Як стало відомо нещодавно, корпорація Apple відкрила на острові Тайвань лабораторію, в якій будуть розроблятися інноваційні дисплеї.

Лабораторія розташована на півночі острова (м. Лонгтан). Її було відкрито ще у квітні 2015 року, однак офіційно про неї нічого не повідомлялося до цього часу. На об'єкті працюють приблизно півсотні інженерів та спеціалістів інших галузей, завданням яких є розробка технологій для створення більш тонких, яскравих і менш енерговитратних дисплеїв для таких пристроїв від Apple, як смартфони iPhone та планшети iPad.

Фахівці Apple розробляють більш сучасні версії РК-дисплеїв, якими Apple оснащує зараз всі свої пристрої, а також вивчають можливості повного переходу продукції компанії на екрани, що використовують технологію OLED.

Ведучи власні розробки екранів, Apple хоче стати менш залежною від таких компаній, як Samsung і Sharp, які є постачальниками дисплеїв для виробника iPhone. Агентство повідомляє, що будівля, в якій відтепер розташовується нова лабораторія «яблучної» компанії, раніше була власністю американського виробника напівпровідників і бездротових засобів зв'язку Qualcomm.

Сподіваємось, що нові екрани з’являться вже в iPhone 7 і ми зможемо насолодитись чудовим дисплеєм власного виробництва Apple.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Темна тема оформлення iOS 10 стане ексклюзивною особливістю iPhone 7 і iPhone 7 Plus

Напередодні офіційної презентації iOS 10 користувачі чекали темну тему оформлення, однак зі сцени WWDC топ-менеджери Apple офіційно її так і не представили. Функцію анонсували тільки для Apple TV, зазначивши, що це буде доречно при використанні приставки в слабо освітленій кімнаті. Після завершення заходу багато хто вирішив, що темний режим так і не з'явиться в iOS […]

Bentley анонсувала додаток для iOS, який підбирає автомобіль за емоціями людини

Всесвітньо відома автомобільна компанія Bentley нещодавно анонсувала мобільний додаток Inspirator, який пропонує потенційному покупцю унікальну комплектацію автомобіля в залежності від його емоцій. Про це заявила прес-служба компанії. За допомогою вбудованої в смартфони iPhone та планшети iPad камери людині демонструється відеоконтент, а також вивчається обличчя людини для того, щоб виявити, яка саме конфігурація їй сподобалась найбільше.  […]

коментарів: 2 | 03.07.2016 20:29

Американець перевірив, чи можуть 60 захисних скляних плівок зробити iPhone куленепробивним

iPhone піддавали різним випробуванням: подрібнювали в блендері, скидали з висоти, варили в газованій воді, розплющували пресом. Як показує число переглядів відповідних YouTube-роликів, людям подобається винахідливе знищення техніки Apple. На цей раз автор каналу EverythinApplePro вирішив перевірити, скільки захисних скляних плівок зможуть уберегти iPhone від кулі. Раніше відеоблогер неодноразово розстрілював різні смартфони з різної зброї, але […]