Як стало відомо нещодавно, корпорація Apple відкрила на острові Тайвань лабораторію, в якій будуть розроблятися інноваційні дисплеї.

Лабораторія розташована на півночі острова (м. Лонгтан). Її було відкрито ще у квітні 2015 року, однак офіційно про неї нічого не повідомлялося до цього часу. На об'єкті працюють приблизно півсотні інженерів та спеціалістів інших галузей, завданням яких є розробка технологій для створення більш тонких, яскравих і менш енерговитратних дисплеїв для таких пристроїв від Apple, як смартфони iPhone та планшети iPad.

Фахівці Apple розробляють більш сучасні версії РК-дисплеїв, якими Apple оснащує зараз всі свої пристрої, а також вивчають можливості повного переходу продукції компанії на екрани, що використовують технологію OLED.

Ведучи власні розробки екранів, Apple хоче стати менш залежною від таких компаній, як Samsung і Sharp, які є постачальниками дисплеїв для виробника iPhone. Агентство повідомляє, що будівля, в якій відтепер розташовується нова лабораторія «яблучної» компанії, раніше була власністю американського виробника напівпровідників і бездротових засобів зв'язку Qualcomm.

Сподіваємось, що нові екрани з’являться вже в iPhone 7 і ми зможемо насолодитись чудовим дисплеєм власного виробництва Apple.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Watch получит ещё одного конкурента в лице LG Watch Urbane

Мировая общественность с нетерпением ждёт выхода Apple Watch. Многие уже представляют как на их руках будут смотреться одни из самых умных часов в мире. Но не тут-то было – конкуренты не дремлют. Сегодня мы поговорим о LG Watch Urbane. Это уже не первый экземпляр умных часов от компании LG. В октябре прошлого года компания выпустила […]

Apple вирішила розкрити секрети в області штучного інтелекту

Apple планує публікувати результати досліджень, пов’язаних з технологіями штучного інтелекту. Такий крок дозволить корпорації наймати кращих фахівців. Вчені, які займаються дослідженнями в галузі штучного інтелекту для Apple, зможуть публікувати результати своєї роботи. Про це на конференції NIPS в Барселоні заявив Русс Салахутдінов, директор Apple з досліджень в області ШІ і професор Університету Карнегі-Меллона в Пенсільванії. Складно […]

Нова версія годинників Apple Watch виявилася не швидшою за стару

Годинники Apple Watch деякі фахівці вважають невдачею каліфорнійської компанії. Доказом цього, на їхню думку, є загадкова таємничість Apple, що вперто не бажає розголошувати дані про продаж годинників. А раз дані не розголошуються, значить, хвалитися нічим. З експертами ринку згодні і багато власників Apple Watch. Вони вважають, що функціональність годинників занадто обмежена, плюс до цього і наявні […]