Apple досягла домовленості з асоціацією емітентів банківських карт China Union Pay, що робить можливим запуск в Китаї платіжного сервісу компанії. Про це говориться в повідомленні каліфорнійського гіганта.

Apple активно просуває вихід своєї системи мобільних платежів на китайський ринок, масштаби якого оцінюються в 1 трільйон доларів США. Велика кількість користувачів смартфонів iPhone в Піднебесній робить його потенційно величезним джерелом доходів. Однак всі попередні спроби Apple домовитись про запуск Apple Pay на території Китаю були невдалими через відсутність підтримки зі сторони Union Pay.  

Без співпраці з Union Pay робота Apple Pay в Китаї практично неможлива. Адже цей контрольований державою консорціум має монополію на всі випущені та використовувані в країні платіжні карти в юанях. Однак, судячи зі всього, Apple все-таки вдалося домовитись, оскільки компанія оголосила про співпрацю з Union Pay та запуск платіжного сервісу Apple Pay на початку 2016 року.

Cтарший віце-президент «яблучної» компанії, Еді К’ю зазначив: «Китай є надзвичайно важливим ринком для Apple. Завдяки China UnionPay та підтримці 15 провідних банків країни у користувачів скоро з’явиться зручний та безпечний спосіб здійснювати платежі».

На даний момент платіжна система Apple Pay вже працює на території таких держав, як США, Великобританія, Канада та Австралія. Головним конкурентом Apple Pay в Китаї стане платіжна система Alipay.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Менеджер CS:GO-складу клубу HellRaisers Олександр Немеш – спікер eSPORTconf Ukraine

22 лютого на eSPORTconf Ukraine 2017 у Києві виступить менеджер CS:GO-складу кіберспортивного клубу HellRaisers Олександр Немеш. Спікер працює в галузі e-Sports понад півтора року, близько року обіймає посаду керуючого кіберспортивної команди. Тема доповіді: «Аналіз світового кіберспортивного ринку на прикладі дисципліни CS:GO. Місце України на світовому ринку, динаміка та перспективи. Переваги інвестування в e-Sports». eSports-организацію HellRaisers […]

Працювати на Apple може бути по-справжньому небезпечно

Пов'язати своє життя з компанією, продукція якої затьмарює розум мільйонів, напевно хотіли б багато. Інтригуюча аура і відчуття причетності до створення чогось воістину величного рухає прихильниками бренду з усього світу, які прагнуть потрапити навіть на прості початкові посади. Мабуть, вони не знають, що позитивних моментів в роботі на найдорожчу корпорацію світу може виявитися значно менше. […]

iPhone SE залишається в дефіциті через два місяці після початку продажів

Про те, що iPhone 6s продається трохи гірше iPhone 6, але краще iPhone 5s, керівництво Apple в дуже розмитих формулюваннях раніше пояснило. Але як себе почуває представлений в березні iPhone SE, який увібрав в себе найкраще від iPhone 5s, iPhone 6 і iPhone 6s? Якщо вірити термінам доставки в Apple Store, вельми непогано. У всякому разі, […]