"1"

На виставці технологій CES 2017 компанія TP-Link представила лінію нових продуктів: маршрутизатори Deco, швидкісний роутер AC2300 з технологією MU-MIMO і підсилювач сигналу RE650.

Wi-Fi-роутери Deco M5 і M5 Plus

"2"

Серія Deco – це нова лінійка просунутих домашніх роутерів. За словами представників компанії TP-Link, їх роутер Deco M5 дає стабільну роботу бездротової мережі в будь-якій кімнаті, а його поліпшена версія Deco M5 Plus крім стандартного забезпечення Wi-Fi-сигналу, має в наявності Powerline-адаптер. Він підтримує однаково стабільне з’єднання у всіх приміщеннях зони покриття для будь-якого типу підключеного пристрою.

Wi-Fi-роутер AC2300

"3"

Завдяки підтримці технології Wave 2 Wi-Fi (включає в себе технологію MU-MIMO), з AC2300 користувач може дивитися відео в форматі 4K. Суть технології в тому, що з її допомогою кілька пристроїв обмінюються даними з роутером одночасно. Це збільшує пропускну здатність каналу, а також їх кількість. Крім цього, роутер AC2300 обмінюється інформацією з великою кількістю підключених пристроїв, і вибирає для кожного оптимальний діапазон зв’язку. Маршрутизатор вміє встановлювати пріоритет для ігор, фільмів і будь-якого іншого контенту, а також вивільняє потрібний діапазон, для гаджетів, які власник використовує частіше за інші.

Підсилювач RE650

"4"

Завдання підсилювача сигналу забезпечити Wi-Fi-мережею будь-яку точку квартири, будинку або іншого приміщення, де він використовується. RE650 робить те ж саме, і за заявою творців, працює з будь-яким типом маршрутизаторів, точками доступу або модемами.

Перед нами нова лінія стандартних, але якісних продуктів компанії TP-Link. Подібних товарів на ринку повно, а представлені вище товари нічим не кращі і не гірші за своїх конкурентів. Так, наприклад, компанія Linksys на CES 2017 представила «першу в світі домашню систему Wi-Fi».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Впервые обнаружен вирус, заражающий iPhone и iPad без джейлбрейка

Специалисты Palo Alto Networks сообщили об обнаружении вредоносной программы, которая заражает ПК на базе системы OS X. Специалисты уже обнаружили 467 приложений для данной платформы, зараженных новым вирусом. Все они распространяются через неофициальный интернет-каталог Maiyadi App Store. В компании также отметили, что в общей сложности количество загрузок зараженных программ превысило 356 тысяч. Жертвами могли стать […]

Apple Campus 2 в березні: нові подробиці і відкриття

Судячи з кількості викладених в останні дні «пролітних» відео, Apple Campus 2 на початку березня піддався запеклим нальотам дронів, запротокольовані на камери всі основні зрушення на величезному будмайданчику. Від прогресу в будівництві дійсно відмахнутися неможливо: моліроване скло на головному корпусі, панелі сонячних батарей на даху триярусного паркінгу і портали які ведуть до тунелів підземних автостоянок . Зниклі під шаром […]

За допомогою Microsoft HoloLens провели перший концерт в змішаній реальності

Незважаючи на те, що в минулому році вийшли шоломи віртуальної реальності від всіх ключових гравців цього ринку, включаючи HTC, Oculus, Sony і Google, багато фахівців упевнені, що майбутнє – за доповненою реальністю. На даний момент найперспективнішим проектом в цій області є Microsoft HoloLens. Зараз шолом доступний тільки розробникам, а його комерційного релізу варто чекати лише до […]