"1"

На виставці технологій CES 2017 компанія TP-Link представила лінію нових продуктів: маршрутизатори Deco, швидкісний роутер AC2300 з технологією MU-MIMO і підсилювач сигналу RE650.

Wi-Fi-роутери Deco M5 і M5 Plus

"2"

Серія Deco – це нова лінійка просунутих домашніх роутерів. За словами представників компанії TP-Link, їх роутер Deco M5 дає стабільну роботу бездротової мережі в будь-якій кімнаті, а його поліпшена версія Deco M5 Plus крім стандартного забезпечення Wi-Fi-сигналу, має в наявності Powerline-адаптер. Він підтримує однаково стабільне з’єднання у всіх приміщеннях зони покриття для будь-якого типу підключеного пристрою.

Wi-Fi-роутер AC2300

"3"

Завдяки підтримці технології Wave 2 Wi-Fi (включає в себе технологію MU-MIMO), з AC2300 користувач може дивитися відео в форматі 4K. Суть технології в тому, що з її допомогою кілька пристроїв обмінюються даними з роутером одночасно. Це збільшує пропускну здатність каналу, а також їх кількість. Крім цього, роутер AC2300 обмінюється інформацією з великою кількістю підключених пристроїв, і вибирає для кожного оптимальний діапазон зв’язку. Маршрутизатор вміє встановлювати пріоритет для ігор, фільмів і будь-якого іншого контенту, а також вивільняє потрібний діапазон, для гаджетів, які власник використовує частіше за інші.

Підсилювач RE650

"4"

Завдання підсилювача сигналу забезпечити Wi-Fi-мережею будь-яку точку квартири, будинку або іншого приміщення, де він використовується. RE650 робить те ж саме, і за заявою творців, працює з будь-яким типом маршрутизаторів, точками доступу або модемами.

Перед нами нова лінія стандартних, але якісних продуктів компанії TP-Link. Подібних товарів на ринку повно, а представлені вище товари нічим не кращі і не гірші за своїх конкурентів. Так, наприклад, компанія Linksys на CES 2017 представила «першу в світі домашню систему Wi-Fi».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Сканер для iphone – теперь не проблема

   Кто-то хотел иметь под рукой сканер 24 часа в сутки, при том сканер отдельно не приобретая? Отлично – для владельцев iphone и iPad это теперь в прямом смысле ничего не стоит. В App Store стала бесплатной программа для сканирования FineScanner. Маленькое приложение делает ваш гаджет портативным удобным сканером. Ещё недавно возможность скачать FineScanner обошлась […]

Продажи музыки в iTunes Store упали впервые за десят лет

   Несмотря на всю невероятность идеи запуска iTunes Music Store, Стив Джобс словно в воду глядел. То, во что не верили представители лейблов, буквально за несколько лет доказало всему миру свою важность. Магазин по продаже электронной музыки всего за 10 лет вырос до такой степени, что сегодня является первым в США по количеству продаваемых композиций. […]

У Німеччині будують найбільше енергоефективне місто

У Німеччині ведеться будівництво селища Хайдельберга – найбільшого в світі житлового комплексу, створеного на засадах пасивного будинку. У ньому буде обладнано 162 квартири, а також будуть розбиті вертикальні сади і встановлені сонячні панелі. Будинки міста будуть самостійно забезпечувати себе енергією. Дизайнерська фірма Frey Architekten спеціально розробляла будинок для різних категорій людей. Серед 162 квартир можна […]