Apple позбулася стандартного 3,5-мм роз’єму в своїх нових смартфонах, але пом’якшила перехід, поклавши в коробку Lightning-моделі EarPods і перехідник для традиційного аудіороз’єму. Для тих, кому перехідний період не потрібен, запропоновані фірмові бездротові навушники AirPods.

"1"

З бездротовою гарнітурою у Apple все не склалося із самого початку. Після помпезного анонсу разом з iPhone 7 реліз гарнітури кілька разів переносили. В результаті продаж гаджету почався, але його затьмарили скарги користувачів на аномальну розрядку акумулятора. У одних користувачів стрімко розряджаються навушники, у інших – комплектний зарядний чохол.

За заявою виробника, чохол-акумулятор для AirPods може забезпечити навушникам більше 24 годин автономної роботи. При цьому користувачі помітили, що футляр самостійно розряджається навіть коли AirPods повністю заряджені, а активність з ними зведена до мінімуму. Приміром, за ніч рівень заряду може знизитися зі 100% до 20-30%.

Тимчасове вирішення проблеми запропонували користувачі на сайті технічної підтримки Apple. Усунути її можна скиданням підключення навушників до всіх пристроїв. Для цього необхідно натиснути на кнопку на зарядному чохлі і потримати її 15 секунд. Після цього слід повторно налаштувати з’єднання з усіма аксесуарами.

Варто зазначити, що цей спосіб допомагає не всім користувачам. А іноді проблема знову повертається. У цьому випадку варто дочекатися оновлення прошивки від Apple, або обміняти пристрій за гарантією. На жаль, для багатьох останній варіант ускладнюється відсутністю поблизу магазинів компанії. При цьому в багатьох торговельних точках Apple закінчилися запаси AirPods.

Нагадаємо, що нещодавно навушники випробували пральною машиною. Дивіться цікаве відео про це за наступним посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Xiaomi випускає масштабне оновлення MIUI

Компанія Xiaomi оголосила про оновлення фірмової прошивки MIUI до версії 8.2. В першу “хвилю” потрапило відразу 24 пристрої, що робить даний реліз наймасштабнішим за всю історію MIUI. Серед підтримуваних девайсів – Mi2, Mi2S, Mi3, Mi3 (версія для Unicom), Mi4, Mi Note, Redmi Note і багато інших. Крім цього, MIUI 8.2 буде доступна і для міжнародних […]

Для гопників створили мову програмування

Розробники мови програмування Yopta вирішили дати гопникам можливість піднятися в очах суспільства і навчитися програмувати. Ідея створення «чіткої» мови програмування прийшла в голову Семену Гозману під час навчання в Коледжі інформаційних технологій – «чітких пацанів» було надто багато. YoptaScript спрямований на допомогу людям, які так і не змогли подолати ні однієї мови програмування. Сайт проекту […]

eSPORTconf Ukraine 2017 – первая бизнес-конференция по вопросам киберспорта в Украине

22 февраля 2017 года международная ивент-компания «Смайл-Экспо» проведет отраслевое киберспортивное событие в Киеве – eSPORTconf Ukraine 2017. Киберспорт – молодая инвестиционная ниша для украинского рынка. Именно в 2017 году ожидается очередной финансовый подъем киберспортивных организаций в стране. Как не упустить возможность присоединиться к перспективной отрасли бизнеса? Чтобы ответить на этот вопрос, изучив текущее состояние рынка […]