Apple позбулася стандартного 3,5-мм роз’єму в своїх нових смартфонах, але пом’якшила перехід, поклавши в коробку Lightning-моделі EarPods і перехідник для традиційного аудіороз’єму. Для тих, кому перехідний період не потрібен, запропоновані фірмові бездротові навушники AirPods.

"1"

З бездротовою гарнітурою у Apple все не склалося із самого початку. Після помпезного анонсу разом з iPhone 7 реліз гарнітури кілька разів переносили. В результаті продаж гаджету почався, але його затьмарили скарги користувачів на аномальну розрядку акумулятора. У одних користувачів стрімко розряджаються навушники, у інших – комплектний зарядний чохол.

За заявою виробника, чохол-акумулятор для AirPods може забезпечити навушникам більше 24 годин автономної роботи. При цьому користувачі помітили, що футляр самостійно розряджається навіть коли AirPods повністю заряджені, а активність з ними зведена до мінімуму. Приміром, за ніч рівень заряду може знизитися зі 100% до 20-30%.

Тимчасове вирішення проблеми запропонували користувачі на сайті технічної підтримки Apple. Усунути її можна скиданням підключення навушників до всіх пристроїв. Для цього необхідно натиснути на кнопку на зарядному чохлі і потримати її 15 секунд. Після цього слід повторно налаштувати з’єднання з усіма аксесуарами.

Варто зазначити, що цей спосіб допомагає не всім користувачам. А іноді проблема знову повертається. У цьому випадку варто дочекатися оновлення прошивки від Apple, або обміняти пристрій за гарантією. На жаль, для багатьох останній варіант ускладнюється відсутністю поблизу магазинів компанії. При цьому в багатьох торговельних точках Apple закінчилися запаси AirPods.

Нагадаємо, що нещодавно навушники випробували пральною машиною. Дивіться цікаве відео про це за наступним посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Група Shadow Brokers зневірилася продати експлоїти АНБ і опублікувала частину безкоштовно

Схоже, в історії угрупування The Shadow Brokers, яке влітку минулого року зуміло викрасти хакерські інструменти американських спецслужб, поставлено крапку. Нагадаємо, що востаннє хакери виходили на зв’язок в кінці листопаду 2016 року. Тоді угрупування повідомило, що аукціон з продажу експлойтів АНБ, оголошений раніше, скасовується. Замість цього The Shadow Brokers запропонували свого роду краудфандінг: хакери пообіцяли оприлюднити експлоїти […]

Вийшли нові публічні бета-версії iOS 10 і macOS Sierra

Вчора Apple випустила другі публічні бета-версії своїх нових операційних систем – мобільної iOS 10 і настільної macOS 10.12 Sierra. Нові публічні бета-версії мають такі ж номери збірок, як і треті тестові збірки iOS 10 і macOS Sierra для розробників. Нові тестові збірки iOS 10 і macOS Sierra доступні для завантаження всім учасникам програми публічного бета-тестування Apple. iOS […]

Топ-менеджер Apple, що захищав права меншин, перейшов на роботу в Twitter

Джефрі Сіміноф, який раніше займав посаду топ-менеджера в «яблучній» компанії та був відповідальним за створення однакових можливостей для працівників компанії, нещодавно заявив про свій перехід до компанії Twitter. Там він займе таку ж саму посаду. Під час своєї роботи в компанії Apple Джефрі Сіміноф приділяв багато уваги роботі, яка б допомогла людям нетрадиційної сексуальної орієнтації […]