Apple сподівається збільшити продажі смартфонів в Індії за рахунок нової програми по залученню покупців. Як стало відомо, компанія майже вдвічі знизила вартість iPhone 5s в країні – з 44 500 рупій ($ 665) до 25000 рупій ($ 370).

«Зниження вартості пов'язане з бажанням каліфорнійської компанії збільшити проникнення в Індії – третьому в світі ринку смартфонів після Китаю і США. Тут найбільшим попитом користуються смартфони дешевше 300 доларів США. У III кварталі 2015 року Apple не потрапила навіть до п'ятірки найпопулярніших брендів в Індії», – повідомляє IDC.

Індійський ринок є одним з найбільших у світі, проте він істотно відрізняється від китайського – кажуть аналітики. У великих населених пунктах Китаю активно зростає середній клас, що віддає перевагу продуктам преміального рівня. В Індії ринок преміум-продуктів набагато менший, і тут користуються попитом рішення середнього рівня.

«Щоб наростити обсяги, Apple потрібно сфокусуватися на iPhone попередніх поколінь», –  вважають в IDC. Раніше стало відомо, що через зростання цін Apple продає в Індії менше iPhone 6s, ніж iPhone 6 торік. За перший вікенд компанія реалізувала близько 50 тисяч пристроїв.

У минулому ж році за той же період перша партія iPhone 6 і iPhone 6 Plus розійшлася в кількості 55 тисяч примірників. Причина низьких продажів проста: нові флагмани занадто дорогі для цієї країни. Так, за iPhone 6s з 16 ГБ вбудованої пам'яті в цьому році Apple просить близько $ 955, а iPhone 6s Plus в максимальній конфігурації обійдеться індійцям в $ 1 416.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iWorm вітає всіх читачів з Новим Роком!

Редакція нашого інформаційного порталу вітає всіх читачів. Бажаємо у новому році виконання всіх ваших яблучних і не яблучних бажань. Нехай кожна розмова по вашому смартфону приносить вам тільки добрі новини, а на моніторах ваших комп'ютерів були тільки корисні і якісні додатки. З новим роком!

Чего ожидать осенью от Apple?

Как известно, в  сентябре яблочная компания готовит презентацию новых продуктов. В том, что Apple представит смартфон с увеличенной диагональю дисплея, никто уж не сомневается. Более того, данный гаджет будет иметь две вариации. Однако кроме этого, каждый день сеть Интернет наполняется слухами и о других новинках купертиновцев. Если объединить все предположения в одну статью, получиться следующее: […]

Apple видалила з App Store додаток для пошуку зниклих AirPods

Через кілька днів після релізу Apple видалила з App Store додаток Finder for AirPods, призначений для пошуку зниклих навушників компанії. Про це розповіли розробники програми. Реліз Finder for AirPods відбувся раніше на минулому тижні. Для пошуку навушника, що загубився, необхідно було запустити на iPhone додаток, вибрати який з навушників загубився (правий чи лівий) і походити по […]