Apple сподівається збільшити продажі смартфонів в Індії за рахунок нової програми по залученню покупців. Як стало відомо, компанія майже вдвічі знизила вартість iPhone 5s в країні – з 44 500 рупій ($ 665) до 25000 рупій ($ 370).

«Зниження вартості пов'язане з бажанням каліфорнійської компанії збільшити проникнення в Індії – третьому в світі ринку смартфонів після Китаю і США. Тут найбільшим попитом користуються смартфони дешевше 300 доларів США. У III кварталі 2015 року Apple не потрапила навіть до п'ятірки найпопулярніших брендів в Індії», – повідомляє IDC.

Індійський ринок є одним з найбільших у світі, проте він істотно відрізняється від китайського – кажуть аналітики. У великих населених пунктах Китаю активно зростає середній клас, що віддає перевагу продуктам преміального рівня. В Індії ринок преміум-продуктів набагато менший, і тут користуються попитом рішення середнього рівня.

«Щоб наростити обсяги, Apple потрібно сфокусуватися на iPhone попередніх поколінь», –  вважають в IDC. Раніше стало відомо, що через зростання цін Apple продає в Індії менше iPhone 6s, ніж iPhone 6 торік. За перший вікенд компанія реалізувала близько 50 тисяч пристроїв.

У минулому ж році за той же період перша партія iPhone 6 і iPhone 6 Plus розійшлася в кількості 55 тисяч примірників. Причина низьких продажів проста: нові флагмани занадто дорогі для цієї країни. Так, за iPhone 6s з 16 ГБ вбудованої пам'яті в цьому році Apple просить близько $ 955, а iPhone 6s Plus в максимальній конфігурації обійдеться індійцям в $ 1 416.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple розкрила таємницю смертоносної «помилки 53»

Серед iOS-користувачів зафіксований новий напад паніки: мережа зарясніла повідомленнями про загадкову «error 53», яка (1) виникає в «айфоне» після ремонту в неаторізованном сервісі і (2) перетворює смартфон в натуральну цеглину. Прояснити ситуацію допомогла проведене The Guardian розслідування: виявляється, «помилка 53» стосується виключно вбудованого в кнопку Home сенсора Touch ID – «ми захищаємо накопичені відбитки пальців в […]

Apple: сканер отпечатков пальцев будет интегрирован в дисплей

Согласно информации, которая была размещена на официальном сайте американского Бюро по патентам, а также торговым маркам, корпорация Apple подала заявку, которая касается расширения возможностей использования дактилоскопического сенсора в iPhone и iPad. Как следует из опубликованного на сайте документа, Apple собирается встроить сканер непосредственно на поверхность дисплея своих мобильных гаджетов. По мнению Apple, новый датчик позволит […]

iPhone з iOS 10 beta 2 продемонстрували рекордний час автономної роботи

iOS 10 – один з найцікавіших програмних релізів Apple в лінійці мобільних операційних систем. ОС знаходиться на стадії розробки і користувачам доступна для скачування вже друга тестова збірка. Головне питання, яке цікавить власників iPhone і iPad: наскільки добре йдуть справи у iOS 10 з часом автономної роботи. І недавнє тестування автономної роботи iOS 10 beta […]