У своєму прагненні змінити світ та залишити після себе значимий слід, геніальний підприємець Стів Джобс часто поводив себе вкрай егоцентрично та дуже нагло, отримавши славу людини з тяжким характером. Втім, вдова Стіва, Лорен Пауел, явно б не погодилась з цим твердженням, а от глава Tesla, Ілон Маск, дозволив собі назвати засновника Apple людиною з недоліками.

У нещодавньому інтерв’ю, яке генеральний директор Tesla Motors дав виданню GQ, він згадав про свою єдину зустріч зі Стівом Джобсом. Цікаво, що два генія сучасності, отримавши можливість поспілкуватися, так і не знайшли спільної мови.

«Я пам’ятаю момент нашої зустрічі зі Стівом. Все, що я можу сказати – Стів поводить себе дуже грубо. Причому такої ж думки притримуються майже всі, з ким він коли-небудь зустрічався. Стів не мав культури спілкування, постійно переривав співбесідника та не давав можливості завершити думку до кінця» – відзначив Маск.

Однак, незважаючи на обурливу поведінку Джобса, Ілон не вважав за потрібне сприймати його слова близько до серця. Це прямо підтверджують численні заяви Маска про вдячність Стіву.  

«До Стіва мене привела Лері Пейдж на одній із вечірок, роз’яснивши, що Стів напевно не знає, хто я. При нашій зустрічі Стів ставився до мене зневажливо, перебивав мене, коли я намагався говорити про свою компанію, і постійно розповідав про Apple. Однак, розповідав він про цікаві речі, які могли б змінити світ. Я вважаю Стіва людиною неординарною та талановитою» – додав глава Tesla Motors.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Bump и Flock…. Прощай навсегда!

   Несколько месяцев назад компания Google купила стартап Bump Technologies. Теперь же стало известно, что команда разработчиков намерена полностью сосредоточиться на новом проекте и прекращает поддержку своих прежних приложений Bump и Flock.    При помощи приложения Bump пользователи могли обмениваться контактами, фотографиями, видеороликами и файлами, просто слегка ударившись руками, в которых удерживаются смартфоны. Flock анализирует […]

Apple працює з LG над 3D-камерою нового покоління для iPhone 8

Apple спільно з компанією LG веде розробку нового покоління 3D-камер для мобільних пристроїв з iOS. Про це в четвер повідомило видання The Korea Economic Daily з посиланням на інформовані джерела. Відзначається, що фахівці компаній розробляють модуль камери, що підтримує 3D-зйомку. Подвійна камера LG Innotek з великою ймовірністю буде використана в нових продуктах Apple. За попередніми […]

Новый iPhone официально приедет в Россию 26 сентября

Представители крупнейших сотовых операторов и сети салонов Связной объявили, что первые официальные продажи новых iPhone 6 начнутся 26 сентября, а предварительный заказ станет доступен уже 19 сентября (первые сообщения с предложениями о продаже шестых версий яблочного смартфона уже появились в сети). Предварительная стоимость гаджетов составит 890 – 1300 долларов в зависимости от модели и объема […]