Найкращим програмістам так і не вдалося підготувати джейлбрейк для третього покоління Apple TV, але тепер ситуація може змінитися. Завдяки суттєвому розширенню функціоналу нової телеприставки у багатьох хакерів з’явилась можливість спробувати здійснити взлом програмної частини Apple TV четвертого покоління.

Відомим джейлбрейкером Штефаном Ессером з ніком i0n1c було опубліковано фото, на якому можна побачити головний екран нової Apple TV з іконкою програми OpenSSH. Так як цю програму можна запустити тільки на зламаних пристроях Apple через сервіс додатків Cydia, то означати це може тільки одне: Штефану вдалося зламати вихідний код і цього гаджета.

Зрозуміло, це ще не гарантує того, що джейлбрейк для Apple TV 4 може вийти найближчим часом. По-перше, установка неавторизованої програми – лише перший крок на шляху до повнофункціональної утиліти. По-друге, незважаючи на те, що Ессеру стабільно вдається знаходити слабкі місця в нових прошивках, останнім часом він воліє не випускати публічних джейлбрейків для широкої аудиторії.

Тим часом, ще один видний член спільноти джейлбрейкерів, Кевін Бредлі під ніком nitoTV, нещодавно написав у своєму Твіттері, що абсолютно переконаний в швидкій появі джейлбрейку для нової Apple TV, та зазначив, що це є лише питанням часу.

Ми ж у свою чергу впевнені в тому, що якщо ця утиліта не вийде з-під пера вищезазначених діячів, то рано чи пізно аналогічну утиліту поширять друзі з Китаю, які останнім часом досягли успіху на ниві джейлбрейку. Куди більш важливе питання полягає в тому, чи захочуть користувачі цього разу робити дану процедуру зі своєю улюбленою телеприставкою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

На що здатний SSD-накопичувач в новому MacBook Pro 2016

Поки Apple займається налагодженням серійного запуску оновлених моделей MacBook Pro з Touch Bar панеллю, споживачі вже встигли прикупити молодшу версію MacBook Pro 2016 без додаткового OLED-дисплея. Чекати її не потрібно, а характеристики ноутбука мало чим відрізняються від старших братів. Крім оновленого дизайну і збільшеної продуктивності в нових MacBook Pro 2016 є ще одна вагома перевага […]

iPhone 8 отримає справжню бездротову зарядку – до 5 метрів

Більшість Android-смартфонів вже мають функцію швидкої зарядки, однак у Apple вона працює не так ефективно. Але стали з’являтися чутки, що iPhone 8 буде підтримувати бездротову зарядку, яка відрізняється від представлених на ринку. На поточний момент бездротова зарядка вимагає, щоб смартфон був розміщений на поверхні самого зарядного пристрою, а це досить сильно сковує свободу дій користувача. Передбачається, […]

Бекдор компанії Adups виявлений в прошивках 43 виробників (Android)

У листопаді 2016 року фахівці компанії Kryptowire випадково виявили, що система оновлення ПЗ FOTA (Firmware Over The Air), яку розробляє китайська компанія Shanghai Adups Technology Company, становить небезпеку для користувачів. Як виявилося, FOTA містить бекдор, який постійно зливає дані мільйонів користувачів на сервери китайського виробника, відправляючи на них інформацію про пристрій, починаючи від номерів IMSI […]