В середині грудня компанія Google традиційно назвала рейтинг найпопулярніших пошукових запитів у році, що завершується. Компанія аналізує як запити в цілому, так і людей та події, котрі більше всього цікавили користувачів.

Смартфон iPhone 6s потрапив у світовий рейтинг швидкоростучих запитів у Google. У розділі «тренди електроніки» флагманський смартфон Apple виявився на першому місці. Він обійшов за популярністю таких флагманів, як Samsung Galaxy S6, а також LG G4.  

В «технологічному» рейтингу Google є три продукти Apple. В десятці найпопулярніших запитів – iPhone 6s, Apple Watch та iPad Pro.

Найбільш обговорюваною темою в світі стала терористична атака на Париж: число запитів перевищило 897 мільйонів. Також після землетрусу в Непалі користувачі запитували в Google: «Як допомогти Непалу?» більше 85 мільйонів разів. Іншою популярною темою виявилась міграційна криза в Європі. До неї відносяться 23 мільйони запитів.

Коли Верховний суд США прийняв рішення дозволити одностатеві шлюби на території всіх штатів, було зареєстровано більше 182 мільйонів запитів, що стосувалися одностатевих шлюбів.

Ще одним трендом 2015 року стало плаття, яке поділило інтернет на дві половини: одна група користувачів вважала, що воно біло-золоте, а інша – темно-синє.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Zens випустила крутий портативний акумулятор для Apple Watch за €50

Автономності «розумних» годинників Apple, часом, не вистачає, і вони вимагають додаткової підзарядки. Носити з собою комплектний магнітний кабель не дуже зручно. Компанія Zens представила портативний акумулятор Apple Watch Powerbank, який вирішує цю проблему. Powerbank виконаний у формі куба, призначений для 38-мм і 42-мм моделей. Акумулятор має місткість 1 300 мАг і оснащений портом microUSB для […]

iPhone проти Nokia E90: еволюція смартфонів

У 2007 році був представлений iPhone і він кардинально змінив світ мобільної індустрії. Перший яблучний телефон не підтримував 3G, GPS, MMS та інші функції, властиві моделям останніх серій, але всього за кілька років пристрій набрав популярності і зараз є невід'ємною частиною життя будь-якої сучасної людини. Відеоблогер Smartphone Inspector поставив собі завдання порівняти новітній топовий смартфон […]

Перестрибнути 4G заради 5G.

Перестрибнути 4G  заради 5G. Це фраза  багатьох абонентів, які дивувалися, чому запустили 3G, а не LT. І взагалі, потрібно працювати з трендами. Давайте злегка розберемося в ситуації. Почати варто з того, що ж означає буква «G». А означає вона «Generation» (покоління). Відповідно, кожна наступна технологія – не більше, ніж вдосконалена попередня. Якщо згадати історію 4G, то його […]