалізацією конструкції G5 зі зйомною нижньою кришкою для доступу до батареї. Іншою інновацією […]

Міський конвертоплан Nexus від Bell стане повністю електричним

Компанія Bell Helicopter представила нову версію міського конвертоплана. Апарат, концепт якого був вперше представлений у 2019 році, отримав чотири гвинти замість шести і став не гібридним, а повністю електричним. Про це пише Flight Global. Bell Helicopter представила на виставці CES 2019 свій перший концепт пасажирського аеротаксі Nexus, виконаного як конвертоплан з шістьма електровентиляторами. Передбачається, що […]