В середині грудня компанія Google традиційно назвала рейтинг найпопулярніших пошукових запитів у році, що завершується. Компанія аналізує як запити в цілому, так і людей та події, котрі більше всього цікавили користувачів.

Смартфон iPhone 6s потрапив у світовий рейтинг швидкоростучих запитів у Google. У розділі «тренди електроніки» флагманський смартфон Apple виявився на першому місці. Він обійшов за популярністю таких флагманів, як Samsung Galaxy S6, а також LG G4.  

В «технологічному» рейтингу Google є три продукти Apple. В десятці найпопулярніших запитів – iPhone 6s, Apple Watch та iPad Pro.

Найбільш обговорюваною темою в світі стала терористична атака на Париж: число запитів перевищило 897 мільйонів. Також після землетрусу в Непалі користувачі запитували в Google: «Як допомогти Непалу?» більше 85 мільйонів разів. Іншою популярною темою виявилась міграційна криза в Європі. До неї відносяться 23 мільйони запитів.

Коли Верховний суд США прийняв рішення дозволити одностатеві шлюби на території всіх штатів, було зареєстровано більше 182 мільйонів запитів, що стосувалися одностатевих шлюбів.

Ще одним трендом 2015 року стало плаття, яке поділило інтернет на дві половини: одна група користувачів вважала, що воно біло-золоте, а інша – темно-синє.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Google і Bing будуть разом протистояти піратському контенту

Google і Bing підписали угоду про боротьбу з піратським контентом в Інтернеті. Вона слідує за роками агітації звукозаписних компаній і кіностудій, які звинуватили Google і Microsoft в тому, що вони закривають очі на піратство і затягують із заходами щодо захисту авторських прав в Інтернеті. В рамках нового добровільного кодексу, технологічні гіганти зобов’язалися “покарати” сайти, які неодноразово […]

Стал известен объем памяти Apple Watch, а также информация о замене батареи и материнской платы устройства

На нашумевшей презентации от 9 марта 2015 года, было очень много сказано о Apple Watch. Говорили долго и доходчиво, но кое-что рассказать забыли. Этот пробел закрыл интернет-портал TechCrunch, обнародовав такие детали, как объём внутренней памяти, возможность замены аппаратной части и кое-что ещё… Дисковое пространство Apple Watch составит 8 гигабайт. В принципе, это не мало, учитываю […]

Стів Джобс посмертно став винахідником пульту для яхти

Незважаючи на те, що в жовтні вже виповниться п’ять років з того моменту, як засновник Apple пішов з життя, ми все одно продовжуємо дізнаватися про нові винаходи, до яких він доклав руку. Днями Бюро патентів і торгових марок США видало компаніям Apple і Savant Systems право на використання винаходу, авторство якого належить Стіву Джобсу. У […]