"1"

На виставці технологій CES 2017 компанія TP-Link представила лінію нових продуктів: маршрутизатори Deco, швидкісний роутер AC2300 з технологією MU-MIMO і підсилювач сигналу RE650.

Wi-Fi-роутери Deco M5 і M5 Plus

"2"

Серія Deco – це нова лінійка просунутих домашніх роутерів. За словами представників компанії TP-Link, їх роутер Deco M5 дає стабільну роботу бездротової мережі в будь-якій кімнаті, а його поліпшена версія Deco M5 Plus крім стандартного забезпечення Wi-Fi-сигналу, має в наявності Powerline-адаптер. Він підтримує однаково стабільне з’єднання у всіх приміщеннях зони покриття для будь-якого типу підключеного пристрою.

Wi-Fi-роутер AC2300

"3"

Завдяки підтримці технології Wave 2 Wi-Fi (включає в себе технологію MU-MIMO), з AC2300 користувач може дивитися відео в форматі 4K. Суть технології в тому, що з її допомогою кілька пристроїв обмінюються даними з роутером одночасно. Це збільшує пропускну здатність каналу, а також їх кількість. Крім цього, роутер AC2300 обмінюється інформацією з великою кількістю підключених пристроїв, і вибирає для кожного оптимальний діапазон зв’язку. Маршрутизатор вміє встановлювати пріоритет для ігор, фільмів і будь-якого іншого контенту, а також вивільняє потрібний діапазон, для гаджетів, які власник використовує частіше за інші.

Підсилювач RE650

"4"

Завдання підсилювача сигналу забезпечити Wi-Fi-мережею будь-яку точку квартири, будинку або іншого приміщення, де він використовується. RE650 робить те ж саме, і за заявою творців, працює з будь-яким типом маршрутизаторів, точками доступу або модемами.

Перед нами нова лінія стандартних, але якісних продуктів компанії TP-Link. Подібних товарів на ринку повно, а представлені вище товари нічим не кращі і не гірші за своїх конкурентів. Так, наприклад, компанія Linksys на CES 2017 представила «першу в світі домашню систему Wi-Fi».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Кому взагалі потрібен Game Center?

Зрозуміло, що у компанії Apple бувають невдачі, і вона не любить про них відкрито говорити, приховуючи їх за своїми досягненнями. Ми не знаємо, скільки Apple Watch було продано, а коли ми дивимося на кількість проданих Ipad, нам зовсім невідомо, яку модель купувалась найактивніше, а яка  – залишилася незатребуваною. Однак у своєму Twitter аналітик Цирк Берджесс показав, що […]

iPhone 7 отримає покращений Taptic Engine

Спеціальний вібромотор, який використовується в Apple Watch і iPhone 6s для забезпечення реалістичних тактильних відчуттів, отримає оновлення в iPhone 7. Це дозволить Taptic Engine створювати складніші вібрації при використанні функції 3D Touch на смартфоні. Інформація про такий апгрейд комплектуючих надійшла від найбільшої фінансово-економічної газети Японії – Nikkei. Чутливий до сили натискання дисплей став одним з головних нововведень […]

Раптово. Apple випустила iOS 10.2 beta 5 для розробників

Не минуло й трьох днів, як Apple випустила п’яту бета-версію iOS 10.2 для розробників. Купертінівці порушили традицію і випустили тестову прошивку не в понеділок або вівторок, а в п’ятницю. Різкий випуск оновлення може бути пов’язаний з виправленням критичних помилок і закриттям дірок. Цілком ймовірно, що в найближчі дні Apple випустить фінальну версію апдейту. Як завжди, […]