В середині грудня компанія Google традиційно назвала рейтинг найпопулярніших пошукових запитів у році, що завершується. Компанія аналізує як запити в цілому, так і людей та події, котрі більше всього цікавили користувачів.

Смартфон iPhone 6s потрапив у світовий рейтинг швидкоростучих запитів у Google. У розділі «тренди електроніки» флагманський смартфон Apple виявився на першому місці. Він обійшов за популярністю таких флагманів, як Samsung Galaxy S6, а також LG G4.  

В «технологічному» рейтингу Google є три продукти Apple. В десятці найпопулярніших запитів – iPhone 6s, Apple Watch та iPad Pro.

Найбільш обговорюваною темою в світі стала терористична атака на Париж: число запитів перевищило 897 мільйонів. Також після землетрусу в Непалі користувачі запитували в Google: «Як допомогти Непалу?» більше 85 мільйонів разів. Іншою популярною темою виявилась міграційна криза в Європі. До неї відносяться 23 мільйони запитів.

Коли Верховний суд США прийняв рішення дозволити одностатеві шлюби на території всіх штатів, було зареєстровано більше 182 мільйонів запитів, що стосувалися одностатевих шлюбів.

Ще одним трендом 2015 року стало плаття, яке поділило інтернет на дві половини: одна група користувачів вважала, що воно біло-золоте, а інша – темно-синє.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Urban Armor Shell: броня для 12-дюймового MacBook

Що вдіяти, якщо робота чи хобі проходить в таких умовах, де може трапитися дощ, пилова буря чи будь-яке інше природне лихо і вірогідність цього дуже висока. А ноутбук все ж потрібен для роботи в таких умовах. В цій складній ситуації знайти вихід вам допоможе новітній захисний кейс від Urban Armor Gear, в якому об'єдналися багато […]

Strategy Analytics: 5,3 дюйма – найпопулярніший розмір екрану серед смартфонів

Аналітична компанія Strategy Analytics, що займається дослідженнями мобільних пристроїв з інтернет-доступом, опублікувала результати своїх досліджень, в яких виявили найпопулярніший розмір дисплею у смартфонів – дігональ в 5,3 дюйма. Тестування проходили в США і Великобританії в першій половині поточного року. Респондентам вручали прототипи смартфонів різних розмірів і пропонували вказати найзручніший. Найчастіше люди зупиняли вибір на прототипі […]

Google Pixel боїться скріншотів з iPhone

Здавалося б, скріншот – він і в Африці скріншот, тобто знімок екрана. Однак з абсолютно незрозумілих причин вищенаведена аксіома не відноситься до нових смартфонів Google Pixel. Що буде, якщо надіслати знімок екрана, зроблений на одному смартфоні, на інший пристрій? Правильно, нічого особливого. Інший пристрій отримає цей скріншот, який можна буде спокійно переглянути. До речі, ситуація […]