Apple планує відкрити перший магазин фірмової роздрібної мережі в Південній Кореї – на ринку, де домінує головний конкурент «яблучного» бренду Samsung. Про це в п’ятницю пише The Wall Street Journal.

"1"

Apple заявила, що «з ентузіазмом чекає на відкриття першого магазину Apple в Південній Кореї», назвавши цю країну «лідером в сфері телекомунікацій і технологій». Представник компанії відмовився говорити про те, коли буде відкритий роздрібний магазин компанії в Південній Кореї, а також де він буде розташований.

У вересні минулого року повідомлялося, що Apple розглядає можливість відкриття магазину в районі Каннамгу на південному сході Сеулу, де розташована штаб-квартира Samsung. Одне з розглянутих виробником iPhone місць знаходиться в безпосередній близькості від штаб-квартири Samsung, де також розташований триповерховий магазин південнокорейського виробника.

"2"

Позавчора американський виробник опублікував на своєму сайті дані про відкриття 15 вакансій в Південній Кореї, в тому числі на посаду керівника роздрібного магазину.

«В даний час ми набираємо команду, яка буде пропонувати нашим клієнтам в Сеулі, послуги, освітні та розважальні сервіси, які люблять клієнти Apple по всьому світу», – повідомила представник американської компанії.

Південна Корея є складним ринком для Apple. На частку місцевих виробників – Samsung і LG Electronics – припадає близько 80% всіх смартфонів, що продаються в країні.

Apple продає свою продукцію в Південній Кореї за допомогою місцевих операторів зв’язку, а також сторонніх рітейлерів, які отримують ліцензії авторизованих представників Apple.

Нагадаємо про цікавий випадок, що стався в британському фірмовому магазині Apple, коли працівники сприйняли покупця за Саддама Хуссейна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPad Pro проти Chromebook Pixel: хто переможе?

iPad Pro – це найбільший планшет Apple, а також справжня загроза ринку професійних пристроїв (мова йде про ноутбуки на Chrome OS). Ноутбук компанії Google вже відчув на собі тиск гаджету, розробленого компанією з Купертіно. Правду кажучи, ноутбук Pixel завжди був популярним тільки завдяки хорошій роботі спеціалістів по рекламі. Chromebook Pixel має відмінний дизайн та хорошу […]

Скидки в App Store на 27 марта 2014 года

Remoter VNC – Remote Desktop Remoter VNC — приложение для удаленного администрирования Mac через Screen Sharing и Windows или Linux через VNС сервер посредством iOS-девайсов. Приложение использует Bonjour и NetBIOS для нахождения устройств и предоставляет в ваше распоряжение уникальный «виртуальный трекпад», обеспечивающий максимальную точность действий. Поддерживает полноэкранный режим, пейзажную и портретную ориентации. Также включена поддержка […]

NASA представило на YouTube історичні відеоматеріали

Національне управління США з повітроплавання і дослідження космічного простору (NASA) почало публікацію історичних відеоматеріалів на YouTube. Переглянути відеоролики будь-який бажаючий може на каналі льотно-дослідницького центру імені Армстронга (NASA Armstrong Flight Research Center). Вже зараз є близько 300 історичних записів, в подальшому буде викладено ще 200. Кожен з роликів пов’язаний з важливою подією в діяльності NASA. […]