Найкращим програмістам так і не вдалося підготувати джейлбрейк для третього покоління Apple TV, але тепер ситуація може змінитися. Завдяки суттєвому розширенню функціоналу нової телеприставки у багатьох хакерів з’явилась можливість спробувати здійснити взлом програмної частини Apple TV четвертого покоління.

Відомим джейлбрейкером Штефаном Ессером з ніком i0n1c було опубліковано фото, на якому можна побачити головний екран нової Apple TV з іконкою програми OpenSSH. Так як цю програму можна запустити тільки на зламаних пристроях Apple через сервіс додатків Cydia, то означати це може тільки одне: Штефану вдалося зламати вихідний код і цього гаджета.

Зрозуміло, це ще не гарантує того, що джейлбрейк для Apple TV 4 може вийти найближчим часом. По-перше, установка неавторизованої програми – лише перший крок на шляху до повнофункціональної утиліти. По-друге, незважаючи на те, що Ессеру стабільно вдається знаходити слабкі місця в нових прошивках, останнім часом він воліє не випускати публічних джейлбрейків для широкої аудиторії.

Тим часом, ще один видний член спільноти джейлбрейкерів, Кевін Бредлі під ніком nitoTV, нещодавно написав у своєму Твіттері, що абсолютно переконаний в швидкій появі джейлбрейку для нової Apple TV, та зазначив, що це є лише питанням часу.

Ми ж у свою чергу впевнені в тому, що якщо ця утиліта не вийде з-під пера вищезазначених діячів, то рано чи пізно аналогічну утиліту поширять друзі з Китаю, які останнім часом досягли успіху на ниві джейлбрейку. Куди більш важливе питання полягає в тому, чи захочуть користувачі цього разу робити дану процедуру зі своєю улюбленою телеприставкою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У КНДР заблокували Facebook, Twitter і YouTube

Влада Північної Кореї офіційно оголосили, що вони блокують соціальні мережі Facebook і Twitter, а також відеохостинг YouTube для використання на території країни, повідомляє Associated Press. Також наголошується, що в країні будуть заблоковані сайти Південної Кореї. Заява міністерства пошти і телекомунікацій про це було розміщено основним постачальником мобільного зв'язку країни компанією Koryolink. У міністерстві сказали, що […]

Вихід iPhone з OLED-екраном залежить від невеликої японської компанії

За численним чуткам, iPhone наступного покоління отримає дисплей на органічних світлодіодах (OLED). Вихід такого смартфона залежить від однієї невеликої компанії – Canon Tokki, що входить до складу японського виробника фототехніки Canon, передає Bloomberg. Інформагентство називає Canon Tokki майже монополістом на ринку обладнання для виробництва OLED-екранів (див. фото нижче). Вартість одного такого апарату може перевищувати 10 […]

Быстрая помощь в вопросах по технике Apple.

Как у любого пользователя техники (и не только Apple), бывают такие моменты, когда надо получить быстрый и исчерпывающий ответ на свой вопрос. Если это касается именно "фруктовой компании", то на территории Украины есть много продавцов, которые могут вам помочь. С вопросом же, который возник именно у меня, помочь мне никто не смог. На вид всё […]