Власники старих смартфонів, що використовують додаток WhatsApp для зв’язку і відправки повідомлень, отримали до Нового року неприємний сюрприз від Facebook.

"WhatsApp припиняє підтримку мільйонів старих апаратів"

Нагадаємо: ще на початку грудня WhatsApp повідомила, що в січні припинить підтримку ряду старих мобільних ОС, так що власникам таких апаратів доведеться або зробити собі різдвяний подарунок у вигляді нового смартфону, або забути про цей популярний месенджер. Втім, є надія, що можна буде скористатися варіантом веб-версії WhatsApp (поки для його роботи необхідна наявність мобільного додатка).

Компанія пояснила рішення тим, що застарілі програмні платформи більше не дозволяють впроваджувати нові функції і нормальним чином розвивати додаток. WhatsApp зробила анонс майже відразу після 7-річного ювілею платформи для обміну повідомленнями, що вийшла в 2009 році. Програма, якою сьогодні користується понад мільярд людей, з’явилася незабаром після запуску магазину додатків Apple App Store, коли 70% ринку операційних систем належали ще відійшовшим в минуле Blackberry і Nokia.

Але сьогодні на ринку смартфонів домінують Google і Apple (Microsoft, схоже, так і не зможе стати третьою великою силою і зараз остаточно здає позиції). WhatsApp пише:

«Вдивляючись в наші майбутні 7 років, ми хочемо сконцентрувати свої зусилля на мобільних платформах, якими користується переважна більшість людей».

Найближчим часом WhatsApp припинить підтримку наступних платформ:

  • Android 2.1, Android 2.2,
  • Windows Phone 7
  • iPhone 3GS iOS 6.

Але при цьому WhatsApp продовжить підтримувати операційні системи BlackBerry, BlackBerry 10, Nokia S40, Nokia Symbian S60 до 30 червня 2017 року. Після цієї дати підтримка цих платформ припиниться.

Нагадаємо також про появу функції редагування надісланих повідомлень у WhatsApp.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Труды Apple над Continuity в Mac

Анонс Continuity в iOS 8 и OS X Yosemite стал довольно важным, ведь отныне пользователи Mac и iPhone смогут получить функциональную экосистему, с регулярными дополнениями. Однако как говориться, в каждой бочке меда есть ложка дегтя. В данном случае такой ложкой стало отсутствие у большей части маках поддержки стандарта Bluetooth LE, которую требует Continuity. В связи […]

Грег Джосвиак рассказал о причинах провала iOS 8.0.1

Скандально известное обновление iOS 8.0.1, потерпевшее крах в прошлом месяце, наконец, получило свое объяснение. Re/code опубликовал в Сети полную версию интервью с Грегом Джосвиаком – вице-президентом Apple по маркетингу iPhone и iOS. Встреча получилась весьма интересной.   В ходе интервью Грег рассказал, что ошибка обновления была связана не с внутренним багом операционной системы – такового […]

Apple готує Moscone West до WWDC 2016

Чекати залишилося недовго – вже завтра стартує WWDC. Позавчора компанія почала підготовку до WWDC. Apple зайнялася облаштуванням Moscone West в Сан-Франциско, де у вівторок вже відбудеться захід. Перший день пройде в Bill Graham Civic Auditorium. Робітники вже щосили займаються декоруванням виставкового комплексу. В Інтернеті з'являється все більше фотографій будівлі, так що ми теж можемо спостерігати […]