Як стало відомо нещодавно, корпорація Apple відкрила на острові Тайвань лабораторію, в якій будуть розроблятися інноваційні дисплеї.

Лабораторія розташована на півночі острова (м. Лонгтан). Її було відкрито ще у квітні 2015 року, однак офіційно про неї нічого не повідомлялося до цього часу. На об'єкті працюють приблизно півсотні інженерів та спеціалістів інших галузей, завданням яких є розробка технологій для створення більш тонких, яскравих і менш енерговитратних дисплеїв для таких пристроїв від Apple, як смартфони iPhone та планшети iPad.

Фахівці Apple розробляють більш сучасні версії РК-дисплеїв, якими Apple оснащує зараз всі свої пристрої, а також вивчають можливості повного переходу продукції компанії на екрани, що використовують технологію OLED.

Ведучи власні розробки екранів, Apple хоче стати менш залежною від таких компаній, як Samsung і Sharp, які є постачальниками дисплеїв для виробника iPhone. Агентство повідомляє, що будівля, в якій відтепер розташовується нова лабораторія «яблучної» компанії, раніше була власністю американського виробника напівпровідників і бездротових засобів зв'язку Qualcomm.

Сподіваємось, що нові екрани з’являться вже в iPhone 7 і ми зможемо насолодитись чудовим дисплеєм власного виробництва Apple.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Хакер зламав iPhone 7, встановив джейлбрейк і не хоче ним ділитися

Відомий в хакерських колах розробник з ніком Qwertyoruiopz виклав в мережу фотографії, що підтверджують джейлбрейк iPhone 7, який щойно з’явився в продажу. На знімку можна бачити новий «яблучний» смартфон, що працює на мобільній операційній системі iOS 10.0.1 з встановленим альтернативним інтернет-магазином додатків Cydia. Подробицями джейлбрейка хакер поки не поділився. Раніше інший відомий фахівець в області […]

Як не стати жертвою шахраїв при покупці смартфонів iPhone?

Часто доводиться чути, як люди стають жертвами шахраїв, і в результати залишаються і без грошей, і без обіцяного смартфону. На жаль, на місці постраждалого рано чи пізно може бути кожен, тому правильно було б навчитися розпізнавати шахраїв, яких на ринку розвелося надзвичайно багато. Надзвичайно низька ціна Всім відомо, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. […]

Будущий головной офис назовут именем Стива Джобса

В одном из своих интервью Тим Кук рассказал, что новый строящийся кампус в Купертино скорее всего назовут в честь со-основателя Apple Стива Джобса. Стоит заметить, что идея создания нового головного офиса Apple в форме «инопланетного кольца» принадлежит именно Стиву Джобсу, поэтому логичным будет так отметить очередной его вклад в становление и развитие компании. Пока что […]