У 2017 році експерти прогнозують появу на ринку інноваційних технічних розробок. Серед них – бездротова зарядка Apple, яка увійшла до списку найбільш очікуваних гаджетів року за версією Metronews.

"1"

За наявними даними, Apple спільно з компаніями-партнерами з США і Азії працює над принципово новою технологією бездротової зарядки. Поширена сьогодні технологія, що застосовується, зокрема, в смартфонах Samsung, Microsoft та інших виробників, дозволяє заряджати гаджети лише на відстані, що не перевищує кілька сантиметрів від спеціальної зарядної панелі – в іншому випадку втрати енергії при передачі надто великі.

В Apple вирішили позбутися цього обмеження. Каліфорнійська компанія представить систему, яка передбачає зарядку пристроїв на великій відстані. Її офіційна презентація очікується восени разом з новим смартфоном iPhone 8.

"2"

На те, що Apple веде розробки в цьому напрямку, вказує кілька моментів. Крім патентів компанії на технологію в грудні минулого року повідомлялося, що один з постачальників «яблучної» компанії Dialog Semiconductor інвестував $10 млн у Energous – компанію, що розробляє систему бездротової зарядки дальньої дії. Партнер виробника iPhone отримає право використовувати технологію, що дозволяє заряджати мобільні пристрої по повітрю на відстані до 5 метрів від зарядного пристрою.

У числі інших розробок 2017 року, які не залишать користувачів байдужими, називають «розумні» лінзи. Над ними зараз працюють Google і Samsung. За планами творців, ці пристосування зможуть замінити собою окуляри, фітнес-трекер, годинник, фотоапарат і сканер. Наприклад, щоб зробити знімок, власнику лінз потрібно лише моргнути оком. Також вони будуть забезпечені виходом в Мережу. Перші лінзи повинні з’явитися в 2017 році, але пік їх популярності, як припускають експерти, припаде на 2018-2019 роки.

Також в новому році чекають на появу навушників-перекладачів від компанії Waverly Labs і смартфону з прозорим екраном від китайської Vivo.

Нагадаємо також, що компанія Apple запатентувала стіл з вбудованою бездротовою зарядкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple працює над поліпшенням батарей для iOS-гаджетів

З початку березня компанія Apple шукає співробітників для посилення підрозділу з виробництва батарей для своїх iOS-пристроїв. Вакансії відкриті на офіційному сайті компанії з пошуку співробітників. В даний момент відкриті вакансії на три посади: software, power analytics і power systems engineer. Перед кожним з цих фахівців буде стояти непросте завдання – бути готовим до роботи з […]

У Apple впали сервери Нотаток і Пошти

Проблеми неминучі. Якщо з якої-небудь причини ви не можете перевірити вашу поштову скриньку, розміщену в доменній зоні icloud.com або відчуваєте проблеми зі збереженням нотаток, не поспішайте бити тривогу. З вашими даними все гаразд, просто на стороні серверного обладнання Apple відбулися збої. На офіційній сторінці Стани серверів відображається поточний стан всіх сервісів компанії. При спробі синхронізувати […]

За что можно ненанавидеть Windows Phone

Среди пользователей смартфонов часто встречаются фанатики, обожающие какого-то одного производителя или одну операционную систему. Они будут всю жизнь покупать смартфоны с 4 дюймами по диагонали, полностью игнорируя другие фаблеты конкурентов. И после покупки очередного чудо-девайса, все сколько-нибудь значимые форумы узнают, о  том, насколько это круто, что им можно пользоваться одной рукой во время вождения транспорта […]