У своєму прагненні змінити світ та залишити після себе значимий слід, геніальний підприємець Стів Джобс часто поводив себе вкрай егоцентрично та дуже нагло, отримавши славу людини з тяжким характером. Втім, вдова Стіва, Лорен Пауел, явно б не погодилась з цим твердженням, а от глава Tesla, Ілон Маск, дозволив собі назвати засновника Apple людиною з недоліками.

У нещодавньому інтерв’ю, яке генеральний директор Tesla Motors дав виданню GQ, він згадав про свою єдину зустріч зі Стівом Джобсом. Цікаво, що два генія сучасності, отримавши можливість поспілкуватися, так і не знайшли спільної мови.

«Я пам’ятаю момент нашої зустрічі зі Стівом. Все, що я можу сказати – Стів поводить себе дуже грубо. Причому такої ж думки притримуються майже всі, з ким він коли-небудь зустрічався. Стів не мав культури спілкування, постійно переривав співбесідника та не давав можливості завершити думку до кінця» – відзначив Маск.

Однак, незважаючи на обурливу поведінку Джобса, Ілон не вважав за потрібне сприймати його слова близько до серця. Це прямо підтверджують численні заяви Маска про вдячність Стіву.  

«До Стіва мене привела Лері Пейдж на одній із вечірок, роз’яснивши, що Стів напевно не знає, хто я. При нашій зустрічі Стів ставився до мене зневажливо, перебивав мене, коли я намагався говорити про свою компанію, і постійно розповідав про Apple. Однак, розповідав він про цікаві речі, які могли б змінити світ. Я вважаю Стіва людиною неординарною та талановитою» – додав глава Tesla Motors.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Galaxy Tab A — залізний планшет від Samsung

У поточному році корпорація Samsung ще не випустила жодного планшету. Хіба так можна? Звичайно ж, ні, вирішили корейці – і представили стильну «таблетку» з середньостатистичною начинкою. Планшет Galaxy Tab A пропонується в двох варіантах – з екраном в 8 і 9,7 дюйма. Дозвіл складає 1024 х 768 пікселів. Обидва пристрої працюють під управлінням одного і […]

iOS 10 встановлена ​​на 43% всіх iPhone, iPad і iPod touch

З моменту релізу публічної версії iOS 10 пройшло два тижні і зараз нова мобільна операційна система від компанії Apple встановлена на 43% всіх яблучних пристроїв. Такими даними поділилися аналітики з Mixpanel. Експерти відзначають, що за темпами адаптації «десятка» відстає від своєї попередниці. iOS 9 була встановлена на 50% всіх сумісних пристроїв вже через тиждень після […]

Huawei найняла колишнього дизайнера Apple для того, щоб зробити оболонку своїх смартфонів «простіше і душевніше»

На початку місяця виробник електроніки Huawei заявив, що протягом найближчих 5 років має намір обійти Apple і Samsung за обсягами виробництва і стати найбільшим в світі виробником смартфонів з часткою ринку більше 25%. Для цього компанії доведеться в кілька разів збільшити поставки своєї продукції. Само собою, просто так такого результату не досягти, але Huawei йде […]