Apple сподівається збільшити продажі смартфонів в Індії за рахунок нової програми по залученню покупців. Як стало відомо, компанія майже вдвічі знизила вартість iPhone 5s в країні – з 44 500 рупій ($ 665) до 25000 рупій ($ 370).

«Зниження вартості пов'язане з бажанням каліфорнійської компанії збільшити проникнення в Індії – третьому в світі ринку смартфонів після Китаю і США. Тут найбільшим попитом користуються смартфони дешевше 300 доларів США. У III кварталі 2015 року Apple не потрапила навіть до п'ятірки найпопулярніших брендів в Індії», – повідомляє IDC.

Індійський ринок є одним з найбільших у світі, проте він істотно відрізняється від китайського – кажуть аналітики. У великих населених пунктах Китаю активно зростає середній клас, що віддає перевагу продуктам преміального рівня. В Індії ринок преміум-продуктів набагато менший, і тут користуються попитом рішення середнього рівня.

«Щоб наростити обсяги, Apple потрібно сфокусуватися на iPhone попередніх поколінь», –  вважають в IDC. Раніше стало відомо, що через зростання цін Apple продає в Індії менше iPhone 6s, ніж iPhone 6 торік. За перший вікенд компанія реалізувала близько 50 тисяч пристроїв.

У минулому ж році за той же період перша партія iPhone 6 і iPhone 6 Plus розійшлася в кількості 55 тисяч примірників. Причина низьких продажів проста: нові флагмани занадто дорогі для цієї країни. Так, за iPhone 6s з 16 ГБ вбудованої пам'яті в цьому році Apple просить близько $ 955, а iPhone 6s Plus в максимальній конфігурації обійдеться індійцям в $ 1 416.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Скидки в App Store на 24 марта 2014 года

Outline+  Outline+ — это лучшая программа для чтения и редактирования OneNote файлов на вашем iPad. Пользуетесь OneNote на работе, учебе или дома? С Outline+ вы можете взять свои записи куда угодно. Outline+ полностью поддерживает Retina — дисплей на новом iPad. Это невероятно быстрое и гибкое приложение — оно позволяет распологать страницы и заметки так, как […]

Peek Screen: «мікрожалюзі» для захисту інформації на екрані iPhone

Багато людей оберігають своє приватне життя і не люблять, коли навколишні підглядають в екран їх смартфонів і планшетів. Для таких випадків канадські розробники створили особливе захисне скло, яке можна розмістити на екрані iPhone. Завдяки спеціальній оптичної технології, зображення на дисплеї зможе побачити лише та людина, яка знаходиться прямо перед гаджетом. Будь-хто інший, що спробував кинути погляд […]

Складальник iPhone замінив 60 000 робочих роботами

Компанія Foxconn, будучи найбільшим контрактним партнером компанії Apple, скоротила чисельність робітників зі 110 000 до 50 000. Співробітники були замінені роботами. Тепер на китайському заводі Foxconn основну частину роботи виконують роботи. Про це місцеві чиновники розповіли в інтерв'ю газеті South China Morning Post. Перенесення частини операцій на автономні механізми дозволило розвантажити людей і поліпшити умови […]