Apple досягла домовленості з асоціацією емітентів банківських карт China Union Pay, що робить можливим запуск в Китаї платіжного сервісу компанії. Про це говориться в повідомленні каліфорнійського гіганта.

Apple активно просуває вихід своєї системи мобільних платежів на китайський ринок, масштаби якого оцінюються в 1 трільйон доларів США. Велика кількість користувачів смартфонів iPhone в Піднебесній робить його потенційно величезним джерелом доходів. Однак всі попередні спроби Apple домовитись про запуск Apple Pay на території Китаю були невдалими через відсутність підтримки зі сторони Union Pay.  

Без співпраці з Union Pay робота Apple Pay в Китаї практично неможлива. Адже цей контрольований державою консорціум має монополію на всі випущені та використовувані в країні платіжні карти в юанях. Однак, судячи зі всього, Apple все-таки вдалося домовитись, оскільки компанія оголосила про співпрацю з Union Pay та запуск платіжного сервісу Apple Pay на початку 2016 року.

Cтарший віце-президент «яблучної» компанії, Еді К’ю зазначив: «Китай є надзвичайно важливим ринком для Apple. Завдяки China UnionPay та підтримці 15 провідних банків країни у користувачів скоро з’явиться зручний та безпечний спосіб здійснювати платежі».

На даний момент платіжна система Apple Pay вже працює на території таких держав, як США, Великобританія, Канада та Австралія. Головним конкурентом Apple Pay в Китаї стане платіжна система Alipay.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft запустить конкурента Apple Pay для пристроїв на Windows 10

Керівництво Microsoft планує диверсифікувати напрямок діяльності за рахунок розробки та впровадження власної платіжної системи, яка повинна скласти конкуренцію аналогічним продуктам від Apple і Google. Своє рішення представники бренду мотивують перспективністю подібного спрямування, так як онлайн-платежі вже кілька років демонструють впевнені темпи зростання. Мобільні платіжні сервіси дійсно стають все популярнішими. Apple Pay, Samsung Pay, Android Pay […]

У macOS Sierra теж знайшли темний режим інтерфейсу

У коді нової настільної операційної системи macOS Sierra, як і в iOS 10, теж знайдений темний режим. Темну тему оформлення інтерфейсу виявив в macOS Sierra бразильський розробник Гуілермо Рамбо. Чесно кажучи, так званий Dark mode присутній в «яблучних» настільних ОС, починаючи з OS X Yosemite, однак при його включенні темними виявляються лише верхній системний рядок, меню, […]

Штучний інтелект від Google придумав секретну мову

У вересні Google анонсувала запуск системи Neural Machine Translation. Вона може самонавчатися, що робить переклад більш природним. Після цього творці NMT задумалися над наступним питанням: якщо навчити систему перекладати з англійської на корейську та назад, а також з англійської на японську і назад, то чи можна перекласти з корейської на японську без використання англійської, як сполучної […]