Найкращим програмістам так і не вдалося підготувати джейлбрейк для третього покоління Apple TV, але тепер ситуація може змінитися. Завдяки суттєвому розширенню функціоналу нової телеприставки у багатьох хакерів з’явилась можливість спробувати здійснити взлом програмної частини Apple TV четвертого покоління.

Відомим джейлбрейкером Штефаном Ессером з ніком i0n1c було опубліковано фото, на якому можна побачити головний екран нової Apple TV з іконкою програми OpenSSH. Так як цю програму можна запустити тільки на зламаних пристроях Apple через сервіс додатків Cydia, то означати це може тільки одне: Штефану вдалося зламати вихідний код і цього гаджета.

Зрозуміло, це ще не гарантує того, що джейлбрейк для Apple TV 4 може вийти найближчим часом. По-перше, установка неавторизованої програми – лише перший крок на шляху до повнофункціональної утиліти. По-друге, незважаючи на те, що Ессеру стабільно вдається знаходити слабкі місця в нових прошивках, останнім часом він воліє не випускати публічних джейлбрейків для широкої аудиторії.

Тим часом, ще один видний член спільноти джейлбрейкерів, Кевін Бредлі під ніком nitoTV, нещодавно написав у своєму Твіттері, що абсолютно переконаний в швидкій появі джейлбрейку для нової Apple TV, та зазначив, що це є лише питанням часу.

Ми ж у свою чергу впевнені в тому, що якщо ця утиліта не вийде з-під пера вищезазначених діячів, то рано чи пізно аналогічну утиліту поширять друзі з Китаю, які останнім часом досягли успіху на ниві джейлбрейку. Куди більш важливе питання полягає в тому, чи захочуть користувачі цього разу робити дану процедуру зі своєю улюбленою телеприставкою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла друга публічна бета-версія iOS 10.1

Позавчора Apple випустила другу бета-версію iOS 10.1, яка спочатку була доступна тільки для зареєстрованих розробників. Зараз цю тестову збірку можуть встановити і публічні бета-тестери. Помітних нововведень у другій бета-версії iOS 10.1 не виявлено. Всі зміни спрямовані на збільшення продуктивності та підвищення стабільності роботи системи. Розробники, що вже встановили iOS 10.1 beta 2 зазначають, що на […]

Трансформуємо iPhone за допомогою болгарки

Багато з нас чекали глобального редизайну нового iPhone 7, але дива не сталося. Одному ентузіасту набридло чекати і він провів власний ремастеринг флагману. Власник YouTube-каналу PeripateticPandas опублікував ролик, в якому продемонстрував процес перетворення смартфону Apple. Третій рік поспіль Apple представляє нашій увазі один і той же дизайн. Багатьом користувачам це відверто набридло. Автор ролику вирішив […]

коментарів: 2 | 03.07.2016 20:29

Американець перевірив, чи можуть 60 захисних скляних плівок зробити iPhone куленепробивним

iPhone піддавали різним випробуванням: подрібнювали в блендері, скидали з висоти, варили в газованій воді, розплющували пресом. Як показує число переглядів відповідних YouTube-роликів, людям подобається винахідливе знищення техніки Apple. На цей раз автор каналу EverythinApplePro вирішив перевірити, скільки захисних скляних плівок зможуть уберегти iPhone від кулі. Раніше відеоблогер неодноразово розстрілював різні смартфони з різної зброї, але […]