Незважаючи на несподіваний подарунок долі у вигляді вибухаючого Galaxy Note 7, Apple так і не забрала у Samsung відданих користувачів і не стала головним гравцем ринку. Аналітики кажуть, що подвійна камера або 3D Touch – це не ті функції, заради яких фанати корейського виробника покинуть все і побіжать в магазини конкурента.

"Apple не змогла переманити колишніх користувачів Galaxy Note 7"

Стівен Бейкер, аналітик дослідницької фірми NPD, впевнений, що компанія не заробила на невдачі Galaxy Note 7 через відсутність «вражаючого продукту». iPhone 7 не став таким, оскільки виявився просто черговим оновленням, а не чимось по-справжньому інноваційним.

Такої ж думки дотримується Четан Шарма, експерт в сфері консалтингу, що спеціалізується на ринку мобільних пристроїв. У Apple потужна екосистема, яка об’єднує апаратне забезпечення, софт і сервіси. Проте, в цьому році у неї не знайшлося гідного апарату для колишніх власників Note 7. Результат – ті придбали інші пристрої Samsung.

За результатами дослідження активності покупців в період різдвяних свят аналітичною фірмою Flurry, 44% активованих пристроїв – це iPhone і тільки 21% – смартфони Samsung. У минулому році на Apple довелося 49,1% активацій, а на пристрої корейського виробника – 19,8%. Судячи з цих цифр, можна зробити висновок, що продаж iPhone падає, а девайси Samsung люди купують все більше.

У Galaxy Note 7 були хороші шанси стати найбільш затребуваним смартфоном 2016 року. Проте, несправна батарея і крах кампанії із заміни вогненебезпечних пристроїв змусили виробника зупинити випуск і продаж флагмана.

Нагадаємо, що тепер в Україні iPhone 7 можна офіційно придбати в магазині MOYO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft додасть в Windows 10 Anniversary Update функцію, яка з’явилася у Apple ще два роки тому

Microsoft працює над новою функцією для пристроїв з Windows 10 під назвою Continue App Experiences. Дана опція є аналогом Apple Continuity – технології, що дозволяє легко і швидко перемикатися між пристроями з iOS і комп'ютером Mac, а також використовувати їх одночасно. Розробники Microsoft не ділилися інформацією про неї, але, за даними Oszone, розробка йде повним ходом. […]

Планшети і комп’ютери не псують дітям зір

«Сядь подалі від телевізора – зір псується». Навіть неможливо згадати, яку кількість разів батьки говорили нам це в дитинстві. Тому що були впевнені в тому, що екрани шкідливо впливають на очі. Погрожували короткозорістю і, відповідно, необхідністю носити окуляри. Але нещодавно американські вчені довели, що звинувачення з екранів можна зняти – не псують вони зір. Принаймні […]

Первый настоящий продукт Apple отпраздновал свой день рожденье

Впервые своим покупателям компания Apple предложила компьютер Apple I. Он представлял собой устройство, которое собрали буквально "на коленке". Более того, данная модель никогда так и не была выпущена серийно. Совсем другое дело – это Apple II. Он действительно является первым настоящим продуктом яблочной компании. Его серийный выпуск был запущен 16 апреля 1977 года – чуть […]