У своєму прагненні змінити світ та залишити після себе значимий слід, геніальний підприємець Стів Джобс часто поводив себе вкрай егоцентрично та дуже нагло, отримавши славу людини з тяжким характером. Втім, вдова Стіва, Лорен Пауел, явно б не погодилась з цим твердженням, а от глава Tesla, Ілон Маск, дозволив собі назвати засновника Apple людиною з недоліками.

У нещодавньому інтерв’ю, яке генеральний директор Tesla Motors дав виданню GQ, він згадав про свою єдину зустріч зі Стівом Джобсом. Цікаво, що два генія сучасності, отримавши можливість поспілкуватися, так і не знайшли спільної мови.

«Я пам’ятаю момент нашої зустрічі зі Стівом. Все, що я можу сказати – Стів поводить себе дуже грубо. Причому такої ж думки притримуються майже всі, з ким він коли-небудь зустрічався. Стів не мав культури спілкування, постійно переривав співбесідника та не давав можливості завершити думку до кінця» – відзначив Маск.

Однак, незважаючи на обурливу поведінку Джобса, Ілон не вважав за потрібне сприймати його слова близько до серця. Це прямо підтверджують численні заяви Маска про вдячність Стіву.  

«До Стіва мене привела Лері Пейдж на одній із вечірок, роз’яснивши, що Стів напевно не знає, хто я. При нашій зустрічі Стів ставився до мене зневажливо, перебивав мене, коли я намагався говорити про свою компанію, і постійно розповідав про Apple. Однак, розповідав він про цікаві речі, які могли б змінити світ. Я вважаю Стіва людиною неординарною та талановитою» – додав глава Tesla Motors.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Приховуємо особисті дані від сторонніх очей

Час від часу кожному власнику мобільного гаджета доводиться передавати його в треті руки. Буде це iPod, iPhone чи iPad, бажаючі позичити пристрій знайдуться завжди, але тільки от біда: замість обіцяної гри або відеоролика інстинкт дослідника приводить цікавих до фотографій і повідомлень. Про те, як захистити особисту територію від зацікавлених людей, – цей матеріал. Напевно, цікавість до секретів […]

Велосипедне кріплення Bycle для iPhone зробить відеозйомку поїздки зручнішою

До сих пір всі велосипедні кріплення, що дозволяють встановити iPhone на кермі, не дозволяли використовувати гаджет для певних цілей. Зокрема, через особливості конструкції використовувати камеру смартфона одночасно з навігатором не представляється можливим. Вирішити проблему погодився стартап Bycle, що представив «розумне» велосипедне кріплення, яке дозволяє вести зйомку поїздки і при цьому тримати смартфон в горизонтальному положенні. […]

Як включити приховане меню для розробників в Safari на Mac

OS X приховує в собі масу можливостей з оптимізації роботи окремих додатків, про які ми часто розповідаємо. Сьогоднішній матеріал присвятили девелоперському режиму в Safari на Mac, який дозволяє налагодити завантаження сторінок і відключити непотрібний контент сайтів. Завдяки режиму розробки в Safari ти також зможеш відключити відображення зображень, стилів, JavaScript і всіляких розширень, а ще швидко очистити […]