Apple сподівається збільшити продажі смартфонів в Індії за рахунок нової програми по залученню покупців. Як стало відомо, компанія майже вдвічі знизила вартість iPhone 5s в країні – з 44 500 рупій ($ 665) до 25000 рупій ($ 370).

«Зниження вартості пов'язане з бажанням каліфорнійської компанії збільшити проникнення в Індії – третьому в світі ринку смартфонів після Китаю і США. Тут найбільшим попитом користуються смартфони дешевше 300 доларів США. У III кварталі 2015 року Apple не потрапила навіть до п'ятірки найпопулярніших брендів в Індії», – повідомляє IDC.

Індійський ринок є одним з найбільших у світі, проте він істотно відрізняється від китайського – кажуть аналітики. У великих населених пунктах Китаю активно зростає середній клас, що віддає перевагу продуктам преміального рівня. В Індії ринок преміум-продуктів набагато менший, і тут користуються попитом рішення середнього рівня.

«Щоб наростити обсяги, Apple потрібно сфокусуватися на iPhone попередніх поколінь», –  вважають в IDC. Раніше стало відомо, що через зростання цін Apple продає в Індії менше iPhone 6s, ніж iPhone 6 торік. За перший вікенд компанія реалізувала близько 50 тисяч пристроїв.

У минулому ж році за той же період перша партія iPhone 6 і iPhone 6 Plus розійшлася в кількості 55 тисяч примірників. Причина низьких продажів проста: нові флагмани занадто дорогі для цієї країни. Так, за iPhone 6s з 16 ГБ вбудованої пам'яті в цьому році Apple просить близько $ 955, а iPhone 6s Plus в максимальній конфігурації обійдеться індійцям в $ 1 416.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iLoud и приложение для iOS – большой потенциал компактных размеров

Портативный динамик iLoud, питающийся от аккумулятора и имеющий усилитель, систему моделирования гитарных эффектов и Bluetooth-соединение, совместно со специальным приложением для ОС iOS AmpliTube обладает просто огромным потенциалом при компактных размерах. По периметру этот музыкальный гаджет подсвечен, а когда устройство включено, регулятор громкости светится красным цветом. Пластиковый корпус достаточно прочный. Для придания динамику дополнительной устойчивости он […]

Ще один швидкий спосіб звільнити 4 ГБ на iPhone

iPhone починає безбожно гальмувати, не запускаються додатки, постійні гальма … Знайомо? Перевіряємо стан пам’яті пристрою, а там: І далі починається глобальна зачистка. Намагаємося позбутися фотографій, видаляємо додатки. Без результату! Пам’яті так і немає. Ласкаво просимо в «найдосконалішу мобільну ОС» – у вас забився кеш пристрою і пам’ять девайса переповнена файлами діагностики. Видалити все це можна тільки […]

Компанія Moxi до кінця року випустить смартфон, який можна обернути навколо зап’ястя

Цей рік може стати поворотним в історії дисплеїв, якщо на ринку реально стануть доступними перші пристрої з гнучкими екранами. На цьому тижні компанія Moxi Group оголосила про плани випустити смартфон, що обвиває зап'ястя. Виробник має намір до кінця 2016 року поставити на ринок 100 000 таких пристроїв. Смартфон у вигляді браслета буде коштувати 5 000 […]