У своєму прагненні змінити світ та залишити після себе значимий слід, геніальний підприємець Стів Джобс часто поводив себе вкрай егоцентрично та дуже нагло, отримавши славу людини з тяжким характером. Втім, вдова Стіва, Лорен Пауел, явно б не погодилась з цим твердженням, а от глава Tesla, Ілон Маск, дозволив собі назвати засновника Apple людиною з недоліками.

У нещодавньому інтерв’ю, яке генеральний директор Tesla Motors дав виданню GQ, він згадав про свою єдину зустріч зі Стівом Джобсом. Цікаво, що два генія сучасності, отримавши можливість поспілкуватися, так і не знайшли спільної мови.

«Я пам’ятаю момент нашої зустрічі зі Стівом. Все, що я можу сказати – Стів поводить себе дуже грубо. Причому такої ж думки притримуються майже всі, з ким він коли-небудь зустрічався. Стів не мав культури спілкування, постійно переривав співбесідника та не давав можливості завершити думку до кінця» – відзначив Маск.

Однак, незважаючи на обурливу поведінку Джобса, Ілон не вважав за потрібне сприймати його слова близько до серця. Це прямо підтверджують численні заяви Маска про вдячність Стіву.  

«До Стіва мене привела Лері Пейдж на одній із вечірок, роз’яснивши, що Стів напевно не знає, хто я. При нашій зустрічі Стів ставився до мене зневажливо, перебивав мене, коли я намагався говорити про свою компанію, і постійно розповідав про Apple. Однак, розповідав він про цікаві речі, які могли б змінити світ. Я вважаю Стіва людиною неординарною та талановитою» – додав глава Tesla Motors.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

WhatsApp тестує нову версію клієнта для операційної системи iOS з підтримкою технології 3D Touch

Клієнт одного з найпопулярніших в світі месенджерів Whats App найближчим часом зможе в повному обсязі опанувати можливості нового iPhone 6S. Додаток був нещодавно оновлений та здобув підтримку технології 3D Touch, яка доступна в нових смартфонах компанії Apple. На жаль, поки що підтримка даної технології є досить обмеженою, однак зовсім скоро можливості користувачів iPhone 6S та […]

Успешная работа Apple обязана сбору данных о своих пользователях

По мнению аналитиков из Wells Fargo, чем больше будет данных о своих пользователях у компании Apple, тем выше будет предлагаемый уровень использования ее устройств. Из исследовательского отчета предприятия стало понятно, что только объединение большого числа информации обо всех владельцах устройств iPhone, iPad, а также компьютеров Mac обеспечит стабильный рост компании из Купертино в будущем. При […]

В iPhone 7 буде чотири динаміки

У мережі настільки багато чуток про iPhone 7, що скоро в осінньої презентації Apple не буде ніякого сенсу! Ми знаємо і про подвійну камеру, і про можливу відсутність / присутність порту mini jack в новому поколінні смартфона. Також є інформація з приводу зменшення товщини корпусу девайса.     Але слух, який був опублікований французьким ресурсом Nowhereelse.fr, говорить […]