"1"

На виставці технологій CES 2017 компанія TP-Link представила лінію нових продуктів: маршрутизатори Deco, швидкісний роутер AC2300 з технологією MU-MIMO і підсилювач сигналу RE650.

Wi-Fi-роутери Deco M5 і M5 Plus

"2"

Серія Deco – це нова лінійка просунутих домашніх роутерів. За словами представників компанії TP-Link, їх роутер Deco M5 дає стабільну роботу бездротової мережі в будь-якій кімнаті, а його поліпшена версія Deco M5 Plus крім стандартного забезпечення Wi-Fi-сигналу, має в наявності Powerline-адаптер. Він підтримує однаково стабільне з’єднання у всіх приміщеннях зони покриття для будь-якого типу підключеного пристрою.

Wi-Fi-роутер AC2300

"3"

Завдяки підтримці технології Wave 2 Wi-Fi (включає в себе технологію MU-MIMO), з AC2300 користувач може дивитися відео в форматі 4K. Суть технології в тому, що з її допомогою кілька пристроїв обмінюються даними з роутером одночасно. Це збільшує пропускну здатність каналу, а також їх кількість. Крім цього, роутер AC2300 обмінюється інформацією з великою кількістю підключених пристроїв, і вибирає для кожного оптимальний діапазон зв’язку. Маршрутизатор вміє встановлювати пріоритет для ігор, фільмів і будь-якого іншого контенту, а також вивільняє потрібний діапазон, для гаджетів, які власник використовує частіше за інші.

Підсилювач RE650

"4"

Завдання підсилювача сигналу забезпечити Wi-Fi-мережею будь-яку точку квартири, будинку або іншого приміщення, де він використовується. RE650 робить те ж саме, і за заявою творців, працює з будь-яким типом маршрутизаторів, точками доступу або модемами.

Перед нами нова лінія стандартних, але якісних продуктів компанії TP-Link. Подібних товарів на ринку повно, а представлені вище товари нічим не кращі і не гірші за своїх конкурентів. Так, наприклад, компанія Linksys на CES 2017 представила «першу в світі домашню систему Wi-Fi».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Компанія Atlantis хоче розвивати в Шотландії приливну енергетику

Компанія Atlantis Resources Ltd, яка будує в Шотландії генератор приливної енергетики (проект «MeyGen»), претендує на отримання додаткового фінансування. Розробник планує отримати державний контракт в розмірі 290 млн фунтів ($ 363 млн). Конкурс на здобуття гранту на будівництво енергетичної турбіни стартував 3 квітня, переможці будуть оголошені з червня по вересень. Якщо Atlantis доб’ється успіху, це буде […]

В асортименті Biostar з’явилася перша ігрова миша

Компанія Biostar представила свою першу ігрову мишу: модель, що одержала позначення AM2, відноситься до початкового рівня. Новинка має симетричний дизайн, завдяки чому підходить для використання правою і лівою рукою. Застосовані перемикачі Huano, розраховані на 10 млн натиснень. Для підключення до комп’ютера служить інтерфейс USB; довжина кабелю дорівнює 1,8 метра. У миші задіяний сенсор AVAGO 5050. […]

OLED-дисплей дістанеться не всім iPhone 8

Багато інсайдерів і аналітиків стверджують, що в найближчі роки Apple буде встановлювати в свої смартфони дисплеї, виконані за технологією OLED. Більшість експертів сходиться на тому, що перехід відбудеться в 2018 році. Але є й інші прогнози. Зокрема, аналітик Хенді Сузанто посилається на власні джерела, які стверджують, що перший iPhone з OLED-дисплеєм з’явиться вже в наступному, […]