Власники старих смартфонів, що використовують додаток WhatsApp для зв’язку і відправки повідомлень, отримали до Нового року неприємний сюрприз від Facebook.

"WhatsApp припиняє підтримку мільйонів старих апаратів"

Нагадаємо: ще на початку грудня WhatsApp повідомила, що в січні припинить підтримку ряду старих мобільних ОС, так що власникам таких апаратів доведеться або зробити собі різдвяний подарунок у вигляді нового смартфону, або забути про цей популярний месенджер. Втім, є надія, що можна буде скористатися варіантом веб-версії WhatsApp (поки для його роботи необхідна наявність мобільного додатка).

Компанія пояснила рішення тим, що застарілі програмні платформи більше не дозволяють впроваджувати нові функції і нормальним чином розвивати додаток. WhatsApp зробила анонс майже відразу після 7-річного ювілею платформи для обміну повідомленнями, що вийшла в 2009 році. Програма, якою сьогодні користується понад мільярд людей, з’явилася незабаром після запуску магазину додатків Apple App Store, коли 70% ринку операційних систем належали ще відійшовшим в минуле Blackberry і Nokia.

Але сьогодні на ринку смартфонів домінують Google і Apple (Microsoft, схоже, так і не зможе стати третьою великою силою і зараз остаточно здає позиції). WhatsApp пише:

«Вдивляючись в наші майбутні 7 років, ми хочемо сконцентрувати свої зусилля на мобільних платформах, якими користується переважна більшість людей».

Найближчим часом WhatsApp припинить підтримку наступних платформ:

  • Android 2.1, Android 2.2,
  • Windows Phone 7
  • iPhone 3GS iOS 6.

Але при цьому WhatsApp продовжить підтримувати операційні системи BlackBerry, BlackBerry 10, Nokia S40, Nokia Symbian S60 до 30 червня 2017 року. Після цієї дати підтримка цих платформ припиниться.

Нагадаємо також про появу функції редагування надісланих повідомлень у WhatsApp.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Штучний інтелект від Google придумав секретну мову

У вересні Google анонсувала запуск системи Neural Machine Translation. Вона може самонавчатися, що робить переклад більш природним. Після цього творці NMT задумалися над наступним питанням: якщо навчити систему перекладати з англійської на корейську та назад, а також з англійської на японську і назад, то чи можна перекласти з корейської на японську без використання англійської, як сполучної […]

Нові iPhone вже на сайті Apple … Були

Хтось проговорився за добу до презентації. Всі ми з нетерпінням чекаємо на презентацію iPhone 7, яка відбудеться менш ніж через 24 години. Зрозуміло, у вигляді основного блюда нас чекає новенький смартфон від Apple і на закуску ще кілька гаджетів або аксесуарів. Розробники офіційного сайту вже тестують оновлені сторінки з описом пристроїв і їх специфікаціями. Одна […]

iPhone 6 отправляется с задержкой

Презентация Apple новых смартфонов вызывала огромный ажиотаж со стороны покупателей, оформивших рекордное количество предварительных заказов на гаджеты (по заявлению официальных лиц, объем предзаказов стал рекордным за все время выпуска смартфонов). Это привело к определенной накладке с отправкой iPhone 6 plus, ожидать которые придется, по информации агентства Reuters, 3-4 недели. Вместе с этим американские мобильные операторы […]