Apple досягла домовленості з асоціацією емітентів банківських карт China Union Pay, що робить можливим запуск в Китаї платіжного сервісу компанії. Про це говориться в повідомленні каліфорнійського гіганта.

Apple активно просуває вихід своєї системи мобільних платежів на китайський ринок, масштаби якого оцінюються в 1 трільйон доларів США. Велика кількість користувачів смартфонів iPhone в Піднебесній робить його потенційно величезним джерелом доходів. Однак всі попередні спроби Apple домовитись про запуск Apple Pay на території Китаю були невдалими через відсутність підтримки зі сторони Union Pay.  

Без співпраці з Union Pay робота Apple Pay в Китаї практично неможлива. Адже цей контрольований державою консорціум має монополію на всі випущені та використовувані в країні платіжні карти в юанях. Однак, судячи зі всього, Apple все-таки вдалося домовитись, оскільки компанія оголосила про співпрацю з Union Pay та запуск платіжного сервісу Apple Pay на початку 2016 року.

Cтарший віце-президент «яблучної» компанії, Еді К’ю зазначив: «Китай є надзвичайно важливим ринком для Apple. Завдяки China UnionPay та підтримці 15 провідних банків країни у користувачів скоро з’явиться зручний та безпечний спосіб здійснювати платежі».

На даний момент платіжна система Apple Pay вже працює на території таких держав, як США, Великобританія, Канада та Австралія. Головним конкурентом Apple Pay в Китаї стане платіжна система Alipay.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як Facebook поглинає інтернет

Неможливо ігнорувати те, що відбувається в інтернеті в останній рік. Створюється враження, що Всесвітня павутина перетворилася в один суцільний Facebook. Можливо, деякі подібні метаморфози здаються природними, проте мова йде про дуже тривожне явище. На сьогоднішній день налічується понад півтора мільярди активних користувачів Facebook (такими вважаються ті, хто використовують соціальну мережу, як мінімум, один раз на місяць). Додайте […]

Консоль Nintendo Switch вперше показали «вживу»

Японська компанія Nintendo стоїть на порозі дуже важливого для неї періоду: початку життєвого циклу нової консолі Nintendo Switch, яка повинна раз і назавжди змінити уявлення людей про домашні ігрові приставки. В Мережі вже давно з’явилася інформація про офіційний анонс цього пристрою, а тепер прийшла пора побачити консоль в реальності, а не в рекламному ролику, де акторам видавалися […]

Apple будує дослідний центр в Японії

Кілька місяців тому глава Apple Тім Кук відправився з офіційним візитом до Ізраїлю, де зустрічався з чиновниками, а також був присутній на відкритті третього за рахунком дослідницького центру в країні. Не так давно з'явилася інформація, що Apple працює над відкриттям чергового такого об'єкта. Прем'єр-міністр Японії офіційно заявив, що компанія Apple планує відкрити в Йокогамі один […]