Як відомо, кнопка Home в iPhone 7 не працює з рукавичками. Неможливо розблокувати смартфон, згорнути програми або викликати багатозадачність.

"Що робити, якщо кнопка Home в iPhone 7 не працює з рукавичками"

У «сімках» кнопка Home – сенсорна, а клік імітує привід Taptiс Engine. Можна вважати це вдалою ідей, доки не спробуєш розблокувати iPhone в рукавичках на морозі. Натиснувши на кнопку, користувач не побачить жодної реакції. Звісно ж, перша думка – смартфон відключився на морозі. Але, виявляється, причина в іншому.

Для роботи сенсорної кнопки iPhone 7 необхідний контакт зі шкірою. Будь-які рукавички, в тому числі «сенсорні», працювати не будуть. Зате можна розблокувати носом.

Щоб користуватися iPhone в рукавичках, необхідно активувати функцію AssistiveTouch.

Як включити AssistiveTouch

"2"

За допомогою цієї функції на екран iPhone виводяться віртуальні кнопки «Додому», «Центр повідомлень», Siri, 3D Touch та інші.

Включити функцію AssistiveTouch можна декількома способами:

  1.  Перейдіть в «Налаштування»> «Основні»> «Універсальний доступ»> AssistiveTouch.
  2. Попросіть Siri, сказавши «Включити AssistiveTouch».
  3. Перейдіть в «Налаштування»> «Основні»> «Універсальний доступ»> «Швидкий доступ» і включіть AssistiveTouch.

Після активації функції на екрані iPhone з’явиться кнопка AssistiveTouch. Вона компактна, її можна перетягнути до будь-якого краю екрану, а потім натиснути, щоб відкрити меню дій.

Як розблокувати iPhone 7 за допомогою AssistiveTouch

"3"

  1. Натисніть на кнопку Power на правій грані iPhone.
  2. Натисніть на екрані іконку AssistiveTouch. Екран реагує на всі дії.
  3. У меню, виберіть «Додому», після чого введіть пароль.

Готово, iPhone розблоковано. Поки це єдиний спосіб користуватися iPhone 7 в рукавичках. Не найзручніший, але робочий.

Дізнайтеся, що необхідно знати про «переохолодження» iPhone.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Выход OS X 10.9 Mavericks назначен на конец октября

Уже в который раз, можно насладиться новой бета-версией операционной системой от Apple. Последний, седьмой по счету, релиз полноценной OS X – Developer Preview состоялся ранее на этой неделе, но последним он точно не будет. Причина этому – выход OS X Mavericks, назначенный на конец октября. Напомним, что в новой операционной системе ожидается много интересных изменений: уменьшение энергопотребления, более эффективное использование […]

Nokia представить конкурента iPad Pro

Перші чутки про мобільний пристрій під назвою Nokia D1C з’явилися вже досить давно. Але, незважаючи на це, новинка й досі не була анонсована офіційно. Замість цього в мережі продовжує з’являтися нова інформація, що стосується ще не анонсованого пристрою. Зокрема, днями в базі популярного бенчмарка GFXBench з’явився планшет Nokia D1C. Раніше передбачалося, що під цим маркуванням вийде 5-дюймовий […]

Кофе за пол миллиона с Тимом Куком

Бывает так, что преданные фанаты готовы на любое предложение ради свидания со своим идолом. Но нигде не написано, что знаменитый человек должен обязательно петь песни или иметь кучу наград киноакадемий. Генеральный директор Apple Тим Кук так же предложил свою кандидатуру для «перекусона» с ним в каком-нибудь кафе. Как пишет Caritybuzz – IT-компания, которая занимается благотворительностью, […]