"1"

На виставці технологій CES 2017 компанія TP-Link представила лінію нових продуктів: маршрутизатори Deco, швидкісний роутер AC2300 з технологією MU-MIMO і підсилювач сигналу RE650.

Wi-Fi-роутери Deco M5 і M5 Plus

"2"

Серія Deco – це нова лінійка просунутих домашніх роутерів. За словами представників компанії TP-Link, їх роутер Deco M5 дає стабільну роботу бездротової мережі в будь-якій кімнаті, а його поліпшена версія Deco M5 Plus крім стандартного забезпечення Wi-Fi-сигналу, має в наявності Powerline-адаптер. Він підтримує однаково стабільне з’єднання у всіх приміщеннях зони покриття для будь-якого типу підключеного пристрою.

Wi-Fi-роутер AC2300

"3"

Завдяки підтримці технології Wave 2 Wi-Fi (включає в себе технологію MU-MIMO), з AC2300 користувач може дивитися відео в форматі 4K. Суть технології в тому, що з її допомогою кілька пристроїв обмінюються даними з роутером одночасно. Це збільшує пропускну здатність каналу, а також їх кількість. Крім цього, роутер AC2300 обмінюється інформацією з великою кількістю підключених пристроїв, і вибирає для кожного оптимальний діапазон зв’язку. Маршрутизатор вміє встановлювати пріоритет для ігор, фільмів і будь-якого іншого контенту, а також вивільняє потрібний діапазон, для гаджетів, які власник використовує частіше за інші.

Підсилювач RE650

"4"

Завдання підсилювача сигналу забезпечити Wi-Fi-мережею будь-яку точку квартири, будинку або іншого приміщення, де він використовується. RE650 робить те ж саме, і за заявою творців, працює з будь-яким типом маршрутизаторів, точками доступу або модемами.

Перед нами нова лінія стандартних, але якісних продуктів компанії TP-Link. Подібних товарів на ринку повно, а представлені вище товари нічим не кращі і не гірші за своїх конкурентів. Так, наприклад, компанія Linksys на CES 2017 представила «першу в світі домашню систему Wi-Fi».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як запустити відтворення музики зі Spotlight

Пошук Spotlight в OS X – досить потужний інструмент, що дозволяє, крім власне пошуку, виконувати і чимало інших дій. Про одну з таких можливостей ми і поговоримо. Чи відомо вам, що з пошуку Spotlight можна запускати відтворення музичного треку, без необхідності відкривати iTunes? Так, така можливість у Spotlight є, і реалізується в такий спосіб. Крок […]

Вийшли macOS 10.12 Sierra beta 7 для розробників і публічна beta 6

Продовжуючи тестування своїх операційних систем, Apple синхронно випускає сьому бета-версію macOS Sierra для розробників і beta 6 для учасників публічного бета-тестування. У числі основних нововведень всієї системи слід зазначити функцію автоматичного розблокування Mac за допомогою смарт-годинника Apple Watch, появу голосового асистента Siri, а також інтеграцію платіжного сервісу Apple Pay в браузер Safari. Крім того, в […]

Хакери можуть красти дані користувачів Mac через уразливість ESET

Дослідники команди безпеки Google Джейсон Геффнер і Жан Бі знайшли пролом в безпеці антивіруса ESET. Вона дозволяє виконати шкідливий код під root-правами. Уразливі версії ESET Endpoint Antivirus 6 статично пов’язані із застарілою бібліотекою синтаксичного аналізу XML і не проводять належним чином аутентифікацію сервера, тим самим дозволяючи віддаленому неавторизованому атакуючому виконати код з привілеями ядра. Тим […]