Найкращим програмістам так і не вдалося підготувати джейлбрейк для третього покоління Apple TV, але тепер ситуація може змінитися. Завдяки суттєвому розширенню функціоналу нової телеприставки у багатьох хакерів з’явилась можливість спробувати здійснити взлом програмної частини Apple TV четвертого покоління.

Відомим джейлбрейкером Штефаном Ессером з ніком i0n1c було опубліковано фото, на якому можна побачити головний екран нової Apple TV з іконкою програми OpenSSH. Так як цю програму можна запустити тільки на зламаних пристроях Apple через сервіс додатків Cydia, то означати це може тільки одне: Штефану вдалося зламати вихідний код і цього гаджета.

Зрозуміло, це ще не гарантує того, що джейлбрейк для Apple TV 4 може вийти найближчим часом. По-перше, установка неавторизованої програми – лише перший крок на шляху до повнофункціональної утиліти. По-друге, незважаючи на те, що Ессеру стабільно вдається знаходити слабкі місця в нових прошивках, останнім часом він воліє не випускати публічних джейлбрейків для широкої аудиторії.

Тим часом, ще один видний член спільноти джейлбрейкерів, Кевін Бредлі під ніком nitoTV, нещодавно написав у своєму Твіттері, що абсолютно переконаний в швидкій появі джейлбрейку для нової Apple TV, та зазначив, що це є лише питанням часу.

Ми ж у свою чергу впевнені в тому, що якщо ця утиліта не вийде з-під пера вищезазначених діячів, то рано чи пізно аналогічну утиліту поширять друзі з Китаю, які останнім часом досягли успіху на ниві джейлбрейку. Куди більш важливе питання полягає в тому, чи захочуть користувачі цього разу робити дану процедуру зі своєю улюбленою телеприставкою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Джонатан Айв: Apple Pencil створений для малювання

Головний дизайнер компанії Apple, Джонатан Айв у своєму інтерв'ю прояснив важливий аспект, що стосується нового продукта компанії, а саме стилуса Apple Pencil. Варто нагадати, що після презентації цього продукту багато ЗМІ розкритикували Apple, яка створила продукт, проти якого виступав сам Стів Джобс. В інтерв'ю Джонатан зазначив, що пристрій, який журналісти називають стилусом, не є таким […]

Конфлікт розробників і майнерів розбив Bitcoin на дві валюти

Кілька місяців тому Інтернет заполонили новини про майнінг, в результаті чого про криптовалюту дізналися практично всі. Весь цей час лідируючі позиції на ринку займав Bitcoin – автори проекту хотіли зробити з нього єдину цифрову валюту. Проте план розробників провалився, і Bitcoin розділився на дві «монети»: Bitcoin і Bitcoin Cash (BCH). Подія викликала запитання користувачів про […]

В iPhone 7 буде чотири динаміки

У мережі настільки багато чуток про iPhone 7, що скоро в осінньої презентації Apple не буде ніякого сенсу! Ми знаємо і про подвійну камеру, і про можливу відсутність / присутність порту mini jack в новому поколінні смартфона. Також є інформація з приводу зменшення товщини корпусу девайса.     Але слух, який був опублікований французьким ресурсом Nowhereelse.fr, говорить […]