Як відомо, кнопка Home в iPhone 7 не працює з рукавичками. Неможливо розблокувати смартфон, згорнути програми або викликати багатозадачність.

"Що робити, якщо кнопка Home в iPhone 7 не працює з рукавичками"

У «сімках» кнопка Home – сенсорна, а клік імітує привід Taptiс Engine. Можна вважати це вдалою ідей, доки не спробуєш розблокувати iPhone в рукавичках на морозі. Натиснувши на кнопку, користувач не побачить жодної реакції. Звісно ж, перша думка – смартфон відключився на морозі. Але, виявляється, причина в іншому.

Для роботи сенсорної кнопки iPhone 7 необхідний контакт зі шкірою. Будь-які рукавички, в тому числі «сенсорні», працювати не будуть. Зате можна розблокувати носом.

Щоб користуватися iPhone в рукавичках, необхідно активувати функцію AssistiveTouch.

Як включити AssistiveTouch

"2"

За допомогою цієї функції на екран iPhone виводяться віртуальні кнопки «Додому», «Центр повідомлень», Siri, 3D Touch та інші.

Включити функцію AssistiveTouch можна декількома способами:

  1.  Перейдіть в «Налаштування»> «Основні»> «Універсальний доступ»> AssistiveTouch.
  2. Попросіть Siri, сказавши «Включити AssistiveTouch».
  3. Перейдіть в «Налаштування»> «Основні»> «Універсальний доступ»> «Швидкий доступ» і включіть AssistiveTouch.

Після активації функції на екрані iPhone з’явиться кнопка AssistiveTouch. Вона компактна, її можна перетягнути до будь-якого краю екрану, а потім натиснути, щоб відкрити меню дій.

Як розблокувати iPhone 7 за допомогою AssistiveTouch

"3"

  1. Натисніть на кнопку Power на правій грані iPhone.
  2. Натисніть на екрані іконку AssistiveTouch. Екран реагує на всі дії.
  3. У меню, виберіть «Додому», після чого введіть пароль.

Готово, iPhone розблоковано. Поки це єдиний спосіб користуватися iPhone 7 в рукавичках. Не найзручніший, але робочий.

Дізнайтеся, що необхідно знати про «переохолодження» iPhone.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Watch другого покоління може отримати вбудовану камеру

Всупереч очікуванням деяких оглядачів, Apple не стала анонсувати друге покоління своїх смарт-годинників на конференції WWDC 2016. Чутки про новий девайс вже давно ходять в мережі, а на минулому тижні американське патентне бюро опублікувало кілька цікавих заявок, які можуть пролити світло на можливості Apple Watch 2. В одному з патентів є зображення годинника, що практично не […]

З’явився спосіб крадіжки даних з комп’ютера через вентилятор

Фахівці продемонстрували спосіб крадіжки даних з комп’ютера за допомогою кулера. Для цього в систему було встановлено ПО, яке довільно змінювало частоту обертання вентилятора. Що лежить поруч з ПК смартфон фіксував зміни звуку і записував дані. Дослідники з Університету імені Бен-Гуріона в Ізраїлі продемонстрували метод злиття даних з ізольованого від мережі персонального комп’ютера шляхом зміни швидкості […]

Як змінити колір виділення тексту і файлів на Мас

Весна – пора глобальних змін. З берлог виповзають ведмеді, за вікном кричать коти, а твій Mac як був звичайним Mac`ом, так і залишається. Щоб подарувати трішки весняного настрою і собі, і йому, я пропоную трохи пограти з квітами виділіти пункти. Ну, щоб красиво було…:) Фішка нова і абсолютно марна, але кожен раз приносить мені радість при виділенні […]