У своєму прагненні змінити світ та залишити після себе значимий слід, геніальний підприємець Стів Джобс часто поводив себе вкрай егоцентрично та дуже нагло, отримавши славу людини з тяжким характером. Втім, вдова Стіва, Лорен Пауел, явно б не погодилась з цим твердженням, а от глава Tesla, Ілон Маск, дозволив собі назвати засновника Apple людиною з недоліками.

У нещодавньому інтерв’ю, яке генеральний директор Tesla Motors дав виданню GQ, він згадав про свою єдину зустріч зі Стівом Джобсом. Цікаво, що два генія сучасності, отримавши можливість поспілкуватися, так і не знайшли спільної мови.

«Я пам’ятаю момент нашої зустрічі зі Стівом. Все, що я можу сказати – Стів поводить себе дуже грубо. Причому такої ж думки притримуються майже всі, з ким він коли-небудь зустрічався. Стів не мав культури спілкування, постійно переривав співбесідника та не давав можливості завершити думку до кінця» – відзначив Маск.

Однак, незважаючи на обурливу поведінку Джобса, Ілон не вважав за потрібне сприймати його слова близько до серця. Це прямо підтверджують численні заяви Маска про вдячність Стіву.  

«До Стіва мене привела Лері Пейдж на одній із вечірок, роз’яснивши, що Стів напевно не знає, хто я. При нашій зустрічі Стів ставився до мене зневажливо, перебивав мене, коли я намагався говорити про свою компанію, і постійно розповідав про Apple. Однак, розповідав він про цікаві речі, які могли б змінити світ. Я вважаю Стіва людиною неординарною та талановитою» – додав глава Tesla Motors.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple все-таки не заробила $40 мільйонів на золоті з iPhone

Apple просто підтримує переробку старих гаджетів і техніки. Історія про те, що робот Liam допомагає виробнику iPhone повернути частину коштів, що інвестуються у виробництво засобів, не підтвердилася. У редакції iFixit вирішили копнути глибше і дізнатися, що відбувається з переробкою iPhone, і яка роль в цьому процесі у Apple. В рамках нещодавньої березневої презентації компанія з […]

Клієнт «ВКонтакті» для iPhone отримав нові функції

Змінилася новинна стрічка – сподобається не всім. Офіційний додаток соціальної мережі в App Store вчора оновився і отримав видозмінений новинний і ігровий розділи. Додатково iOS-версія «ВКонтакті» поповнилася опцією рекомендацією друзів, яка вже давно присутня на сайті соціальної мережі. Нова версія доступна для установки на всі пристрої з iOS 7 і вище. Після установки оновленого додатка […]

Парламент Франції прийняв закон про штраф Apple

Парламент Франції проголосував проти поправки до закону, яка дозволила б штрафувати компанію Apple на суму до 2 мільйонів євро за відмову розблокувати iPhone. «Сьогодні ми голосували з питання затвердження поправки до закону, спрямованого на те, щоб розширити можливості уряду в боротьбі з тероризмом. Вона б піддавала Apple або будь-яку телефонну компанію штрафу кожен раз, коли […]