Найкращим програмістам так і не вдалося підготувати джейлбрейк для третього покоління Apple TV, але тепер ситуація може змінитися. Завдяки суттєвому розширенню функціоналу нової телеприставки у багатьох хакерів з’явилась можливість спробувати здійснити взлом програмної частини Apple TV четвертого покоління.

Відомим джейлбрейкером Штефаном Ессером з ніком i0n1c було опубліковано фото, на якому можна побачити головний екран нової Apple TV з іконкою програми OpenSSH. Так як цю програму можна запустити тільки на зламаних пристроях Apple через сервіс додатків Cydia, то означати це може тільки одне: Штефану вдалося зламати вихідний код і цього гаджета.

Зрозуміло, це ще не гарантує того, що джейлбрейк для Apple TV 4 може вийти найближчим часом. По-перше, установка неавторизованої програми – лише перший крок на шляху до повнофункціональної утиліти. По-друге, незважаючи на те, що Ессеру стабільно вдається знаходити слабкі місця в нових прошивках, останнім часом він воліє не випускати публічних джейлбрейків для широкої аудиторії.

Тим часом, ще один видний член спільноти джейлбрейкерів, Кевін Бредлі під ніком nitoTV, нещодавно написав у своєму Твіттері, що абсолютно переконаний в швидкій появі джейлбрейку для нової Apple TV, та зазначив, що це є лише питанням часу.

Ми ж у свою чергу впевнені в тому, що якщо ця утиліта не вийде з-під пера вищезазначених діячів, то рано чи пізно аналогічну утиліту поширять друзі з Китаю, які останнім часом досягли успіху на ниві джейлбрейку. Куди більш важливе питання полягає в тому, чи захочуть користувачі цього разу робити дану процедуру зі своєю улюбленою телеприставкою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Відтепер Apple TV підтримує функцію панорамного відео

Телевізійна приставка Apple TV розширила свій фунціонал підтримкою відео з кутом огляду в триста шістдесят градусів. Розробкою та випуском офіційної програми для tvOS займалися спеціалісти компанії «Littlstar», що є провідним світовим провайдером панорамних відеороликів, а також фільмів з віртуальною реальністю. За допомогою пульту нової приставки від Apple, користувачі можуть поринути у світ панорамного відео, перегляд […]

Презентація Apple за 107 секунд (відео)

Apple раніше так ніколи не робила. Подібними роликами часто бавилися сторонні сайти, адже вони збирають десятки, а то і сотні тисяч переглядів. “Do not blink” – коротко, за 107 секунд, тільки факти з презентації 7 вересня. Повне відео презентації доступне на сайті Apple і трохи пізніше з’явиться на офіційному YouTube каналі. Попередні огляди нових продуктів з’являться […]

Як упорядкувати іконки в алфавітному порядку

Кожен по-своєму організовує свій робочий стіл – комусь подобається акуратність папок, хтось не заморочується і завалює весь екран додатками. Якщо ж тобі раптово набрид свій порядок іконок, ми розповімо, як швидко повернути робочий стіл до «заводського» вигляду. Ця маленька хитрість не тільки розставить стандартні програми так, як було задумано програмістами Apple, але і впорядкує всі інші […]